-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Witajcie kochani:multi::multi::multi::multi: ja już faktycznie nie wiem jak się nazywam... w pracy totalny zapieprz... Przeglądałam wczoraj stare zdjęcia... szukałam klasowych, a między innymi znalazłam fotki seniorka:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0001-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0002.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0003.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0004.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/skanuj0005.jpg[/IMG]
-
jeszcze jako tako żyję....:roll: mam niezły zachrzan, kontrola w piątek wymyśliła sobie następne zestawienia, a ja mam jeszcze wypłatę echhhh, chyba się rozdwoję...:cool3:
-
Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: już jestem powrócona... boszsz, zachciało mi się jeździć autobusem, ślepa komenda nie sprawdziłam jaka jest trasa autobusu, no i zwiedziłam prawie pół Polski... a mogłam jechać pociągiem:cool3:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek:multi::multi::multi: Powróciłam, cieszycie się:p:loveu: Więcej, więcej fotek mojego Nunusia:loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Menrzusiu, no nareszcie:razz::razz::razz::evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no i ja Tu rano z Toba te kaffke popijam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no wiem, wiem:loveu::loveu::loveu:, o tak wczesnej godzince to tylko my na dogo:cool3: kawka w nie byle jakim towarzystwie smakuje odrazu lepiej:lol: [quote name='Aga K']"hmmm.... co my tu mamyyy ? hihihi:loveu::loveu: uuuwielbniam takie uskaa :lol::lol::lol: ja mam chyba jakies zboczenie ;> witamy serdecznie :buzi:[/quote] Witaj Aga:multi::multi::multi:, wreszcie się pokazałaś na dogo:razz:
-
Alutka, ja tylko rano, przy kawusi mam czas żeby zerknąć co się dzieje... zagladam do waszych galeryjek ale nie zawsze mam czas żeby odpisać:roll:
-
Czy Ty musisz wstawiać takie niewyjciowe moje zdjęcia? :cool3::cool3::cool3::mad::evil_lol::evil_lol:
-
Jezdem, jezdem, jeszcze żyje... ale chyba już nie długo:cool3::cool3::cool3::cool3: Mam w pracy kontrolę (kolejną zresztą) robie jakieś durne zestawienia, prace zabieram do domu, a wieczorem to już mam wstręt do kompa:cool3::cool3::cool3: zdaje się, ze do końca roku bede miała taki zapieprz... boszsz, ja chce na urlop!!!!!!! podkradzione od Justyny jeszcze wakacyjne fotki Imbirka:loveu: [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9233/cimg0559vh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1816/cimg0539gg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9360/cimg0405py8.jpg[/IMG]
-
Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi::multi: WoW... ale dogo pomyka [IMG]http://www.rotfl.ltd.pl/data/media/43/strus_pedziwiatr.gif[/IMG]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: widziałam Ozzulka na śniegu... boszsz... a mój wczoraj chciał się położyś z patyczkiem na śniegu i nie wiedział jak to zrobić:evil_lol::evil_lol::diabloti:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: jak Niuniuś groźnie wygląda:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol: Cieszę się że wszystko w porządku, wiedziałam, ze będzie dobrze:p -
Dzieńdoberek:multi::multi::multi: odmuliło wreszcie dogo to się mogę z Wami tutaj przywitać:p bo niektórymi z klasy już się witałyśmy:cool3::evil_lol:;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Witam się :multi::multi::multi::p wreszcie sie odetkało.... to kiedy będą foteczki Argonka już nie uszatego?:shake: i jak wyniki i konsultacje? wiadomo już coś? -
łłaaaaaa, dobranoc :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/49/3f9ce3329c456ee8.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basia, musisz się teraz uzbroić w cierpliwość... trzymam kciukasy za szybkie zaakceptowanie klateczki -
łłaaaaaaaaaaaa padłammmmm, ale słodziaki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a ten powala [url]http://img441.imageshack.us/img441/1971/dscn3639gi7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Karolina, do roboty, wstawiaj nowe foteczki, dogo się odmuliło można wreszcie poszaleć :evil_lol::multi::multi::multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
odmuliło dogo, odmuliło dogo :bigcool::bigcool::bigcool: wreszcie można obejrzeć fotki i odpisać i ..... wstawić nowe Menrzusiu:cool3::lol::eviltong: Jak tam nasz rekonwalescent się ma?:cool3: -
Effunia, wracaj do nas... dogo już się odmuliło.... chyba;)
-
Elloł Alutka :multi::multi::multi::multi: odmuliło się dogo :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: tylko ciekawe na jak długo :roll:
- 78403 replies
-
wow:crazyeye:.... jak zobaczyłam tutaj fotki to myślałam, ze pomyliłam galerie :cool3::diabloti::diabloti::diabloti: Witaj ma mać :loveu::loveu::loveu::p
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
odmuliło, odmuliło, wreszcie odmuliło :multi::multi::multi::multi: .... i przyszłam się przywitać :p:loveu: -
ufffff, wreszcie nadrobiłam zaległości fotkowe jesienno-zimowe :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
hehe, to samo miałam podpisać pod Tym zdjęciem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: szalony Imbirek kocha śnieżne kulki:diabloti: