Przedstawiam Wam SYRIE...bylam z ta sunia na spacerku i zakochalam sie.jest w schronisku zaledwie ponad miesiac i dlatego uwazam , ze jak najszybciej musi znalesc dom by nie stracic tej milosci jaka darzy ludzi...w sumie nie wiem z jakiego powodu,bo zabrana zostala poprzez interwencje...Syria ma 5 lat i wieksza radosc od saceru sprawialo jej przytulanie sie i mizianie,wchodzila mi w nogi bym stanela i znowu ja przytulila...jest cudowna!!
niestety ostatnio nie pospacerowalysmy bo jest juz na ogolnych boksach i nie dalo sie:(
zaraz beda fotki;)
EDIT:
[COLOR=black]Syria od konca lipca przebywa w hotelu dla psów pod Krakowem . Niestety okazało sie ze ma chore serce, na dzien dziejszy (08.08.09 ) wiadomona podstawie wyknanych rtg ze ma przesuniete i powiększone , oraz ze coś jest nie tak z jedną z komór .[/COLOR]
[B][U]Rozliczenie:[/U][/B]
Wpływy:
201zł (zostało po Mimi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucona-mala-mimi-ma-wspanialy-dom-142272/"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wy...ly-dom-142272/[/COLOR][/URL] )
Wydatki:
80zł opłata weterynaryjna
105zł opłata weterynaryjna
20 karnityna
________________________________--
205zł