Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. nauka.. fuj.. zaraz sie musze przeprosic z fizyka...:placz: kuter, a to upart Aniolek.. z kopytkami..:evil_lol: jeszcze masz troche czasu,moze zmieknie;) a mikolajki spedze w Krakau:loveu::loveu:
  2. pewnie sie uparl i smieszy go, jak dorosli sie blaznia:evil_lol::evil_lol: co do pazurkow - ja tne wszystkim
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    a jak dziewczyny, a jak! :bigcool::bigcool::beerchug::beerchug::beerchug::drinking::beerchug::beerchug::beerchug::bigcool::bigcool:
  4. wybredny zwierz;) bystra je wszystko, ale czesto ma sensacje;)
  5. wpadam z rewizyta:eviltong: jak tu dzieciaczkowo:p
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    Madzia, wybaczam:eviltong: Co do fotek - dzis tylko odgrzewane:evil_lol: tymczasem - chlupnij sobie, jest impreza! :drinking::drinking::drinking: Aga, Czikita, a jak, dyc dzis Andrzejki:eviltong: :drink1::drink1::drink1:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    yeah, 100! :smilecol::beerchug::beerchug::cunao::cunao::cunao::drinking::drinking::drinking::drinking::cunao::cunao::beerchug::smilecol::drink1::knajpa::drink1:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    Czikita - chyba pierwszy raz:evil_lol: Madzia - AAAAAAA!... jak dawno Cie tu nie bylo!:multi:
  9. zaintrygowalas mnie:cool3:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    hej! dzieki:p do szczescia potrzeba tak niewiele - bieganie, zarelko i tarzanie:evil_lol::evil_lol:
  11. :p:p:p:p czyzby agilitujaca swinka morska lub szczur?;)
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    jeszcze 1 z tej serii [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9343/mimg1259cy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6773/mimg1670yy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5056/mimg1864av3.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/6933/mimg2061ha1.jpg[/IMG] oj, cos poszlam w fafle;)
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    :lol::lol::lol: szukam specjalnie dla ciebie jakiejs ufaflacialej fotki;):evil_lol:
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    przyjemny.. raczej tak, chyba, ze akurat tarza sie w g..:evil_lol: (na szczescie tylko Mona, czaem Bystra, Ada jest wolna od tej przywary;) )
  15. chce skorzany, cos mnie ostatnio na ten material przerzucilo ja sie wlasnie zastanawiam, czy flaty zglosic.. w sumie juz dawno na rzadnym ringu nie goscily..
  16. no to moze do marca na taki uzbieram:evil_lol:
  17. no to sie jeszcze spiszemy przed wystawa:) juz zaczynam oszczedzac kase:evil_lol::evil_lol: do marca to mi sie troche rzeczy zniszczy...:evil_lol: p.s. i jak Ci sie spisuje dwojnik (czytalam temat na WOPie), dalej jestes zadowolona?;) :knajpa::knajpa::knajpa:
  18. moje maja jakis hantel, 2 sznurki i taki tenisowy walek do ciaglej dyspozycji. niektore zabawki maja juz 2 lata:cool3:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    duzo takich akcji na spacerach, tylko rzadko ufoce;) flaty sa rabniete:evil_lol: p.s. musze sie zaczac uczyc..:placz: a tak ciezko od dogo odejsc...;)
  20. bystrzachy:evil_lol::evil_lol: no to pijem! :cunao::drinking::drinking::drinking::drinking::cunao: p.s. no to jeszcze pol roku.. moze sie spotkamy.. bedziesz w katowiach?
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3725/dscf8868qi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/4821/dscf9945iq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img423.imageshack.us/img423/5574/dscf0321yo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/4097/dscf0319vm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7464/dscf0317zz8.jpg[/IMG] no nie pamietam, najwyzej bedzie powtorka:lol:
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    dawalam te? [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6286/rudyimg1216qk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/1764/simg1334aa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img282.imageshack.us/img282/8571/simg1338nj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4244/saimg1344fn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3417/simg1314cq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3314/simg1360ql7.jpg[/IMG] [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/1210/simg1381di4.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5619/rudyimg1220ju0.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9558/rudyimg1225kk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6295/mjasneimg1215nq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3266/mimg1249us4.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4394/mimg1246bf7.jpg[/IMG]
  23. faktycznie niemilo:shake: hmmm... z 3ma psami na karku chyba nie bede wyprowadzac sie w ten sposob..:evil_lol: to Ty chcesz do Londynu myknac?..
  24. faktycznie:crazyeye: Czoko, masz kolejna rase do kompletu;)
  25. fotki:multi: ee... jaki balagan...? nieee... az takiego fajnego nie mam... mam takie co sie stawia na ogniu, woda paruje przez sitko z kawa i napar skrapla sie w takim dzbaneczku.. mniam, bardziej mi smakuje niz z expresu:eviltong: co do zabawek - moje nie niszcza:) czasem tylko gubia;)
×
×
  • Create New...