Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0064-2.jpg[/IMG]i buszujący w śniegu:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0065-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0066-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0067-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0068.jpg[/IMG] no a teraz spadamy na zakupy:p po dogo pobuszujemy później:razz:
  2. :loveu: i z górki na pazurki.... [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0059-1.jpg?t=1194687655[/IMG] zimmnnneeeeeee, bleeeee:diabloti: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0060-1.jpg[/IMG] i hopsamy sobie:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0061.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0062-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0063-2.jpg[/IMG]
  3. Witamy się z Wami w ten sobotni zimowy poranek:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Bimberos wyszalał się na maxa, on śnieg uwielbia... echhhh zima nastała:roll::roll::roll: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0054-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0055.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0056-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0057-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0058-1.jpg[/IMG]
  4. Cześć dziewczyny zimową porą:multi::multi::multi::multi: my już śnieżne szaleństwo rano zaliczyliśmy, a Wy kiedy?:diabloti:
  5. Przyszłam sprawdzić jak wam nocka minęła:roll: Menrzuś, jak tam dzisiaj Nunuś się ma?
  6. Imbirka

    Boksery2 I Ja

    [url]http://img141.imageshack.us/img141/7431/391gk2.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: jaka rozbrykana Fazka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale mnie tu dawno nie było :oops::oops::oops:
  7. Wstrzymajcie się jeszcze tydzień góra dwa... tam bez samochodu nie da się dojechać, wreszcie dorwę się do autka to pojadę... bo komunikacją miejską zajełoby mi to pół dnia:roll:
  8. Argonku kochany, ciocia Ci śle mnóstwo buuuuuziaków, teraz to musi być tylko dobrze... i śliczny jesteś nadal:loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='agbar']wiesz co a ja jednak uwazam ze klatka to jest jakies wyjscie,po pierwsze to co piszesz - bezpieczenstwo psa, po drugie tak jak wielu mowi, pisze itd:) pies dobrze czuje sie chyba( nie jestem psem wiec pisze chyba) majac ''dach'' nad glowa, swoja ''jame'' . u nas niestety klatka sie nie sprawdzila , z tym ze Dilski nie niszczyl tylko wyl jak opetany kiedy zostawal sam. wyprobowalismy chyba wszelkie dostepne, doradzone, wyszukane sposoby i nic.....siedzial w klatce i dalej wyl jak potepieniec.....nie ukrywam ze sie poddalam:roll:to znaczy olalam to w koncu i co? i teraz placze tylko czasem ale jak zostaje sam to wlazi pod stol czyli ma ten wlasnie''dach '' nad glowa...klatke oddalismy do schroniska:)[/quote] ja nie mówię, że to nie jest rozwiązanie... dla mnie jak idę do pracy, to klatka jest jedynym rozwiązaniem... jestem pewna, ze nie mam np. znowu pralki wyciągniętej na środek łazienki:roll: Imbir klatkę zaakceptował, wchodzi do niej sam jak wychodzę... jednak jak idę gdzieś na krócej to urzęduje na łóżku:cool3::evil_lol:... całe szczęście, ze nie szczeka bo by mnie sąsiedzi wymeldowali:roll:
  10. Witaj Basiu:multi::multi::multi: no faktycznie masz problema:cool3: i to takiego jak ja z Imbirem:roll: tylko, ze mój atakował drzwi i okna i ewidentnie chciał wydostać się z domu... jak to mu się nie udało to z nerwów trzeba było pralkę wyciągnąć... faktycznie klatka go uspokoiła... wiem, ze to nie jest wyjście z sytuacji, ale dla bezpieczeństwa zwierzaka coś trzeba zrobić... teraz jak wychodzę na dłużej to tylko klatka jest w użytku:roll:
  11. cześć zapracowana babciu... ja też już ledwo co na zakrętach wyrabiam
  12. cześć dziewczyny:multi::multi::multi::multi::multi: boszsz, znowu tutaj nagadane... nie nadrabiam:cool3:
  13. [IMG]http://republika.pl/blog_qg_418782/699509/sz/m3.gif[/IMG] :p:loveu::p:loveu::p:loveu: a jaką Ozzulek ma fajną drapaczkę:evil_lol::evil_lol::cool3:
  14. no jadę, jadę, cieszkasz się:p?
  15. [quote name='AgusiaTerierka']Witam, też popijam kawę, niby lepiej, ale jak spojrzę za okno....brr![/quote] u nas też jest brrrr, chociaż jak narazie nie pada:roll::cool3:
  16. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: :crazyeye::crazyeye::crazyeye: boszsz co tutaj się dzieje... jesteście niesamowite... dawno mnie tutaj nie było:oops::roll: ale stronkę widziałam:p:loveu:
  17. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:idę Ozzulka spod kocyka wyciagnąć :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja mojego rano z pod kołderki wyciągam:evil_lol::evil_lol::roll:
  18. helloł:multi::multi::multi::multi:..... a ja ileś stron temu wyczytałam, ze szukasz jakiejś płyty ze zdjęciami:cool3::cool3::cool3::cool3: i co znalazła się??
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:też dopijam ...jakaś zimna się zrobiła i lecę z Ozzulkiem na siq;)...znaczy Ozzy leci ...bo ja już byłam :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooo moja też zimna, bo tak coś na dogo szybko stygnie ta kawka:cool3::cool3::diabloti:... leć, leć, ulżyj pieskowi... mój już o 6 rano ganiał po parku:roll:
  20. Dzieńdoberk:multi::multi::multi::multi: już w pracy... dopijam kawkę i biorę się za pracę... ale narazie jeszcze sobie podglądam na dogo:cool3::diabloti:
  21. Dzieńdoberek pogromczyni dzikich.... myszek:loveu::p
  22. o rety :-(:-(:-( a jakieś leki? kurcze tak mało jej zostało:shake:
  23. o kurcze.... ale wieści:shake: szkoda Mańka... co za cholerstwo ta dysplazja ..:angryy:
×
×
  • Create New...