Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Pucka wspolczuje strasznie.teraz juz biega z moim Wojtusiem...moze sie zaprzyjaznia-na pewno...
  2. kochana trzymaj sie,w niedziele znow pojdziemy pobiegac...
  3. Kochanie....juz ponad miesiac minal...a ja nie moge sie z tym wszytskim pogodzic...placze na sama mysl o Tobie...Twoje sprawy w klinice oplacone,spij spokojnie:(:(:(:(
  4. o tak,wieczory beda zdecydowanie pomocne;)
  5. super zdjecia:) musze tez sie kiedys wybrac..
  6. biedny psaik,trzeba cos z nim zrobic...dobrze ze cieplo na razie jest..minulka nikt z sasiadow nie moze go pzretrzymac??popytaj osiedlowe psiary czy go nie kojarza...moze daj mu cos jesc jeszcze..
  7. super by bylo,wyszpiegowalam ze jutro sie widzisz prawdopodobnie z kiwi,spytaj to jedna z ostatnich szans i naszych pomyslow:( kasiu tak,stanowczo lubi kotki:)
  8. dziewczyny a jakie 5 psikow jest w hotelu??Wodnis,Oskarek,Ramzes,Dosia i...??:oops:
  9. no pewnie...mozesz tez w domu sprobowac pomiauczec;)
  10. Kasiu a moze jacys znajomi maja kotka i zgodza sie na odwiedziny??
  11. weszko u Ciebie?:loveu: kasiu jak Bari do kotkow??na pewno je kocha prawda??:cool3: weszka a Ty wiesz jak to trzeba zalatwic?tzn jak zglosic bariego do rozpatrzenia Pani Magdzie?
  12. Halo halo!!!! dwie prosby czy ktos moze przechowac Barusia pare dni???ja pomoge na miejscu ale wziac go nie mam gdzie:( i [B]Patia[/B] czy myslisz ze daloby sie miejsce zalatwic??
  13. kurcze jesli tylko znalazlo by sie miejsce...Kasiu co myslisz o tym?jak dla mnie to swietny pomysl!!Patia myslisz, ze byloby moejsce??
  14. Pani mieszka w Krosnie (podkarpackie),domek sprawia swietne wrazenie przez tel ale oczywiscie wizyta przedadopcyjna musila by byc...musze znalesc kogos z Krosna ale nie chce jej nachodzic jak psa nie ma...jedyny warunek to milsoc do suni jamniczki i kota
  15. w internecie jest taki skelp(zaraz go poszukam) i my placimy za 15 kg nie cala stowke, tylko light i nie royal,ale moze tez maja...i dowoza na miejsce za darmo.. Kasiu dzwonilam i Pani nadal chetna
  16. to fakt,ale panstwo na pewno nie zrobiliby jej tego;)
  17. kurde ciotki...Kasia tyle robi dla Barusia,moze jakas ciotka by sie nim zajela,w czasie wyjazdu Kasi??
  18. biedny Wodniczek...owczarek mojego sasiada mial takie same objawy,tzn te nozki tylnie tez mu tak uciekaly:(
  19. gdzie sie dobre domki schowaly??:mad:przeciez poza tymi przeladowanymi z dogo musza jakies byc... dzien dobry kochani:loveu:
×
×
  • Create New...