-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
wiq replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
ja zagladam ;) hopa, do gory! -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
wiq replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Bytom, do gory, do domow! -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
ale on jest ladny:loveu: pierwsze zdjecie przypomina mi reklame pedigree, jakiejs konserwy bodajze;):lol: -
pewnie, ze db, gdy wiesz na czym stoisz. niestety ja nie deklauje sie na 100%;)
-
kurde, to mnie by sie tez wypadalo zapisac:evil_lol: moze lepiej zostanmy przy suchych nosach;)
-
szukam wlasnie jakiegos miejsca do zabawy w agility.. rozwazam Slask albo Cz-we.. drugie co prawda blizej, ale rzadziej jestem w tamtych stronach;) sa juz jakies konkrety w zw. z Kamironem, czy ekipy ciagle nie ma?;)
-
ktos moze orientuje sie, czy tor agility w Psiej Krainie jest juz czynny? chetnie bym tam zajrzala
-
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
wiq replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
kto wie, moze kiedys pokusze sie o kota. ale przyprawie sie chyba o zawal ciaglym pilnowaniem, czy psy go nie krzywdza;) dzieki za pamiec, czekam niecierpliwie [SIZE=1]:)[/SIZE] -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
wiq replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[B]wandul 66, [/B]wierz mi, ze z kotkiem mogloby byc ciezko:placz: jak dotad tolerowaly tylko jednego, ale on doskonale sobie radzil z psami, tzn nie uciekal, nie syczal i nie pacal lapa;) jejku, patrze na te psiny i serce mi sie kraje, Bytom do gory! [SIZE=1]i usmiecham sie niesmialo o ''czarnego goldena'';)[/SIZE] -
[quote name='an3czka'] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/lipiec/21%20lipiec/Obraz014.jpg[/IMG][/quote] pieknosci:loveu: matko, Coren kiedys powiedzial, ze zaluje jednie tego, ze nie moze zyc tak dlugo, aby miec psy wszystkich wymarzonych ras. no i teraz go rozumiem:lol:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
[B]bigos[/B], nie ma za co, szczera prawda:lol: musze pisac, ze czekam na nowe fotki?;) -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
wiq replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mona4']Czarny golden jescze jest!! [/quote] jak tylko sie zregenerujesz bede sepic o wiecej - cos o piesku, fotki, itd coby sklecic maile i posty ratunkowe;) gratuluje udanej akcji w Silesii:multi: mnie marzy sie kotek, ale moim psom niestety nie, a na pewno nie w roli domownika:( -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
wiq replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[B]wandul66[/B], dzieki, bede czekac na informacje. poki co - Bytom, do gory! -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
wiq replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mona4']madzialenka sie zgubila ,razem z fotkami:roll: W Schronisku sa 2 piekne Husky-suczla czekoladowa,brazowe oczeta,Lagodna. [B] Piekny pies Czarny Golden[/B]!!!! niesamowitej urody. Czekamy na Fotki !!![/quote] mam na mysli ta wzmianke, moze to jakis flatopodobny, wrzucilabym na nasze forum. pozdrawiam -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
Śliczny pies:) to jedna z moich ulubionych dogogalerii:) [SIZE=1]p.s. moje psy obia bardzo nieszczesliwe miny, gdy widza, ze zasiadam do komputera:evil_lol: na szczescie krzeslo mam tak niewygodne, ze nie probuja go taktycznie zajac;)[/SIZE] -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
wiq replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
wiadomo cos wiecej nt. ''czarnego goldena'' ze str. 28? bede b. wdzieczna za informacje. -
Marta, moze kawalki warzyw sa za duze i dlatego moze nimi pluc. Dobrym rozwiazaniem sa papki warzywne (surowe), takie jak w BARFie (moje psy sa wlasnie tak zywione), dodane do ugotowanego jedzonka. Nie ma jak przebierac, albo zje, albo bedzie glodny:evil_lol: Pies moze jesc wszystkie warzywa oprocz cebuli (zawiera substancje niszczaca czerwone krwinki, wg najnowszych badan czosnek tez jest szkodliwy). Ziemniaki nie sa db wykorzystywane, choc niektorzy podaja pure. Co do warzyw straczkowych, wiadomo, nie w nadmiarze;)
-
witam o poranku:) jak zwiekszacie atrakcyjnosc drugiej,zabawki byla rownie ciekawa, co ta juz upolowana i przyniesiona (mam 2 identycznie pilki i 2 identyczne frisbee)? moge z nia wyczyniac rozne rzeczy, nawet juz nia rzucic, a i tak zostanie co najwyzej odprowadzona wzrokiem, bynajmniej nie tesknym;)
-
szukam szkolenia retrieverow pod katem mysliwskim na Slasku
wiq replied to Renata&Bella's topic in Szkolenia
kursy organizowane sa w Biskupinie i Sulejowie. Bodajze 16 VIII zaczyna sie turnus dla retrieverow w Biskupinie. Nie umiem znalezc bezposredniego linka, czesto jakies info sa na labrador.pl. -
[B]Ania_Carmen[/B], niech zyja nietypowe retrievery:multi::evil_lol: Przynajmniej jest z nimi wesolo. Tak sobie mysle, ze z Ada bym sie zanudzila - ona jest taaaaka spokojna, plastikowa wrecz:lol: Co to postepow - czekam na relacje :cool3: My powoli idziemy do przodu, ale przy frisbee jest tragedia (to nie jest typowa zabawka, ma miec na jej punkcie swira i wylazic ze skory, zeby ja zlapac, ale cholera nie chce jej oddac:angryy:) Nic to, przynajmniej mam zajecie:lol:
-
[B]Madzior_ka[/B], ponoc dla chcacego nic trudnego, ale rozumiem Cie, bo sama sie zaslaniam odlegloscia od osrodkow szkoleniowych i szkole samodzielnie:lol: Choc, tak jak pisaly dziewczyny, pomoc trenera (lub kogos znajacego sie na rzeczy) jest nieoceniona.. W podrecznikach i necie wyczytasz duzo, ale nie wszystko:shake: Poza tym, jaka to motywacja, taka grupa szkoleniowa czy trener:evil_lol: [B]Wind[/B], jak udaje Ci sie wyszarpnac zabawke? Rozumiem, ze trzeba miec opatentowany jakis specjalny ruch:cool3: Ciekawa jestem tez tych dwoch identycznych pileczkek, bo u moich, tak jak u [B]Sary[/B], najlepsza jest ta wlasnie mordowana:lol: [SIZE=1]p.s. czuje przyplyw motywacji, pomecze dzis suczki precyzyjnym posluszenstwem, bo straszny regres ostatnio:evil_lol:[/SIZE]
-
szukam szkolenia retrieverow pod katem mysliwskim na Slasku
wiq replied to Renata&Bella's topic in Szkolenia
ha, super, ekipa sie zbiera:) to co, zaczynamy krystalizowac termin i miejsce..?:) -
[B]Madzior_ka[/B], a psie przedszkola...?;) No nic, teraz trzeba bedzie wlozyc wiecej pracy w pieska:eviltong:, mysle, ze da sie nadrobic. Ja z Bystra ciagle mam problem z agresja do psow (czasem ludzi), na szczescie coraz mniejszy.. Chociaz wczoraj pogonila ONka:shake:
-
[B]Madzior_ka[/B], znam doskonale bol bycia taka Zosia-Samosia:lol: Co do psow - moje tez ignoruja inne np. podczas wystaw, a z psami spotkanymi w pojedynke jest roznie. Raz oleja, raz sie przywitaja, raz wypyszcza..;) Co ciekawe, nie sa juz chetne do zabaw z psami, ktore nie naleza do stada. Dziwne, nie?
-
[B]Wind[/B], swiete slowa. Nie rozumiem, czemu mnostwo wlascicieli yorkow, a wlasciwie wszystkich malych ras, twierdzi, ze wrecz krzywdzi sie je, wymagajac od nich czegokolwiek. Mam na mysli komentarze typu: "Prosze pani, jakie szkolenie? A po co mu to? Przeciez to nie owczarek! Bla bla bla"... A widac, ze psina znudzona, bo z maskotka ma wspolny tylko rozmiar;)