nie mogla wziac dzis Ursy na spacer:(:(chodzi o to,ze czuje siew yrozniania i dominuje suki w boksie:(szczegolnie jedna...ona nie jest agresywna ale lubi dominowac i nie moge jej wyrozniac:(:((:zalamie sie...
a Venus tez juz jest na ogolnych boksach-jest przepiekna!!!wiec mamy 2 dobki:(martwie sie one,bez czlwoeika dobek dziczeje:(