Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [IMG]http://images34.fotosik.pl/87/9161b94e26fe7456med.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images33.fotosik.pl/87/104d84976b38b991med.jpg[/IMG]
  3. Jeszcze kilka moich fotek Beniego... łeee tęksnie [IMG]http://images32.fotosik.pl/87/a7aab4f46ebcf330med.jpg[/IMG]
  4. Dla kochanych Cioteczek!!! Aniołek:):):) [IMG]http://mail10.tlen.pl/?cmd=getpart&link=psrdAFk26fjr1bBYQAklN01EkKANWAAkkWab72ZVLnalBwZkkGABJWY3BDMkPmLFMwZk[/IMG]
  5. [quote name='Jagienka']Kto widział ten wie :loveu::evil_lol:;)[/quote] Noooo ja należę do tych zaszczytnisiów:D Jeszcze raz 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!!! :drinka:
  6. O łaaaaaaaaaaaaał ale suuuuuuper!!!!!!!!!! Hura hura hura hura!!!! To niesamowite, jak dobrze, że go wziełyśmy ze schronu!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
  7. Aga a co będzie z moim Benim? :(
  8. Brawo dla Morii! Intruz intruzem, ale jaki przystojny;):D
  9. Dzięki i nawzajem!:):):):)
  10. Cioteczki, nie wybieracie się do hotelu? Strasznie bym chciała mojego pupila odwiedzić... Narazie mimo tylu ogłoszeń ani pół telefonu nie było!!! Co to będzie!:(
  11. Ilw ogłoszeń, kochane cioteczki:) Taki piękny piesek, ciekawe czy tęskni za ciocią Owcą, bo ja baaardzo:( Mam nadzieję, że już się nie boi
  12. Ciotki jesteście neisamowite, baaardzo wam dziękuje, aż się wzruszyłam!
  13. Baaaaaaaaaaardzo źle z miejscami w hotelu:(
  14. Beni już w hotelu:) Wielkie dzięki dla: Patia!!! Paulus!!!! :) Dałam 50 zł za hotel, ciotki to był szczyt moich możliwości finansowych... powiedzcie że damy rade:( Mam bardzo mały dostęp do kompa, dlatego Patia, zrobisz allegro, masz ładne zdjęcia. Dużo nie musisz pisać, tylko że młody, fajny i pt. Nr. tel do mnie
  15. Cioteczki, bardzo Was proszę, nie zostawiajcie mnie samej!
  16. ahaaaaaaaaaa ojej, czyli co teraz???? łeeeeeeeeeee
  17. nie da sie kasować postów:/
  18. Cioteczko nie zabvardzo, bo ja musze do krakowa jeszcze dojechać, wyjade z domu gdzieś o 10, a wcześniej nie wiem czy będę miała czas kompa włączyć, trzeba wszystkie zwierzęta odbyć! Ciotko, pisz czym prędzej do mnei na kom. 668 497 357
  19. Dobrze cioteczko, ktoś musi mi pomóc!! HELP nie zostawiajcie owczości samej
  20. :) o 12 stej na rondzie matecznym, może pod McDonaldem, może być????
  21. Cioteczki bardzo Was proszę, niech się któraś ze mną przejedzie jutro! Błagam!
  22. [quote name='black_sheep']Cioteczki, która pojedzie ze mną jutro do hotelu, bo ja nie pamiętam drogi! Mam swoje auto i fajnego pieska[/quote] Ciotki plis, żadna się nie chce przejechać?????????:help1::modla:
  23. Do drugiego pieska jest link w moim bannerku, to Beni:)
  24. Cioteczki, która pojedzie ze mną jutro do hotelu, bo ja nie pamiętam drogi! Mam swoje auto i fajnego pieska
  25. To jest całkowicie niemożliwe niestety:( Tym bardziej, że ja jutro wracam do Krakowa
×
×
  • Create New...