Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ale on jest happy!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle rączek do głaskania!
  2. Dzięki Aga, wielkie dzięki za pomoc! Próbuję wysupłać trochę czasu, żeby podjechać do Państwa, mam nadzieję, że niedługo mi się uda
  3. taki mały bazarek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7478186#post7478186
  4. Nie wiem dlaczego Pani mi nie powiedziai o suni, bo pytalam, czy sa inne psy... W przyszlym tyg, mozliwie jak najszybciej tam pojade (cioteczki, napiszcie mi dokladnie na PW jak tam dojechac, bo ja nie tamtejsza) Beda i zdjecia:) Karusia, Aga-ta i maj.gajko! Bardzo Wam dziekuje!!!!! No i przepraszam za komplikacje
  5. Dzięki Alfo:) No a u nas w domu, wszystko jak należy:) [IMG]http://images30.fotosik.pl/89/c0fc79eb354ff35cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/88/e3835f4fd4813ce7med.jpg[/IMG]
  6. A jak się ma nasza panienka do kotów? Bo do innych suczek, rozumiem, że ok
  7. Ta miejscowość jest o 20 km odemnie, ok 40 od Krakowa... Będzie mi ciężko, tym bardziej, że dziś jade do Krak i długo tam posiedze. Przydałby się ktoś, kto tam pojedzie ze mną... Mój nr kom 668 497 357 (od dziś tylko kom, nie będzie mnie na dogo)
  8. [quote name='mar.gajko']Ni emiał żadnej rodziny?[/quote] Nikogo... Ja nawet nie wiem, czy on miał dom... jakiś tam, ponoć miał. Dziś jak zobacze tego psa, spróbuje dać mu coś zjeść, zobacze, czy zje...
  9. Kolaczek jest we wsi Budzów. (albo w podlizu, bo ja mimo, że jeżdze tamtędy co tydzień od 4 lat, to nie umiem zapamiętać, jak te wiochencje się nazywają;)) Nie wiem nic więcej... Wiem, że jest przepiękny i ma okropnie krótki łańcuch. To cu widac na fotce, to jest maksymalna długość. W przodu jeszcze bardziej collaczkowaty ryjek ma
  10. Dokładnie, ja też już bym chciałą, żeby mój Denisek trochę zmądrzał na starość:) Całuski dla Kraksia;)
  11. A dajcie spokój cioteczki, trochę się zdenerwowałam na początku. Ale najlepiej się z tego śmiać. Już nie ważne, ważne, że pies ma domek!
  12. U nas (we wsi;)) umarł jeden Pan, co lubił sobie wpić. Miał on strasznie wiernego psa. Pies już jest okropnie stary... Kiedyś chciałam mu dać coś zjeść, to on nie chciał ode mnie... Dopiero jak ten Pan mu pozwolił, to jadł. I teraz się boję, czy ten pies będzie coś jadł... On taki strasznie wierny jest. Widziałam go wczoraj, jak szedł wzdłuż drogi... Nie rozglądał się prawie, jak przechodził. A ta droga jest przejazdowa, i dużo aut nią jeździ... Kurcze....
  13. Aga:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  14. Bazarek, podbijajcie cioteczki kochane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7265776#post7265776[/URL] I proszę przypomnieć jak się skończy AdzeG o przesłanie nr konta:) Jeśli ktoś kupi...
  15. Bazarek dla Dżekiego [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7265776#post7265776[/url]
  16. No domek wygląda faktycznie super, ile psów! A te już nie będą go gryzły! :):):):)
  17. A w hotelu nie ma żadnych? Mozna by pożyczyć
×
×
  • Create New...