Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    za rzadko tu wpadasz:eviltong: zacytuje sama siebie: " Latwo jest je rozroznic: 1) siersc - Mona ma falowana, Ada prosta 2) glowy - Mona ma szersza czaszke i wydatniejsze policzki 3) oczy - Ada ma ciemniejsze 4) Ogon - Mona ma zadarty i sierpowaty 5) Mona jest delikatniejszej budowy Glownie pomocne sa pkt 1 i 4;-) Na zywo nie mialabys problemu:smile:" powodzenia;)
  2. i Mikołajek, i Adrian Mole działają na mnie śmiecho- i moczopędnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    witajcież drodzy dogomaniacy:) dziś wesoło miałam - w miejscu mej udręki ogłoszono alarm bombowy, więc zajęcia odwołane..;) chciałam psięta wziąść na przebieżkę, ale gdy sprawdziłam 'rozkład jazdy na poźniej'..:placz: może się wyrobię dzięki kilku wolnym godzinom..:shake:
  4. wiq

    Precel&Bazyl

    ufff.. ufff... ulżyło mi;)
  5. Honey, grunt, ze na psie pochodzenie masz dowod:evil_lol: Gratuluję uznania:) Przy okazji zapytam sie o to, co mi chodzi po glowie;) Owerniaki sa wąskiej czy szerokiej specjalizacji? Jak z farbą? p.s. Do Opola jezdzisz? To praaaawie;) koło mnie, 50 km;)
  6. wiq

    Precel&Bazyl

    co Ty mowisz (piszesz;)), ze nudne...:loveu::loveu: tylko mnie zmartwiłaś wzmianką o Preclu..
  7. [quote name='gochgoch'][FONT=System]jak to pewnego dnia, Hugo znalazł dziurę w ziemi[/FONT] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/skakanie%20przez%20dziure/img_6881.jpg[/IMG] [/quote] świrek:evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Honey']U nas na polnocy nic nie strzelamy. Bo ni ma... A zdjecia sa z ksiazecej bazantnicy w Czechach, tam strzelaja w sezonie po 1000 sztuk dziennie, ale tylko szlachta :razz:. Innych tam na lov nie zapraszaja ;)[/quote] z tego, co sie orienuje u nas tez srednio.. ha, rozumiem, ze Wy tam polowaliscie dzieki pochodzeniu psow :evil_lol:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    zabic:evil_lol: a propos, Bystra dzis przeszla kapiel..;) psiną już było czuć:evil_lol:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    sprawdzam Waszą czujność:D
  11. no wlasnie sie zdziwilam, ze malo, a strzelacie kury;) chyba, ze to oh byl.. no nic, nie znam sie, bom [SIZE=1]narazie [SIZE=2]sympatyk tylko;)[/SIZE][/SIZE]
  12. zazdroszcze:evil_lol: ja mam zasadniczo abstynencka rodzine;)
  13. do obiadku to moze jeszcze byc sredni, ale do swiat juz o.k.:) kiedys pilam taki kukułkowy, tez pycha:) aa... i wiśnióweczki..:cool3: [SIZE=1]na czczo to tak średnio... :evil_lol::evil_lol:[/SIZE]
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Tina.Sara']A po 3??? :eviltong:[/quote] zapomnialam napisac, juz dodalam;) [quote name=':: FiGa ::']Cześć :multi: U Ciebie zawsze jest co oglądać :loveu:[/quote] staram sie:p:eviltong:
  15. wiq

    Galeria Ramba

    nathaniel, ale Ty piekne fotki robisz:loveu::loveu: i gimpowe rzeczy tez fajowe:loveu::loveu: super!! p.s. wracajac do ksiazek narkomanskich;) nie wiem, czy dobrze kojarze, ale bohaterka pamietnika narkomanki to chyba z moich okolic.. tak gdzies slyszalam..
  16. [quote name='Dobcia'] Tak, ten:cool3: Co za pamięć:cool3: Czarno-ruda-podpalana:evil_lol: [/quote] dobrze, że nie przypalana:evil_lol: jestem w szoku, że glebogryzarka dała sobie spokój:evil_lol:
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Tina.Sara']Cześć Wiktoria :loveu: mam kilka pytań... Dlaczego Ty masz takie ładne sunie, co?! :mad: Kto Ci pozwolił?! :cool3: A dostaną chociaż coś na święta, co? :mad::cool3:[/quote] po 1 - sunie ladne, bo o nie dbam:evil_lol: po 2 - nikt mi nie pozwolil:evil_lol: a wlasciwie pozwolil, ale teraz badzo zaluje:evil_lol: po 3 - nie dostaną, były niegrzeczne:evil_lol: chociaz... może karmę kupię, bo się kończy...:evil_lol: [quote name='Ola&Kora']Oj cioteczka chciała nas oszukać, że Ada to Mona, ale ja się nabrać nie dałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ślicznie tu wyszła :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] bądź czujna jak ważka:evil_lol::evil_lol:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzieki za mile slowa:p:p teraz po kolei;0 [quote name='diabelkowa'] moja kumpelka juz za 6 dni bedzie miec flacika :)))[/quote] jej, mow mi tu wszystko jak na spowiedzi! (choc jesli jest z Katowic, to sie domyslam, kto...:evil_lol:) [quote name='nathaniel']straszna jest różnica między zdjęciami z lustrzanki a z kompaktu. [SIZE=1]Zazdroszczę sprzętu :oops:[/SIZE][/quote] roznica ogomna, nawet takie glupie domowe fotki lepiej wychodza;) wyzebralam na 18stke, zamiast imprezy i takich tam;) [quote name='Dobcia']:loveu::loveu::loveu: piękna sunia:loveu::loveu::loveu:[/quote] :p:eviltong: [quote name='KaRa_TC'] Jak Bystra to ślicznie wyszła:loveu: :loveu: :loveu: chociaż w różu to jej do mordki nie jest:evil_lol: :lol:[/quote] heretyczko! jej we wszystkim ladnie:eviltong:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie no... może to odnośnie jej fotki.. gra słów taka..:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. tez czytalam ... rece opadaja... a pwp.. tez tylko watkow przybywa...:placz:
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='_ChiQuiTa_']nareeeeszcie foooty :D:D:D ale ma mine hehehe :D:D:D[/quote] kosmiczna wprost:evil_lol: [quote name='eria'] o jakie śliczności :loveu: :loveu: :loveu: tylko czemu Ada ma obrożę i adresówkę Miny to nie umiem wykombinować - obróżek w domu zabrakło czy jak ? :evil_lol:[/quote] Miny? no nie wiem czemu:evil_lol: tak mi sie chwcila, piewsza lepsza:evil_lol:
  22. paproszek rulez:lol::lol::lol:
  23. bardzo lubie Twoje fotki:loveu: nie masz najmniejszych podwodów do kompleksów!
  24. slodka Foxi:loveu: a Kreon w kokardce:lol::lol:
×
×
  • Create New...