Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie, dla odmiany siadły jej nóżki :evil_lol: ona z kopytami ma meksyk od niepamiętnych czasów, ale teraz ma dobrą opiekę, sucho w stajni i łażenie, więc nie wiem, czemu jej łapsko spuchło od stępu do łopatki :shake: wczoraj moczyła nogę w wodzie z octem, więc jej zeszło opuchlizny sporo, to tego cała masa zastrzyków, dziś też, i jest o niebo lepiej. powiedzcie mi, czemu zwierzaki chorują zawsze w niedzielę, święta albo w środku nocy? :evil_lol:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    koń się znów pochorował, trzymajcie kciuki :(
  3. Tania, do twarzy Ci z takim egzemplarzem :D
  4. to kundel najczystszej wody, od beaucerona dzielą go lata świetlne, ale ogłosić zawsze można :evil_lol:
  5. a ile tych opakowań Wam kupić?
  6. jak edytujesz sygnaturę zaznacz sobie bannerek pojedynczym kliknięciem, później kliknij w ten symbol [IMG]http://static.sport24.pl/images_new/faq/nowa_notka_hiperlacze.jpg[/IMG] wklej link do wątku i zatwierdź ;)
  7. podniosę suczynę
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    Iza chyba stanu zapalnego nie widziała :evil_lol: Takie chorowite te miejskie psy, moim kundlom po Odrze nic nie było :P
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    ja już też maltretowałam Ajsza ciężkim aportem, to z Odry, to z chaszczy - zaraz się weselsza zrobiła :evil_lol:
  10. co nikt nie odwiedza, ja odwiedzam moją ulubioną bulwę, tylko milczkiem! :evil_lol:
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    no to musicie to nagrać, bo nie uwierzę :P aczkolwiek wujek Moniki dość ostro śmigał ;)
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='olekg89']Wysępić chce jeden i zamienić się kolczatkami:evil_lol:[/quote] słaby dil:evil_lol: [quote name='Od-Nowa']frisbowałam dziś z flatem :multi::evil_lol::loveu: da się! i ile zabawy z tego :multi::multi: moja wiara w tą rasę powraca :diabloti::loveu: :p[/quote] wiem, że się da, ale spróbuj overów i voultów:evil_lol:
  13. rozejrzę się w poniedziałek, podaj proszę adres na PW jakby co ;)
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Pestka'][URL]http://img18.imageshack.us/img18/4541/swyprz041.jpg[/URL] Jakie kły :D :D[/quote] jak u nówki sztuki:evil_lol: trzymają się na protefixie:evil_lol: [quote name='olekg89']Mają Dławiki:evil_lol:[/quote] pewnie, jeśli mówisz o tych, które chcesz ode mnie wysępić:evil_lol:
  15. ale nawet początek sportowego szkolenia jest taki sam - motywacja, motywacja, motywacja! nauka prawidłowej zabawy z psem! budowanie psa! :) byłam na semi prowadzonym przez Darka i mogę tylko polecić ;) ja też wyczynowo z frisbee nic robić nie będę, ale przydały mi się podstawy bardzo, do każdego szkolenia, później i do sportowego posłuszeństa i IPO na obozie Dorplantu (swoja drogą też polecam tę szkołę :) )
  16. VIPy wiedzą :evil_lol: ja jestem honorowym VIPem pozazlotowym :evil_lol:
  17. nie stresuj mnie :( trzymamy!
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    Twoje nic innego nie mają :( a zamiast piłki bierzesz im na spacer wino :(
  19. tylko wybrani :evil_lol:
  20. takie przyjemne okolice :loveu: opowiedz Oluś jak Cię panowie witali wczoraj na dzielnicy :evil_lol:
  21. Niko, czy Ty znajdziesz dom?
  22. pointerowata, postrzelona, już ją kocham :loveu: psy, które gotowam była wziąć znalazły już domy, teraz ona jest pierwsza na liście :evil_lol: ale rozumiem, że ma DS, tylko jest kłopotliwa? czy to DT jest?
  23. Julka gdzieś pod Wrockiem chyba. Dokładnie sama nie wiem :P
×
×
  • Create New...