-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
masz szanse sie zhabilitowac:evil_lol: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4186/mdscf8623br3.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5783/dscf0077zf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7274/dscf0085bs3.jpg[/IMG] jesli sie wprawisz mam w zanadrzu hard core do zapodania:evil_lol: edit: o.k., w sumie te wodne sa trudne;) podpowiem - w avie mam Mone;)
-
musze Cie rozczarowac...:evil_lol:
-
[quote name='Ola&Kora'][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/563/1wi0.jpg[/IMG] Pełne zaskoczenie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] pieknosc:loveu: co do zabaw wechowych - mozesz np rozbawic ja zabawka, zostawic w siadzie i schowac np. za szafa. na ''szukaj'' niech po nia biegnie. potem utrudniac- chowac, jak nie widzi, chowac w coraz trudniejszch miejscach..
-
[quote name='Ola&Kora']Foteczki :evil_lol: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9656/sta60043zz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1253/sta60007oq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9365/sta60032hp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img435.imageshack.us/img435/2900/sta60036qf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9641/sta60038jg2.jpg[/IMG][/quote] nie wiem ktora zacytowac, bo wszedzie sliczna:loveu:
-
[B]Ola&Kora[/B], a na tej zacytowanej ponizej?;) [B]Marta_Ares[/B], dziekuje:):loveu: [B]Cerber[/B], witaj :)
-
a probowalas jakis zabaw wechowych? niezle wypieraja psy z energii;)
-
ja tez przepadam za takimi unikatami:) galerie wlasnie zwiedzam;) tak, flaty sa [SIZE=1]moim zdaniem:evil_lol: [SIZE=2]najladniejsze :loveu: pomiedz beblaniem sie w blocie a buszowaniu w krzakach bywaja takie.. dystyngowane;)[/SIZE][/SIZE]
-
wchodze do galerii pieknej Komy i co zastaje...:evil_lol:
-
a moje spogladaja spode lba:evil_lol:
-
witaj [B]Koma[/B]! bystra goscila w temacie ''kim sa jej rodzice?" podejrzewano ja o pokerewienstwo z onem, tervikiem i shiloh sheperdem:) Twojej suni tez nie sposob przeoczyc:D mnie flatki tez najbardziej przypadly do gustu :D
-
:klacz:[B]Ola[/B]:klacz::klacz: w nagode se chlupnij :beerchug: :evil_lol: [B]misiaczek[/B], dziekuje i zapraszam :)
-
jak najbardziej bede wpadac:)
-
i jak tu nie zeswirowac na ich punkcie:loveu::evil_lol:
-
to jest straszne, ale ja najbardziej lubie maltretowac spiace psy...:oops::evil_lol::lol:
-
[B]Ola[/B], tropy tez robimy, i moje i farbowane. wracajac do lowiectwa - przeciwna na pewno nie jestem. kiedys owszem, a z czasem...:lol: Latwo jest je rozroznic: 1) siersc - Mona ma falowana, Ada prosta 2) glowy - Mona ma szersza czaszke i wdatniejsze policzki 3) oczy - Ada ma ciemniejsze 4) Ogon - Mona ma zadarty i sierpowaty 5) Mona jest delikatniejszej budowy Glownie pomocne sa pkt 1 i 4;) Na zywo nie mialabys problemu:)
-
i foteczki: w oczekiwaniu na spacer;) [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5221/mimg1449kl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9028/mimg1453lp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3133/mimg1454zj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2200/mimg1457le4.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2797/mimg1485ik7.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8366/mimg1491av6.jpg[/IMG] spacer: [IMG]http://img282.imageshack.us/img282/158/mimg1512qn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img282.imageshack.us/img282/9826/mimg1518df0.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7852/mimg1521of2.jpg[/IMG] [IMG]http://img290.imageshack.us/img290/7575/mimg1523jk4.jpg[/IMG] zaprzyjazniona Tara :D [IMG]http://img290.imageshack.us/img290/3799/mimg1538ah1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ola&Kora']Uwaga! Uwaga! Fotka Kory już zgłoszona :eviltong: Liczę na wasze głosy podczas głosowania I troszkę fotencji, żebyście się nie czepiali :eviltong: [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/4581/sta60022sx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/5249/sta60044ti8.jpg[/IMG] [/quote] pierwsza jakas powazna;), druga wymiata:) prosze ode mnie pyska ucalowac:)
-
[B]Ola&Kora[/B] - odbijajac troche od charakteru - ja pilnuje tego, zeby psy rozroznialy czas wyglupow i zabawy od normalnego trybu;) tj. powiedziane musi byc wykonane, nie ma dyskusji. oczywiscie, maja swoja wizje, ale nie odpuszczam. nie brutalnie, ale konsekwentnie i z pochwala;) co do charakteru - nie mam baaardzo szczegolowych wymagan. pies musi byc tylko zawsze gotow do akcji, z temperamentem, checia do pracy i nie miec mnie w powazaniu:evil_lol: niestety nie poluja, szkole je gl. na sztucznych aportach. [B]Cerber[/B], kazdego jara co innego, dlatego mam setki ras;) co to typow - tez wole angole :) [B]*luthien*[/B], witam i zapraszam do czestych odwiedzin :D [SIZE=1][COLOR=White]a ja na dogo jestem od lutego :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Usia'][IMG]http://images2.fotosik.pl/209/474061c8e0e92386.jpg[/IMG] król lew w wydaniu cerbera ;)[/quote] piekny pies, piekna fotka :D
-
mnie rozwalili paparazzi:D
-
[quote name='Ola&Kora']Ja rówinież uwielbiam retrivery (zwłaszcza curly i flaty), ale piąty pies w moim przyszłym domku to troszę za dużo :eviltong: (nie licząc pozostałego zwierzyńca, który składał się będzie z kotów, szczurków, królików, myszoskoczków oraz warana :eviltong: )[/quote] coz za plan!:lol: 3 psy absolutnie mi wstarczaja...:evil_lol: marzy mi sie kotek, ale z Mona to nie przejdzie..:shake:
-
zgadza sie, mnie mysliwskie kreca okrutnie;) uwielbiam szkolic psy, ale nie intersuje mnie ''milimetrowa precyzja'' zawodow posluszenstwa, natomiast zakres konkusow mysliwskich jak najbardziej. belgi podziwiam za inteligencje i temperament, bulowate za nietuzinkowosc;) zapomnialam jeszcze o cattle dog'ach i wszystkich rasach polskich. spaniele tez lubie, swego czasu rozwazalam kupno angielskiego cocera lub ktoregos spingera. z ozdobnych lubie mopsy :) ogomniaste lubie sobie pomiziac, ale nie inwestowalabym w te rasy;) heh, gdybym miala wmieniac wszstko, co mnie krecilo... :D
-
retievery sa w porzadku;) troche mi u nich brakowalo kopa, ale jako tako sie rozruszaly:evil_lol: nie da sie ukryc, ze z retrieverow najbardziej podobaja mi sie flaty, pozniej chessie i curly. z innych grup - belg (groenendael), staffik, minibull.. no i pointer :fadein:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
zagoscimy na pewno, bo pieska sliczna:)