[quote name='Yorija']Jeśli bym mogła prosić to dałabyś radę mi napisać jak umieścić w banerku link? Jakim narzędziem? Narazie nie mam pojecia ale z chęcią się nauczę.
Takiemu oto Kozakowi chciałabym zrobić banerek
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100559
Yorijo bardzo proszę pisz mi na PM!
Jak ktoś robi bannerek, to go zazwyczaj podlikowywuje, więc tylko go kopiujesz i wklejasz w podpisie.
bannerki
gotowe;)
tamto to był prototyp!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100673"]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/59/6493bb5a53f66f03.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/59/93b3c8b30d03e0a3.jpg[/IMG][/URL]
Ciotki, ja się przypominam, że nadal robie bannerki. Gdzieś co tydzień jestem w domu, więc trzeba czasem czekać, ale jak tylko chcecie piszcie do mnie na PM!