-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Cześć dziewczyny z samego rana:multi::multi::multi::multi: Fruzia jest słodka:loveu:
-
Dzieńdoberek z samego rana:loveu::loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=Purple]ASIORKA, DZIĘKUJĘ :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [/B][/SIZE][/CENTER] -
no mam rodzinkę na głowie:roll::roll::roll: ide spać... dogo muli... jutro do pracy:placz: Dobranoc:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'] No to siem cieszem:loveu::evil_lol: Ale nie napisałaś czy Ci się podobały:diabloti:[/quote] hehe... podobały się BARDZO :loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Medorowa']A u mnie w najbliższym sklepie Tysiaka mojego zabrakło:loveu:;):evil_lol::evil_lol:[/quote] Madzia, to kiepski ten sklep skoro Tysiaka zabrakło:cool3::cool3::cool3::evil_lol: [quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]rozumie ze opijamy w poznaniu :evil_lol: znaczy my bo simbik nie moze bo prowadzi :diabloti:[/COLOR][/B][/quote] zobaczymy, zobaczymy, bo ja jeszcze nie wiem czy mi coś nie wypadnie... :roll:
-
[quote name='Medorowa']Właśnie piję sobie przyjaciela z za rogu;):evil_lol:[/quote] a ja TYSKIE :p:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Medorowa']Wiem:roll::roll::roll: I taką mam nadzieję, to kwestia czasu, a wszystko wróci do normy, ba będzie jeszcze piękniej;)[/quote] :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: bedzie dobrze
-
[quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń [IMG]http://www.wsp.krakow.pl/zsp/pages/szampan.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gify-gify.pl/gify%20okazyjne/gify%20urodzinowe/okazyjne__13_.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify-gify.pl/gify%20rosliny/gify%20kwiatki/kwiatek__55_.GIF[/IMG] Witaj Bimerowa :evil_lol: [/B][/COLOR].[/quote] cześć Tysiowa:multi::multi::multi::multi: dziękuję bardzo:loveu::loveu::loveu::loveu: :beerchug:
-
[quote name='Medorowa']To wchodzem:diabloti: :laola::new-bday::BIG:[/quote] choć, choć, choć, napijemy się:p :beerchug::drink1:
-
Dobry wieczór:loveu::loveu::loveu::loveu: jak Bonka śmiesznie wygląda w tym kagańcu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Medorowa']:loveu::loveu::loveu:Szczerze córcia, to nic się nie zmieniło, jedynie moje nastawienie psychiczne:loveu:[/quote] w takim razie to jest już 3/4 sukcesu,od naszej psychiki naprawdę wiele zależy... dasz radę i zasypiesz ten dół :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Madzialenka, nie wstydaj się... wchodź, wchodź.... :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
doberek ALutka:multi::multi::multi::multi: wreszcie dopadłam do kompeczka:loveu:
- 78403 replies
-
Doberek Madzialeno, jak tam? dzisiaj już lepiej?:cool3::loveu:
-
[quote name='Danusia12']Bez prezentów nie wpuszczam - zarządzenie Imbirki :evil_lol:[/quote] Menrzuś no nie bądź taki groźny:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzisiaj się bawimy:loveu: [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/urodziny/urodziny5.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/urodziny/przyjecie_www_gify_liq_pl%20%285%29.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/urodziny/przyjecie_www_gify_liq_pl%20%2810%29.gif[/IMG]
-
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Imbirka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jaka ona teraz jest szczęśliwa... Lalunia nareszcie ma swoją rodzinę:loveu::loveu::loveu: -
Cześć Effcia :glaszcze: ja też mam dzisiaj kiepski dzionek... jedna tragedia po drugiej:cool3::cool3:
-
[quote name='Danusia12']to wszystko pewnie z rozpaczy za upływającym czasem :eviltong::evil_lol:[/quote] taaaaaa, przygniótł mnie ciężar latek, chciałam się podeprzeć i złamałam lampę... echhhh starość jest straszna:cool3::cool3:
-
[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Z tego, co pamiętam, to Basia ma w domu fajną "lampę"... :eviltong: :roflt:[/COLOR][/I][/B][/quote] tylko nie wiem, czy mi wypożyczy... klosz mam prawie identyczny:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][CENTER][SIZE=6][COLOR=Red][FONT=Arial][B]STO LAT ....STO LAT ....[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu: [SIZE=6][COLOR=Red][FONT=Arial][B]NIECH JEJ GWIAZDKA POMYśLNOśCI........ [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red][FONT=Arial][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_28_125.gif[/IMG][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=Red][FONT=Arial][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_10_10.gif[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red][FONT=Arial][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_34_1.gif[/IMG][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote] Alutka, dziękuję bardzo:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
no fakt... pilnuj, bo ja już dosyć dzisiaj narozrabiałam.... wynik dzisiejszego dnia: lampa stojąca złamana:cool3: od mniejszej lampy (którą chciałam przestawić) stłuczony klosz... teraz mam z dwóch lamp jedną:cool3: i przemeblowanie w mieszkaniu:cool3:... dodam, że trzeźwa byłam... pewnie gdybym wypiła to tyle szkód sobie bym nie zrobiła:cool3::evil_lol:
-
Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi::multi: już jestem, goście poszli mogę zasiąść do kompeczka:lol: Ewcia, dziękuję bardzo:loveu::loveu::loveu: Menrzuś, nie strasz Ewci:cool3::diabloti::diabloti: zapraszam na małe conieco:lol: [IMG]http://www.zamysleniakrc.republika.pl/pics/tort.jpg[/IMG] [IMG]http://www.deserlandia.pl/repository/thumbnails/Tort_Marcello_1_Delicje.134243.600x0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.strykowski.net/kawa/Klasyczne_zdjecie_kawy,_kawa_na_zdjeciach_fotki_kawowe_1418.jpg[/IMG] [IMG]http://www.leregina.com/files/public/images/leregina/pl/Packages/Champagne%20%5B72dpi%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ipfon.pl/images/szampan.jpg[/IMG]
-
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Imbirka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ale wspaniałe wieści:multi::multi::multi::multi:, aż się łezka w oku kręci:loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
wow... :mdleje::mdleje::mdleje: Halbinko, jesteś niesamowita :loveu::loveu::loveu: dziękuję bardzo :Rose: fajnie jest sobie przypomnieć pewne kawałki... zupełnie o niektórych zapomniałam:oops::oops::oops: A tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY:p