Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. nalezalo sie typkowi;) a wogole to zgadzam sie z zurdo...takie spacery z psiakami tez moga zmeczyc,a poza tym pogadac tez czasem z kims fajnie;)
  2. opowiedzcie co sie stalo:cool3:polepszymy sobie humor;)
  3. ehh Warsza wa-musze sie wybrac na wycieczke:) a tymczasem warszawiacy prosimy o pomoc!!!
  4. oj romenko jak tylko nadarzy sie jakas okazja kiedys to na pewno odwiedze,z czysta przyjemnoscia:loveu:
  5. romenka na mnie zawsze(na pewno na wszytskich)..tylko na co ja sie przydam w Krakowie??:(
  6. dzown obserwatorze i powiedz ze jestes wymarzonym domkiem!!!
  7. Mieszko jest....:loveu::loveu:
  8. o jejku co tu poradzic...romenko pamietaj prosze ze mozesz liczyc tu na nas...te blisko,ktore pomagaja Ci na miejscu i z daleko-jesli cos by trzeba bylo...rozstania sa okropne,wiem o tym....ale minie kochana i bedziecie juz razem...tylko jak Ty dasz rade 2 psy i dzidzia??masz jaks rodzinke choc do pomocy?
  9. no wlasnie ja tez Kasiu od razu o Barusiu pomyslalam....;)kurcze no moze by nie koniecznie dobka,choc powiedziala mi ze tak....z drugiej strony zastanawiam sie, ze skoro ona siedzi w domu to maz pewnie pracuje...wiec kto bedzie wychodzil z psem jak ona bedzie miala malenstwo??
  10. :(tyle zmartwein to za duzo dla jednej romenki:(kochana trzymaj sie...zaluje ze nie mioeszkam blizej....ehh ciezko,a na ile on jedzie??
  11. walsnie dzwonila do mnie Pani z krakowa w sprawie dobka lub dobki,mieszka w bloku i nie zna tej rasy chyba bo pytala czy agresywne sa...mowi ze mieszka z dala od rodziny i potrzebuje przyjaciela...chciala Miske ale jest w ciazy i za 5 miesiecy rodzi a Miska jest na razie zbyt nie pewna by dac ja do rodziny gdzie po jakims czsaie pojawi sie nowy czlonek...natomaist Panstwo sa zdecydowani na dobka....byle tylko byl lagodny ,najlepiej jakby juz przebywal z takimi maluchami...wogole co o tym myslicie??pani z Krakowa,wiec da sie ja sprawzdic..
  12. te nowe sa cudoowne,amstafik ma tyleee sily ze mali mi reki nie wyrwal;)
  13. dzien dobry:) na pewno na Barusia nie da sie dlugo gniewac:cool3:
  14. dopiero teraz zauwazylam, ze Nitka oprocz cudnych uszek ma tez niesamowity ogggooon:loveu:
  15. biedny psiak:(jak mozna zaproponowac wymiane:angryy:
  16. Jomar moze jak pojdziesz znia na spacer to uad ci sie znalesc jakiegos kota i sprawdzic jej reakcje?:cool3:
  17. tzn mysle ze Venus dobrze,ludzie wychowani z psami ,wydali mi sie sensowni a tych co wzieli Urse nie widzialam:(Asior mi mowila ze wydali sie normalni...mozna juz je sciagnac...chociaz ja tam ludziom nie ufam ze jak biora to na zawsze ,moze poczekamy chwile?jak myslisz??
  18. Asior wlasnie mi napisala ze jak pojechalam do domu ze schroniska,obie damy poszly do domu...jedna mloda pare poznalam,chlopak mial kiedys dobka..wzieli Venus do domu z ogrodkiem a Urse jacys mlodzi do bloku...oby sie udalo....
×
×
  • Create New...