-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Naa napisze tekscik :loveu: super, kombinujcie! my tu też knujemy, ale mało skutecznie :P bo my już nie damy rady kolejnych na tymczasy płatne powsadzać, a na miejscu adopcje idą średnio - większość psów idzie do kojców, bez względu na wielkość. -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
namiary na gośkę w pierwszym poście, a tekst zaraz się jakiś skołuje (uderzę do Naa) Paulina, dzięki za zaangażowanie! -
[quote name='Od-Nowa']bardzo żałuję,że pogoda taka.. bo co jak co ale flaty w obiektyw łapać uwielbiam :loveu: spacer baaardzo udany! dobrze,że namówiłyście mnie :lol: mam nadzieję,że następnym razem to mi coś pokażesz dla Tajdzi!! szkoda,że dwóch nie mogę zabrać... byłoby i frisbee i tropo-aporty :lol: no i chciałam powiedzieć,że Ada to najbardziej niedoceniony pies świata!! kolejną pozycję zajmuje Aisza!! pełen podliz wyszedł... ale szczery :cool3:[/QUOTE] o kurde, przeczytam jej zaraz:evil_lol: toż to ulubiony pieseczek mojej rodziny:eviltong: na frisbee to ja i kiedyś rudą zabiorę, pomęczymy overy i voulty;) zobaczymy jak z przyszłym tygodniem, bo kroi mi się niemal cały wolny tydzień...:evil_lol: [quote name='diabelkowa']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] nie śmiej się, Ajsza ma duuuuży potencjał, tylko Iza musi nad sobą popracować trochę:eviltong:
-
dziś się odbył uroczy spacer w składzie: 1. Tania z Tajgą 2. Iza z Ajszą 3. wiq z Adą 4. deszcz z deszczem ale miło było ;) i trochę szkoleniowo nawet :)
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
ano ma :/ nasza przechowalnia psów nie kastruje, bo nie ma nawet statusu schroniska :( -
[url]http://img188.imageshack.us/img188/1930/img0140kn.jpg[/url] Lira - profesjonalny maślak :evil_lol: ech, taką mam fazę na kota, nawet mi znajoma chce wcisnąć rudą kociczkę uratowaną, ale jak z tymi debilami? :P
-
a co jej? dobra, wsadzę dupę w 9 i ona mnie dowiezie tak czy siak :evil_lol:
-
otóż to :evil_lol: a do tego jesteśmy zaopatrzone we flaty - na pewno znajdziemy cukiernię :laugh2_2: dzis Ada sępiła chleb od ludzi karmiących kaczki :mdleje:
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
myślę, że dorobię kilka zdjęć i w weekend wystawię ;) -
no to do jutra kobitki :cool3: Adzie się coś, o dziwo, podoba ;) łazi zadowolona, patyczki w parku aportuje, z pieskami się bawi - miejski zwierz :evil_lol: a ja Wam powiem, że w szoku jestem - coraz mniej kup w parkach i na ulicach, coraz więcej ludzi sprząta. a wydawało się, że nigdy nie nastąpią takie zmiany :evil_lol:
-
mówisz o tej środzie, 14-15? ;) ja zajęcia o 13 kończę chyba, więc jestem dyspozycyjna dość ;) Ada ma ostatnio fory - jest najbardziej zaniedbana, bo to taka dupa - nie walczy o swoje i ginie w tłumie :evil_lol:
-
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
przemiły psiak szuka domu... -
anett pewnie i coś z tych Twoich zmota :P a ja mam w końcu aparat, jeśli wpadnę w ten weekend to coś mu mogę porobić do CV ;)
-
jassssssne :evil_lol:
-
długie mordy mają, zwłaszcza to widoczne u tych naszych wypłoszy łysych :P posok zaprzyjaźniony, niańczony przez weekend ;) grzeczny bardzo był :loveu: spodziewałam się wycia, drapania, przepychanek z moimi - a to takie układne zwierzątko się okazało ;)
-
to trzymamy kciuki! skład zwierzęcy się u Pani tak zmienia, tylko ta Fiona tkwi :(
-
[quote name='Od-Nowa']oj, jak bosko! to przemyślę termin i dam znać ;) pewnie chcecie w szczytnickim?[/QUOTE] ja szczytnicki chętnie, gdyż jeszcze nie udało mi się tam dotrzeć:evil_lol::evil_lol: [quote name='Marta_Ares']mialo byc wiLczek, literowka sie wkradła :diabloti:[/QUOTE] ta, jasne:evil_lol:
-
[quote name='Paulina.']wiq, a jesteś pewna, że nie przyprowadziłaś z tych gór wilka? :diabloti: bardzo uroczy nowy piesek :loveu:[/QUOTE] nie, to piesek:evil_lol: [SIZE=1]aparat jeździł beze mnie i takie coś ufocił w zoo:loveu:[/SIZE] [quote name='Marta_Ares']ale uroczy ten wiczek:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] wiczek, owszem:evil_lol: [quote name='diabelkowa'][URL]http://img5.imageshack.us/img5/3064/s311009501.jpg[/URL] jakie slicznosci :loveu:[/QUOTE] no ba:loveu: [quote name='Od-Nowa']która gadzina z Tobą przyjeżdża?? ja bym znalazła czas na spacer. Lire mam nie na chodzie ale Tajdziora niezgułę chętnie wyszumię :p[/QUOTE] Twoja ulubiona:loveu: Adzinka:loveu: proponuję środę, 14-15 najlepiej, póki jasno :eviltong:
-
wrocławianki - macie w tym tyg czas na spacer? gadzina ze mną przjeżdża :cool3:
-
[URL=http://img255.imageshack.us/i/s311009473.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/81/s311009473.jpg[/IMG][/URL] a to mój nowy piesek - znów znalazłam w górach :roll: :evil_lol: [URL=http://img233.imageshack.us/i/s311009025.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3006/s311009025.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s311009024.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/431/s311009024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/s311009023.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1218/s311009023.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img156.imageshack.us/i/s311009499.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2698/s311009499.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/s311009494.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5158/s311009494.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/s311009484.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/7484/s311009484.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img267.imageshack.us/i/s311009481.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1964/s311009481.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/s311009476.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9937/s311009476.jpg[/IMG][/URL]
-
tadam [URL=http://img515.imageshack.us/i/s311009527.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7485/s311009527.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/s311009526.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3494/s311009526.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/s311009520.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4835/s311009520.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img255.imageshack.us/i/s311009507.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2194/s311009507.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/s311009501.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3064/s311009501.jpg[/IMG][/URL]
-
nie chcę offować :evil_lol: mam co nieco, może wrzucę później
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
oby poczekali ;)