ja dzis napisze do tego Pana i podam mu nasza dobermania stronke...tam sa wszystkie dobki aktualne??
albo moge mu od razu jakas psine zaproponowac,glowna sprawa to by byla lagodna do dzieci...
cudownie Kasiu!nie smuc sie prosze...nie bedzie mial lepiej niz u Was ale moze choc podobnie dobrze;)
uratowaliscie go!!dziekujemy:loveu:
a jak Julcia i sam Barus to zniesli??bedzie dobrze kochana!!!
ja piernicze,nie bylo mnie 2 dni a tu takie wiesci:(
dzwonila do mnie jeden pan o Miske ale ona jeszcze nie idzie do adopcji,ma 10 i 12 letnie dzieci i szuka dobka ...a druga pani ma dac znac za miesiac jak sie przeprowadzi,ma 3,5 letnie dziecko...
kurcze jakby mi sie tak udalo w niedziele skoczyc to najwyzej bede Cie kiwi smsami molestowac jak tam zdrowko Wodnisia(bo bede bez neta do tego czasu) i czy go "nachodzic";)
cudownie!!
moze w niedziele bede wracala przez Wieliczke i jak nie bedzie za pozno chcialabym wstapic do hotelu...czy do Wodnika moge spokojnie wejsc i go wyprzytulac??nie stresuja go nowe osoby??
ja dzis wieczorem bede dzwonic co tam slychac...jutro rano jade tamtedy i chcialabym wpasc porobic fotki:cool3:ale nie wiem czy ktos bedzie...a wracac bede w niedziele wieczor wiec znowu ciemno...ehh moze sie uda;)
ja oczywiscie na te pytania odpowiedziec nie potrafie:oops:ale chcialam powiedziec ze czekam na wiesci z USG:)romenka Twoj dzidzius ma juz tyle wirtualnych ciotek(i nie tylko), ze bedzie mial dosc kiedys:evil_lol: