Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. ja jestem za...wazne by mial tez kontakt z czlowiekiem
  2. zgadnijcie kto ma za malo na glowei i ratuje sytuacje??za malo bo co to pare psow ,tymczasowiczow i w hoteliku dodatkowo:evil_lol:
  3. dziewczyny a co reszta mysli o hoteliku??jakos finansowo trzeba by bylo pomoc,ja niedlugo wplace na nadzieje kase ktora zostala po Berosku :(od Mania12 czyli ponad 200 zl...
  4. przeciez to horror jest:(:(:( czy nie ma gdzies dla niego miejsca,tymczasu,hotelu?????
  5. ja tez ja tez:multi:oby jutrzejszy domek okazal sie tym jedynym..
  6. Kasiu ja wlasnie nie mam pomyslu:(ale widze ze Aga ma...tez mysle o hoteliku...Agnieszka wklej link do jego watku...trzeba dzialac szybko,odzywic go w hotelu i szukac domu..
  7. ja sie strasznie martwie o tego chudziaka z Dzierzoniowa:(
  8. Kasiu co do sterylki to na razie jest odradzana ze wzgelu na stan psychiczny suni...ale na pewno bedzie ,Pani sama to potwierdza;)
  9. o Matko biedaczyska:(biedna romenka,Dianka ,TZ....ehh skarbenke cos boli czy co??czemu psy nie moga nam powiedziec jak im pomoc??:placz:
  10. ja tez tesknilam:oops:ale juz jestesmy:)Barusiu badz jak zwykle grzeczny, zeby kasia Cie pochwalila i wymiziala za to;)
  11. o dzien dobry:)...ja nie wiem co mi sie wczoraj dzialo z netem, ze tyle czasu u mojego ulubienca nie bylam:oops:milego dnia:loveu:
  12. Przedstawiam Wam Urse-wspaniala dobke.jest w krakowskim schronisku od 25 .01.07 znaleziona w kolczatce.Mimo ogloszen w gazecie nikt jej nie szuka.Ursa ma ok 3-4 lat,jest piekna i spokojna,nie wykazuje agresji,chce sie bawic.Ursa ma mnostwo energii,ktorej nie moze spozytkowac w boksie,kocha biegac, ciagnie na smyczy ale to z nadmiaru energii. madra sunia zna komende siad i lapa po czym pochwalona daje zamaszystego calusa... obawiam sie , ze zdiczeje w schronisku bo jak podchodzi sie do boksu szczerzy zeby,a tydzien temu jeszcze tego nie robial...sa to tylko pozory(mogace jednak odstraszac ludzi),bo jest dla czloweika potulna i kochana... bardzo ciagnie za kotami, nie z agresja ale dom stanowczo musi byc bez takich milusinskich:)[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/28/a26cd117fff37fb7.jpg[/IMG][/URL]ych milusinskich[IMG]file:///C:/Program%20Files/G [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/55/b31a77abf0d214dc.jpg[/IMG][/URL] kolezanki w boksie tez mam sliczne.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/104/562b955e98746b00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/55/ef45989a6e98857d.jpg[/IMG][/URL]
  13. ta dziewczyna z Wroclawia podobno ok,ale ma kota i male zwierzaki,zreszta do mnie sie juz nie odezwala...ehh cisza..
  14. kogo zdjecia??Omarka zdjeci,ktorymi sie chwalilam wlasnie zgrywalam na kompa zeby ciotkom pokazac i komp zgasl,cos z plyta glowna:mad: a tego nowego boksia nie mam,chodzilam z psami i tylko zobaczylam i uslyszalam co jest grane,teraz pewnie bedzie na kwarantannie...ale jak tylko sie da postarm sie o jakies fotki,ale jest cudnym psiakiem i nie widze go razdacego sobie w schronie...moge sie mylic,byl na pewno zdezorientowany...
  15. brawo Bandi!!!i Zefirek swietujemy:multi::multi:
  16. no wlasnie Pan mowil, ze siostra ma malego sznaucera(mini pewnie) i mnie sie wcale nie wydaje aby one spokojne byly;)ale o wszytskim opowiem mu jak sie spotkamy:cool3:
  17. tzn w sumie dobre,ale Pan albo nigdy psa nie mial...tzn w sumie nie kojarzy ras wiec moze mial np kundelka,,,albo jest na maxa zakrecony...zreszta przyznal ze ma duzo teraz na glowie...ale taki sie wydaje ...no normalny;)
  18. wlasnie rozmawialam z Panem..co do dzis to niestety ale ma bardzo duzo zalatwien,bo kupuje jeszcze auto...no i spytal czy ja chce do niego przyjechac (w sensie ze wizyta ma byc u niego w domu),ja na to ze tak.on mi ze duzo osob bardzo jest i ciezko bedzie pogadac a ja mu na to, ze takie sa zasady i nie ma mowy inaczej,bo ja musze poznac warunki dla psa i wiedziec, ze wszyscy domownicy sei zgadzaja,on na to, ze wszyscy rodzice i nawet dzieci...a ja dalej swoje ze i tak musze przyjsc do niego (ale sie wprosilam),wtedy spytal czy moze byc sroda ,a ja ze tak no i umowilismy sie na 20 (bo ja mam do 19 zajecia)...wiem gdze mieszka,mam adres... a spytalam czy Pan chce zdjecia bo podobno nie wie jak wyglada nasz krolewicz nie doslownie;)),a on ze widzial u siostry tego no...no...ja mowie sznaucera,a on tak tak:)a ja ze to nie jest rasowy pies ,a on ze siostra mowila ze sa lagodne i spokojne...no i w zasadzie fajnie jesli nie obchodzi go wyglad tylko chce zeby byl milym psikiem,a Bari jest w dodatku sliczny:) wiec ciotki wybaczcie ze nie dzis ale to naprawde nie przeze mnie:oops:
  19. dzis mam sprawdzac domek dla szefa:)tzn ok poludnia bede dzwonic umowic sie na wieczor-oby sie udalo..
  20. ja sie wybiore do niej....tak bym chciala:oops:tzn Pani jest naprwed rewelacyjna i serdecznie zaprasza,tylko to nie jest wyprawa na godzine wiec zeby bylo fajnie,jasno i mozan bylo tam troche posiedziec to weekend...tak postaram sie pojechac do nie:)
×
×
  • Create New...