Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    ta suczka to chodsky pes? myślałam, że są tylko czarne-podpalane. może bystra ma jakiś wlew, toć ona spod czeskiej granicy :evil_lol: no fajnie to wygląda we frisbee, szkoda, że nie mam talentu sportowego i się pies marnuje :evil_lol:
  2. jasna cholera, to nie może być prawda! trzymam kciuki bardzo mocno!!! jeszcze przedwczoraj o Was myślałam, wspominając cudny spacer w Żywcu...
  3. mega potrzebne ogłaszanie i dom!
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    faktycznie podobna, tylko brzydsza :evil_lol: za to fajnie frisbuje :) coś wiesz o niej więcej? :) no i jak widać mnie za rok u jej boku nie ma... :evil_lol:
  5. no właśnie dzięki temu drugiemu psu zachowuje się w miarę normalnie, co umożliwia jej adopcję... [B]Beata!Gdzie jesteś, pomagaj podopiecznej w poszukiwaniu domu! [/B]:P
  6. pierwszy dom - pies na podwórku na nieogrodzonym terenie drugi dom - blok z ONem rezydentem, pan chętny na Rotkę, Pani niebardzo.. uwierz, nikt tu nie wybrzydza :shake: po prostu nie zależy nam na pogorszeniu warunków jej bytowania, bo w schronisku ma dobre. jeżeli trafi się rozsądna osoba, a Rotka miałaby mieszkać na dworze, na ogrodzonym terenie, w ciepłej budzie, miałaby zainteresowanie człowieka i najlepiej innego psa do towarzystwa - Alina na pewno nie odmówiłaby wydania Roty. Alina, mam rację? :evil_lol: Ponoć w domu też powinna sobie dać radę, ale potrzeba zdecydowanych na jej adopcję ludzi, a nie może tak, może nie..
  7. dodać można, ale lepiej byłoby, gdyby poszły razem. z Kastorem Fiona zachowuje się w miarę normalnie ;)
  8. ostatnio były 2 telefony, domy sprawdzone - niestety :( a wcześniej może ze 3 razy się ktoś odezwał :placz:
  9. 3ci rok :( był nawet artykuł w gaziecie - bez odzewu :/
  10. pora zmienić temat wątku :P
  11. w wątku tymczasowiców mmlasowice. fiona i kastor będą ogłaszani wspólnie ;)
  12. tekst już Naa napisała ładny :)
  13. anett, super! :) ja im zrobiłam gumtree wrocławskie ;) mam prośbę, możesz poogłaszać jeszcze Fionę? :oops: allegro będzie mieć w weekend dzięki Asior, ale na innych portalach? (ma też ale.gratkę)
  14. jak ja uwielbiam takie maile i takie zdjęcia! :multi:
  15. szkoda, ale ponoć nie ma tego złego ;) ooo.. Usia żyje? a co z jej malamutem i suczką?
  16. a ja dziś zrobiłam najazd na biedronę :evil_lol: szkoda tych legowisk, bo faktycznie na allegro za tą kwotę można znaleźć coś porządnego :( ale grzebień, smaki, zabawki i obroża nasze :evil_lol:
  17. można prosić o więcej zdjęć Fiony i Kastora? Asior zrobi im piękne wyróżnione allegro, ale prosiła o więcej fotografii - jednak wizualna prezentacja psów to podstawa ;)
  18. bonnie maślok :loveu:
  19. jak Kaja? zmartwiły mnie ostatnie wieści :(
  20. no, nie żebym się cieszyła, żeś chora, ale skoro to zaowocuje zdjęciami... :evil_lol: ON po byku :roflt:
  21. jak najbardziej o.k. :multi:
  22. tzn przebywa obecnie w Milanówku, ale przywieziona z Ostródy ;)
  23. Rotka jest ze shroniska w Ostródzie, więc chyba to zbieg okoliczności ;)
  24. męska wersja Rotki! :( i ona też nie może znaleźć domu, od 2007 w schronisku :(
×
×
  • Create New...