Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Jakie piękne fotki, aż mi się łezka zakręciła:)
  2. Aguś jak będziesz mieć chwile dodaj ten wątek na pierwszą http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70992
  3. [quote name='ewelinka_m']czekamy czekamy na fotorelację :p w razie czego ja też moge wstawić jak by black_sheep nie mogła ;)[/quote] Ale niecierpliwe cioteczki:):p Fajnie się piesek ma:loveu:
  4. Ludzie, Pongo jest przeciez taki ładny!
  5. [IMG]http://images13.fotosik.pl/65/dbf189cb2ef8d387.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/397/1afe646ce35e7cec.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/74/81de7fe888cd3868.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/397/212fde75742621f7.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/65/2af0e6d872b7c6d1.jpg[/IMG]
  6. I taka śliczność w Krakowie w schronie: Brzezinka Miks collie Wiek 2-3 lata Sterylizowana. Bardzo przytulna, miła. Wychudzona:-( Wysoko skacze [IMG]http://images29.fotosik.pl/73/1d1a77ded06fe0bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/73/3cb42b2a20e000a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/73/45e9f1b29ba04abbmed.jpg[/IMG] Proszę Was ogromnie o jakieś ogłoszenia
  7. Co za pomysły... no coment A sunia śliczna:)
  8. [IMG]http://images24.fotosik.pl/73/a1e6a7ba6574eadb.jpg[/IMG] Jeszcze najładniejsze mi umknęło:)
  9. Czy to coś znaczy? Czy Atola dalej szuka domu...
  10. [IMG]http://images26.fotosik.pl/72/b2d50740460a5d11.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/73/1cc3f1dc2d1d838c.jpg[/IMG]
  11. Foty foty!:) [IMG]http://images21.fotosik.pl/395/b933f3a604f360e2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/395/2f09f86940c441b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/73/77bb47f9e68033c9.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/73/327052bc06375de1.jpg[/IMG]
  12. dobranoc śpiochy:)
  13. To może powiedz, że weżmiesz je, jak już odchowają trochę... Poproś, żeby nic im nie robili, że je weźmiesz na bank. A w tym czasie już coś pokombinujemy Zdjecia bardzo ważne!
  14. Elik to przecież labrador, to napewno dobrze zareaguje, zwłaszcza, że są małe. Mówi się przecież, że pies goni kota, bo ten ucieka. Niechce Cie straszyć, ale na wsi to norma, że się topi kotki:( A jakiej są płci? Jak dziewczynki, to tym bardziej potopią:( Będziemy szukać domów, mamy allegro. W sumie na allegro moją aukcje z kotami obserwują 4 osoby, to dużo! Czyli zainteresowanie jest. Ale jesli chcesz je zabrać, to czeba jak najszybciej... Małym kotką zresztą łatwiej dom znaleźć
  15. Czytałam na ogólnym o tych twoich kotkach... Sytuacja z kotami jest katastroficzna, sugarr ma 3 na tymczasie, weszka 1, Elurin 3, ty 3, ale ile, o których nei wiemy... tragedia Pozdrowionka dla Elicjuszka
  16. Jesu katastrofa!!! Nikt mu nie pomoże...:(
×
×
  • Create New...