Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Tak, wyglądała ślicznie, nie dziwie sie, że tak dzwonili... :)
  2. Napisz do Gandzia, ona jest z Wolbromia
  3. No nie dziwnie się bo uśmiech ma śliczny! :)
  4. Cioteczki bardzo was proszę, bo poproszonko mnie o allegro, tylko napiszcie kilka zdań plis, ja jutro wyjeżdzam i jak mam zrobić to tylko dzisiaj
  5. Czasem mu odbija i włazi... przysięgam, dziwne to stworzenie!
  6. Nie wiem, kiedy on ten nos tak załatwił... taki jest Deniś, pewnie to była jakaś ważna akcja;) [IMG]http://images21.fotosik.pl/417/3f586289ded2fd07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/80/5cb1742522dba213med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/80/9497b3436436bd90med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/80/c5a6ee4fb0f91233med.jpg[/IMG]
  7. LOVE [IMG]http://images25.fotosik.pl/80/c2ba04b79af0be72med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/80/9c4ab0c92d7abcedmed.jpg[/IMG] "Kochać nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć w tym samym kierunku" (czy jak to szło;-)) [IMG]http://images21.fotosik.pl/417/0a66ba94cff29a7bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/80/aa8107d84e27434emed.jpg[/IMG] "I ty, tylko ty, będziesz moją damą!" [IMG]http://images28.fotosik.pl/80/d37e8d6f4dda7810med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/417/b2dc3f0dd98cd394med.jpg[/IMG] Pan poważny;) [IMG]http://images30.fotosik.pl/80/e0ea4ce592f6b088med.jpg[/IMG] Szczęśliwa rodzinka:P [IMG]http://images29.fotosik.pl/80/56b0096388717fb4med.jpg[/IMG]
  8. I jeszcze foteczki:) LOVE [IMG]http://images25.fotosik.pl/80/c2ba04b79af0be72med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/80/9c4ab0c92d7abcedmed.jpg[/IMG] "Kochać nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć w tym samym kierunku" (czy jak to szło;)) [IMG]http://images21.fotosik.pl/417/0a66ba94cff29a7bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/80/aa8107d84e27434emed.jpg[/IMG] "I ty, tylko ty, będziesz moją damą!" [IMG]http://images28.fotosik.pl/80/d37e8d6f4dda7810med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/417/b2dc3f0dd98cd394med.jpg[/IMG] Szczęśliwa rodzinka:P [IMG]http://images29.fotosik.pl/80/56b0096388717fb4med.jpg[/IMG]
  9. allegro ja wznawiam cały czas, tylko te linki do aukcji są co raz to inne allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item243822551__sliczna_suczka_jak_pinczer_ek_.html[/URL] wrzuciłam jeszcze tutaj: [URL]http://krakow.gumtree.pl/krakow/04/13538104.html[/URL] A Pani niech się wykicha, nie wie co traci:(
  10. Dodałam Bobika na [url]http://krakow.gumtree.pl/krakow/72/13522872.html[/url]
  11. Wspaniale! Dopiszcie do allegra, że jest czymś a'la ta rasa:) Super, że jest zainteresowanie nim!
  12. Sorki że dopiero teraz, Aga mogłaś pisąć do mnie o allegro
  13. Aga, to szczel jaki radosny tytulik:)
  14. Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. [IMG]http://images29.fotosik.pl/80/ec0d2cf6e9f9250dmed.jpg[/IMG]
  16. To ja też, coś podobnego do Łajki, i nawet imię podobne:) Moja Majka: w dzień wypadku, 20 lipiec (tego roku - moje urodziny:/) Znalazłam ją na drodze:( [IMG]http://images30.fotosik.pl/79/d791fe86d122ca0dmed.jpg[/IMG] i kilka dni temu:) [IMG]http://images29.fotosik.pl/80/ec0d2cf6e9f9250dmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...