Blagam niech to nie bedzie to co najgorsze...Romenko nie wiem czy pamietazs Beroska,odszedl nie dawno,cierpial w schronie 2 lata a gdy udalo nam sie go wyciagnac bylo za pozno...:(:(to byla najgorsza decyzja w moim zyciu i bardzo pomogly mi smsy,tel i posty dogomaniaczek,ktore rozumialy ze tak ma byc i pomagaly mnie to zrozumiec bo ja to histeryczka jestem:(
ale nie ma co o tym myslec teraz bo Dianka wyzdrowieje!!!!
spijcie spokojnie kochane!!!