-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Zabrze wyżeł czeski fousek Bochun znalazł dom! Happy end :)
wiq replied to bluerat's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-ringowki-dla-chorego-fouska-do-20-10-a-148704/[/url] hopać, kupować, wklejać do podpisów, najlepiej wszystko na raz :P -
Zabrze wyżeł czeski fousek Bochun znalazł dom! Happy end :)
wiq replied to bluerat's topic in Już w nowym domu
głupie pytanie po porterze, przydałby się :evil_lol: zaraz coś zrobię -
Zabrze wyżeł czeski fousek Bochun znalazł dom! Happy end :)
wiq replied to bluerat's topic in Już w nowym domu
jakiś bazarek by Wam się przydał? -
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img63.imageshack.us/img63/610/img1293.jpg[/IMG] -
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img94.imageshack.us/i/img1274.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2467/img1274.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/img1280v.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9518/img1280v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/img1281j.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9752/img1281j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/img1288v.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2353/img1288v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/img1291n.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4641/img1291n.jpg[/IMG][/URL] -
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
nowe zdjęcia Roko :) [URL=http://img36.imageshack.us/i/img1304x.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9417/img1304x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/img1253w.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5589/img1253w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/img1257.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/152/img1257.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/img1264z.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1981/img1264z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img260.imageshack.us/i/img1273s.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1399/img1273s.jpg[/IMG][/URL] -
[URL=http://img209.imageshack.us/i/sdscf7460.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2751/sdscf7460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/sdscf7784.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/527/sdscf7784.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/sdscf7786.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6234/sdscf7786.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/sdscf7787.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6586/sdscf7787.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img209.imageshack.us/i/sdscf7789.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1125/sdscf7789.jpg[/IMG][/URL]
-
nowe zdjęcia [URL=http://img17.imageshack.us/i/sdscf7429.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1300/sdscf7429.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img235.imageshack.us/i/sdscf7431.jpg/][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6949/sdscf7431.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/sdscf7433.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7238/sdscf7433.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img2.imageshack.us/i/sdscf7437.jpg/][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/2315/sdscf7437.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/sdscf7440.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7959/sdscf7440.jpg[/IMG][/URL]
-
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
dostałam nowe zdjęcia Roko - wstawię jak poskromię Vistę :evil_lol: urósł :o -
trzymamy! wiem, o co Ci chodzi, bo też na to zwróciłam uwagę, ale to taki ogólny wtręt o japońskiej kynologii ;) jak to mogłoby nie być, kto by im dyski przynosił? :(
-
no jest, do Gośki ;)
-
Japończycy mają talent do szkolenia psów, na tegorocznych MŚ IPO najlepszy ON był właśnie w japońskich rękach ;)
-
[quote name='anett']Wiq nie tylko pamiętam ale siedzę nad nim od 2 nocy i idzie mi to jak...:wallbash: postaram się dziś coś sklecić.. edit:skleciłam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/208/51bea80d6f7fb180med.jpg[/IMG][/URL][/quote] piękny! drukujemy i rozwieszamy! dzięki! :Rose: [quote name='Aleksandra Bytom']ale fajowy plakacik, czy ja mogłabym go sobie wydrukować i u mnie np. w parku porozklejać? tam się dużo osób przewija z psami, dziećmi, może wpadnie komuś w oko?[/quote] nawet nie pytaj, tylko drukuj i rozwieszaj ile wlezie:eviltong: też na przystankach warto powiesić, mnóstwo ludzi się przewija.. [quote name='mmlasowice']Plakacik jest super!!!!!!!!!!!!!!!!! Może Gosia będzie miała szczęście i do Niej rozdzwonią się telefony w sprawie adopcji. Mam prośbę - Gosiu- nie przekazuj ludziom mojego numeru komórki tylko adres domowy. Jeżeli ktoś zechce naprawdę psa - przyjedzie napewno !!! Tak zrobiłam z kotami. Ty mnie zawiadom o wizycie. Podawanie kolejnego numeru do domu , gdzie znajduje się pies zniechęca ludzi i sprawa się rozmywa. Ja również wydrukuję i rozwieszę nowy plakat o Fionce.[/quote] trzymam kciuki, żeby się w końcu udało.. :Thumbs:
-
[B]anett[/B], pamiętasz o plakaciku? :oops: chcę poobklejać tramwaje trochę, może nie dostanię mandatu :evilbat:
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
wiq replied to red's topic in Już w nowym domu
nosz pisałam, że lepszy rydz niż nic, to się nie zgodziłyście :P wyciągajcie go, kobitki! -
anett, dzięki! oby w końcu znalazł dom... też o nim wszyscy zapomnieli, jak o Fionie :(
-
kobietki.. taaa... :p a chichrajcie się, czasami człowiek musi :evil_lol:
-
towarzyska Fiona szuka domu!
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
myślę, że teraz nastąpi diametralna zmiana w jej życiu ;) -
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
wiq replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
to trzymam kciuki za tęsknotę :evil_lol: -
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
wiq replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
no widzisz, samo dobro :evil_lol: -
gooopie baby :evil_lol: spoko, Lilek, poczekamy :P