Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. to nałogowiec jeden z niego :cool3::cool3::cool3::diabloti::diabloti::diabloti::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/105/d65d5f371880b058.jpg[/url]
  2. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: boszsz jakie cuuudne kluchy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i jak urosły. Rety ale bym je wymiziała i wycałowała:lol:
  3. gdzie się podziewacie znowu Tysiątka?:cool3::cool3::cool3:
  4. [quote name='evaxon']haha i niebieska Julia:grin::evil_lol::evil_lol: [/quote] no patrzta jaka spostrzegawcza:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::diabloti::diabloti::diabloti: Kasia, a co z Opeczką?
  5. [quote name='simbik'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0032-2.jpg[/URL] Widzę, że Imbir przechodzi na własne żywienie :diabloti:.[/quote] taaaa, chciał uskutecznić polowanko na tą krówkę:cool3::cool3::cool3: bardzo był zainteresowany takim duuuużym pieskiem:evil_lol::diabloti: [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0022-2.jpg[/URL] Jaka przesłodka mordusia :loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] no prawie jak aniołeczek:evil_lol: ale to jest złudne:cool3: on jest diabeł wcielony:loveu:
  6. uuuuuu, to po co sobie wykopałaś mega doła?:cool3::cool3::cool3::cool3: Weź go zasyp... co się będziesz męczyć...
  7. [quote name='Medorowa']ZdJęcia:bigcool::bigcool:[/quote] i to nawet sporo:eviltong::eviltong::eviltong: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0027-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0029-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0030-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0032-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0033-2.jpg?t=1194082735[/IMG]
  8. :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0022-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0023-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0024-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0025-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0026-2.jpg[/IMG]
  9. Witamy się, witamy ze Wszystkimi:multi::multi::multi::multi: [quote name='Bodziulka']Imbirowa, to dokładniej kiedy te urodzinki? :cool3::diabloti:[/quote] już za chwileczkę, już za momencik....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: a teraz troszkę jesiennego Imbirka:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0017-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0018-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0019-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0020-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0021-2.jpg[/IMG]
  10. boszsz, ale ona jest cuuuuudna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Ta dzisiejsza młodzież:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:.... :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:;)
  12. [quote name='Danusia12']27? :cool3::cool3::cool3:[/quote] nie zgadłeś - 16:diabloti:
  13. Też mówię dobranoc.... Bodziulka, odpowiem Ci tutaj na Twoje pytanie:diabloti: niebawem, niebawem... ale się nie przyznam ile mi stuknie:cool1:
  14. boszsz... ale zagwozdka... no to jeszcze jest Aganiok:cool3:
  15. [quote name='halbina']no... trzeba jeszcze założyciala wątku wziąć pod lupę... :cool3:[/quote] Cuś mi tak się też wydaje:cool3::cool3::cool3::diabloti:
  16. [quote name='halbina']Ja tam... w pierwszej chwili stawiałam na Menrzusia... :p[/quote] ja też... i miałam jeszcze drugą wersję - prezent urodzinowy... w obydwu przypadkach PUDŁO:roll:
  17. :mdleje:Bodziulka, chcesz nas wykonczyć?:cool3:
  18. [quote name='halbina']czyżby Asior? albo Szyszka?... :cool1:[/quote] a może Agniestka?:cool1:
  19. Bodziulka:cool3::cool3::cool3::cool3: no teraz to już się ciekawie zrobiło...
  20. Ja też dostałam i od rana zachodzę w głowę od kogo?:cool3: Bodziulka nie chce puścić pary:cool3:
  21. no proszę, to znaczy, ze zeszczuplałam:multi::multi::multi::diabloti::diabloti::diabloti: achaaaaa, no tak, to ja się jeszcze poduczyć będę musiała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. taaaaa, chyba w uszach chudnie:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: a co Ty jesteś taki spec od diabełków?:cool3:
  23. na podbiciu z grubej warstwy tłuszczu :diabloti::diabloti::diabloti: a diabeł nie mnie nie wyszedł tylko dogomanii:eviltong::eviltong::eviltong:
  24. wałeczki, a jeden duuuuuży wałek to jest różnica:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:
  25. za anoreksją to nie... ale u tej modelki brak jakiegokolwiek wcięcia:cool3: taki serdelek z niej:diabloti::eviltong:
×
×
  • Create New...