Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ufoludek, mówię do niej czasem ET:) Ostatnio, kiedy śpię w domu raz na tydzień, mogę powiedzieć, że to nie Ajka śpi ze mną, ale ja z nią, w jej łóżku:) Ale tak się przytula, kładzie mi łebek na ramieniu, jest przesłodka:)
  2. Jestem w szoku, ale odmiana!!!!:):):):) Bardzo się cieszę
  3. Ajka wszystkich pozdrawia:) [IMG]http://images28.fotosik.pl/107/f0b8c0cfd626c775med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/107/fe36f57e761378c4med.jpg[/IMG]
  4. Cze cioteczki, co tam słychac?:) Kto sie wybiera do schronu w niedalekiej przyszłości? Może chcecie jakiś bannerek, jutro bym mogla zrobić:)
  5. Tak, choć oni tego najlepiej nie robią. Jednak żyje sobie Deniś, tak jak żył, tzn. rano jest wypuszczany, biega biega biega, je je je, i idzie spać. Ot takie, normalne psie życie. Tylko na spacery chodzi raz na tydzień (jak przyjeżdzam do moich cudów) A wcześniej chodził codzień, czy co dwa. Kochane psisko jest straszne. A gdruuuuube! A jak Ajkusia zgrubła, moja mama ją pięknie trzytuczyła:) I kotek tłuściutki. Strasznie mam pocieszne grubinki:)
  6. :):):):):):):):):) Nic dodć nic ująć:)
  7. [quote name='Asior']podaj nr konta :) prześle CI :)[/quote] Dzięki Asiorku, poradze sobie jakoś, postaram się w ostatni dzień wpłacić, w końcu wypłate mam ostatniego a nie pierwszego:) Pozdrówki dla Knapcia:)
  8. [quote name='Asior']jejkuuu a dużo tej kasy wisisz???[/quote] Nie, 10 zł, ale ja mam na koncie 30 zł, więc dla mnie to dużo... Napisali, że do końca miesiąca mam zapłacić, a ja będę mogła dopiero po pierwszym, ale jak mi zablokują i wpłace, to mi za jakieś 2 tyg odblokują. A moze nawet nie zdąrzą mi zablokować :)
  9. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=258711226[/url]
  10. Wznowiłam, ale lada dzień mi zamkną konto, bo nie mam za co zapłacić rachunków:( Już mi napisali, że mi zamkną:(
  11. :) Nie wiem czy odpowiadać:) Cieszy się, ale czy ja wiem, czy on wie, że ja wyjeżdzam:]
  12. Długo na tym wątku, i na dogo raczej rzadko zaglądam, paraca i studia mnie pochłoneły, do tego nie mieszkam już u siebie:( Ale Deniska i resztę odwiedzam kiedy mogę. Niestety nie udąło mi się znaleść w Krakowie żadnego mieszkania, które by akceptowało choćby moje świnki morskie, nie mówiąc już o Ajce:( A bardzo chciałam ich zabrać ze sobą. A tak co dzień i noc myśle o nich wszystkich i okropnie tęsknię!!!:(
  13. Cioteczki, w poniedziałek będę w domu, więc powinnam wygospodarować chwilke na zrobienie kilku bannerków, gdyby ktoś chciał, piszcie do mnie na PW
  14. Ten drugi to moja Ajkusia:) Cioteczki, długo mnie nie było, ale Denisek ma się dobrze, jest grubiutki i jak zawsze przecudny:)
  15. :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: nic dodać nic ująć:)
  16. Dziś widziałam ONka na zakopiance, może to ten sam, o którym kiedyś pisaliście? Czarny podpalany
  17. Fotki z nowego domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczęśliwy pies! [IMG]http://images27.fotosik.pl/97/81cfe1e3ba87fc47med.jpg[/IMG] Mogę rozrabiać ile wlezie;p [IMG]http://images11.fotosik.pl/88/9787ca96c97170e4med.jpg[/IMG] Z siostrzyczką [IMG]http://images25.fotosik.pl/96/088de96bca731c59med.jpg[/IMG] Z Panią i siostrzyczką:D [IMG]http://images30.fotosik.pl/97/2249c07d42739aa2med.jpg[/IMG] Z ciocią Owcą:) [IMG]http://images28.fotosik.pl/96/892a81b56a4113cfmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...