Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. hah dobre to wszytsko:)romenko wszytsko idzie ku lepszemu:loveu:
  2. nie mogla wziac dzis Ursy na spacer:(:(chodzi o to,ze czuje siew yrozniania i dominuje suki w boksie:(szczegolnie jedna...ona nie jest agresywna ale lubi dominowac i nie moge jej wyrozniac:(:((:zalamie sie... a Venus tez juz jest na ogolnych boksach-jest przepiekna!!!wiec mamy 2 dobki:(martwie sie one,bez czlwoeika dobek dziczeje:(
  3. mam nadzieje ze pomysl jotki wypali...a moze hotel chociaz cokolwiek byle nie bylo za pozno:(
  4. łłooo matko, ja od takich zadan mam siostre:evil_lol:a jej nie ma:( jutro pol dnia w schronisku...ale sie wykrecam:oops:czy ktos ma artystyczna dusze do tekstow???
  5. szczeniorek kochany a ta bida z rana ehhh:(:(
  6. jak milo,niech spi duuzo i Ty romenko sie poloz:)
  7. skoro ma kocyk to czemu spi na podlodze??no wiem ze podsikuje,ale to moze pogorszyc takie spanie..
  8. kochana sunia,wie ze musi byc grzeczna:)
  9. romenko my biegalismy na spacerze z pojemnikiem na mocz i jak nasza Hera kucala to nadstawialismy;)tylko tak zeby jej nie wystrzaszyc co tam sie kombinuje;)
  10. cudownie ze Plotus ma kolege:)
  11. Ramzesiatko takie nefretete dzisiaj:loveu:
  12. taaa ten to Ci zyc nie da na pewno:evil_lol:
  13. no jesli by ktos powiedzial ze romenka nie spelnia wymagan to ja bym chyba oszalala,nikt by wiecej nie zrobil niz ona..
  14. Ty sie tylko ciesz kochana,nastepnego tymczasowicza znajdziemy Ci wariata;)
  15. biedna daga-kolejne rozstanie...ale masz od razu zastepstwo i swiadomosc, ze kolejna dobciowa dame uratowalas:loveu:
  16. najbardziej boje sie wlasnie tego ze ona zdziczeje bez czloweika...bo co to takie godzinne spacery raz na tydzien:(:(:(ale tylko tyle moge na razie..
  17. kurcze faktycznie tekst trzeba by zmienic,z pilnego na dom doswiadczony,najlpeij bez innych zwierzat.... moze uda mi sie odwiedzic Miske w piatek:loveu:
  18. :loveu: :loveu: Bari sie wkomponowal..bo on myslal ze nie rozpoznacie kto jest kto,albo uznacie go za drugie dziecko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: biedna Sonia,odmlodniala chyba przy Barusiu:oops:
  19. nie dosc ze piekny to jeszcze grzeczny:loveu:
×
×
  • Create New...