Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. cześć dziołchy:multi::multi::multi::multi: dogo wreszcie odmuliło i widzę nowe foteczki :loveu::loveu::loveu::loveu: ale śniegu u Was napadało:crazyeye: u nas są tylko nędzne resztki:roll:
  2. [quote name='zuzolandia'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0087-3.jpg[/URL] im wyzej lecem tym lepiej ehheheheh cosik zodziusko u wos z tym sniegiem hehheehehh[/quote] między blokami to śniegu u nas już wogóle nie ma... zostało jeszcze tylko troszkę na polach i łąkach:cool3:
  3. :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0093-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0094-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0095-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0096-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0097-1.jpg[/IMG]
  4. :loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0088-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0089-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0090-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0091-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0092-3.jpg[/IMG]
  5. Już jesteśmy z foteczkami z zimowego szaleństwa Imbirka:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0083-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0084-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0085-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0086-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0087-3.jpg[/IMG]
  6. Helloł:multi::multi::multi::multi: a siedze sobie na "naszej klasie":eviltong: no to skoro odmuliło to czas na jakieś foteczki:p idę w takim razie zgrać z aparatu:lol:
  7. No nareszcie się przedarłam przez mulące dogo:cool3::cool3::cool3: warto było..., takie dobre wiadomości :multi::multi::multi::multi: i oczywiście trzymam kciuki za dalsze pozytywne wieści
  8. Witaneczko :multi::multi::multi::multi: ja już po kawusi, biorę się za pracę :roll:
  9. [url]http://images27.fotosik.pl/113/5244b8c2d6da6d1f.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: boszsz, ale z niego rozpłaszczka.... Witaj Alutka :multi::multi::multi::multi:
  10. [quote name='Medorowa']Buuu, nie karz mi przekopywać tych wszystkich stron:roll::roll::roll:;) [/quote] Leniuch :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: cześć:loveu:
  11. DZIEŃDOBEREK :multi::multi::multi::multi::multi: [quote name='Danusia12']bidulka niedowidząca :loveu:.....zdaj się na moją opinię - to jest chłopak :p[/quote] oki :p skoro mówisz, to uwierzę :cool3::cool3::cool3: [quote name='Danusia12']Ostatni wieczór Argona uszatego [url]http://img88.imageshack.us/img88/1347/pb070003cb1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [/quote] Bidulek, nawet nie wiedział co go na drugi dzień czeka :cool3::shake:
  12. [quote name='evaxon'][URL]http://img127.imageshack.us/img127/3144/cimg0386uf4.jpg[/URL] Julia jak Julia... Imbirek jak Imbirek .. tylko Tyś jakis nie podobny do siebie hahaha[/quote] bo to jest Loco, szpic (pomeranian - czy jak to się pisze) mojej kuzynki :eviltong::p:loveu: Dzieńdoberek :multi::multi::multi::multi:
  13. cześć Zuzanki i Fruzianki:multi::multi::multi::multi: załapałam się na foteczki dziewczynek :loveu::loveu::loveu: ale dogo znowu zaczyna mi mulić:cool3::cool3::cool3::angryy:
  14. [quote name='Danusia12']ale zawsze się chwaliłaś, że masz dobrą wyobraźnię - więc chyba w końcu coś dojrzałaś :eviltong:[/quote] w takim razie nie mam wyobraźni:placz::placz::placz::placz::placz: ja się na tych USG w ogóle nie znam... jak mi tarczycę sprawdzali to też byłam zdziwiona i wogóle nie wiedziałam co mi pokazują:roll:
  15. Witam Cię Effunia w te trudne dni :cool3::cool3::diabloti:
  16. ooooooo, trafiłam na przerywniczek w wykonaniu Ozzulka :multi::multi::loveu::loveu::loveu: Witaj ALutka:lol:
  17. to daj link do niej, bo cuś mi się nie chce wierzyć:cool3::diabloti:
  18. [quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]Bimberowa cho do mnie :multi: ja mam fotki i winko nawet 3 :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] już zerknełam i podkradam Ci foteczki:p [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/3144/cimg0386uf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/543/cimg0342et9.jpg[/IMG] [quote name='zuzolandia'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0082-3.jpg[/URL] ooooooooooooo nawet pysio otworzyl heeeeee witaj na chwilowo odmulonym dogo JULCIAAAA !!!!!!!!!!![/quote] cześć Inuś:multi::multi::multi: no właśnie raczył się troszkę ruszyć mój pies, ale spowrotem poszedł spać :cool3::roll:
  19. ooooo, jak dobrze trafiłam, zaraz sobie ukradnę 2 foteczki:p
  20. Witaj:multi::multi::multi::multi: przyszłam obejrzeć te fotki o których mówiłaś, ze wstawiłaś a nadal ich nie ma:cool3::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::roll:
  21. [quote name='Medorowa'] Zdjęcia:p:pWidziałam:loveu:[/quote] To dobrze, bo teraz idę do Ciebie obejrzeć te obiecane fotki:diabloti:
  22. Menrzuś, może i okulary:roll: ale nawet biorąc lupę to i tak musze uruchomić wyobraźnię, zeby coś zobaczyć:cool3::cool3::cool3:
  23. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: jezdeśmy, wreszcie dotarłam do domu:roll: i kilka foteczek znudzonego Imbirka, właśnie uskutecznia spanko:cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0077.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0078-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0080-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0081-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0082-3.jpg[/IMG]
  24. Boszsz.... :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:jak można cos dojrzeć na tych zdjęciach USG...:cool3::cool3: i może mi się do tej pory wydawało, ale to do siusiaka to napewno nie jest podobne :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::p;)
  25. I Ty kobieto byłaś w Łodzi i nic nie powiedziałaś? :mad::mad::mad: :obrazic:
×
×
  • Create New...