-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nauka.. fuj.. zaraz sie musze przeprosic z fizyka...:placz: kuter, a to upart Aniolek.. z kopytkami..:evil_lol: jeszcze masz troche czasu,moze zmieknie;) a mikolajki spedze w Krakau:loveu::loveu: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
pewnie sie uparl i smieszy go, jak dorosli sie blaznia:evil_lol::evil_lol: co do pazurkow - ja tne wszystkim -
a jak dziewczyny, a jak! :bigcool::bigcool::beerchug::beerchug::beerchug::drinking::beerchug::beerchug::beerchug::bigcool::bigcool:
-
wybredny zwierz;) bystra je wszystko, ale czesto ma sensacje;)
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
wpadam z rewizyta:eviltong: jak tu dzieciaczkowo:p -
Madzia, wybaczam:eviltong: Co do fotek - dzis tylko odgrzewane:evil_lol: tymczasem - chlupnij sobie, jest impreza! :drinking::drinking::drinking: Aga, Czikita, a jak, dyc dzis Andrzejki:eviltong: :drink1::drink1::drink1:
-
yeah, 100! :smilecol::beerchug::beerchug::cunao::cunao::cunao::drinking::drinking::drinking::drinking::cunao::cunao::beerchug::smilecol::drink1::knajpa::drink1:
-
Czikita - chyba pierwszy raz:evil_lol: Madzia - AAAAAAA!... jak dawno Cie tu nie bylo!:multi:
-
zaintrygowalas mnie:cool3:
-
hej! dzieki:p do szczescia potrzeba tak niewiele - bieganie, zarelko i tarzanie:evil_lol::evil_lol:
-
:p:p:p:p czyzby agilitujaca swinka morska lub szczur?;)
-
jeszcze 1 z tej serii [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9343/mimg1259cy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6773/mimg1670yy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5056/mimg1864av3.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/6933/mimg2061ha1.jpg[/IMG] oj, cos poszlam w fafle;)
-
:lol::lol::lol: szukam specjalnie dla ciebie jakiejs ufaflacialej fotki;):evil_lol:
-
przyjemny.. raczej tak, chyba, ze akurat tarza sie w g..:evil_lol: (na szczescie tylko Mona, czaem Bystra, Ada jest wolna od tej przywary;) )
-
moje maja jakis hantel, 2 sznurki i taki tenisowy walek do ciaglej dyspozycji. niektore zabawki maja juz 2 lata:cool3:
-
duzo takich akcji na spacerach, tylko rzadko ufoce;) flaty sa rabniete:evil_lol: p.s. musze sie zaczac uczyc..:placz: a tak ciezko od dogo odejsc...;)
-
[IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3725/dscf8868qi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/4821/dscf9945iq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img423.imageshack.us/img423/5574/dscf0321yo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/4097/dscf0319vm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7464/dscf0317zz8.jpg[/IMG] no nie pamietam, najwyzej bedzie powtorka:lol:
-
dawalam te? [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6286/rudyimg1216qk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/1764/simg1334aa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img282.imageshack.us/img282/8571/simg1338nj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4244/saimg1344fn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3417/simg1314cq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3314/simg1360ql7.jpg[/IMG] [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/1210/simg1381di4.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5619/rudyimg1220ju0.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9558/rudyimg1225kk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6295/mjasneimg1215nq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3266/mimg1249us4.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4394/mimg1246bf7.jpg[/IMG]
-
faktycznie:crazyeye: Czoko, masz kolejna rase do kompletu;)
-
fotki:multi: ee... jaki balagan...? nieee... az takiego fajnego nie mam... mam takie co sie stawia na ogniu, woda paruje przez sitko z kawa i napar skrapla sie w takim dzbaneczku.. mniam, bardziej mi smakuje niz z expresu:eviltong: co do zabawek - moje nie niszcza:) czasem tylko gubia;)