Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. No i lubię się z innymi pieskami! [IMG]http://images25.fotosik.pl/83/ecf5af36025ef936med.jpg[/IMG]
  2. Bardzo cudownym! [IMG]http://images13.fotosik.pl/94/b942a2c6ca6845c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/83/c0cf3f1fd763ff66med.jpg[/IMG]
  3. Wątek mojego znalezionego http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7039221 A tu zajrzyjcie, jacy ludzie są okropni! http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=7040311&postcount=551
  4. Dżekuś został wyrzucony z auta o krakowskich rejestrajach w Zembrzycach (czyli moje rodzinne strony). Długo wałęsał się z miejscowymi psami. Ludzie zdążyli go już polubić, wiem, że był dokarmiany. Niestety nikt nie mógł lub nie chciał go przygarną:( Psem zainteresowała się moja koleżanka, która tam mieszka. Ja próbowałam go znaleść, ale udało się to dopiero dziś. Koleżanka złapała pieska, i zadzwoniła do mnie (DZIĘKI BASIA:loveu:) Ja zabrałam go do Krakowa, i razem z Karusią i Agatą (dzięki!) zawiozłyśmy go do hoteliku. Piesek jest oazą najwspanialszych psich cech. Jest prześliczny, słodki, kochany, przytulny, wesoły etc, etc. W aucie bardzo grzeczny. Jest małym psem, dosyć młodym, ja dałabym mu góra rok - ma ładne ząbki. Gdy zostawiłam go samego w aucie grzecznie siedział. Piesek będzie wspaniałym psim towarzyszem, bardzo lubi się przytulać, jest prze-łagodny. Ma milutkie i piękne ubarwienie furetko (mi oczywsićie przypomina Deniska:]) Ale z mordki to podobny jest do Zahirka AgiG!:) :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images13.fotosik.pl/94/4395e733f3737b4bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/100/e37657e8cccd2350med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/83/5f2177668888fcf0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/83/d4d4f1e4ac1bcfdfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/100/47b3bd37e9661fc3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/94/627c447823e0d4b8med.jpg[/IMG] W hotelu [IMG]http://images24.fotosik.pl/83/44a2bbf5f919fb93med.jpg[/IMG]
  5. [quote name='AgaG']A JAKA SYTUACJA Z LICZBĄ BOKSÓW? DZIŚ TEGO BIAŁO CZARNEGO BĘDE ŁAPAC, ALE MOŻE SIE OKAZAĆ, ŻE GO PSY MOJE NIE PRZYJMĄ I WTEDY RANO GO MUSZE DO HOTELU DAĆ...[/quote] Ja tam widziałam kilka pustych
  6. Ciotki i wujkowie, bardzo pilnie potrzebuję, żeby ktoś przyjechał i pomógł mi z tym psem o którym wcześniej pisałam. Koleżanka go złapała właśnie. Ktoś musi być koło McDonalda o godz. 10. Tego koło ronda matecznego. Boję się zostawić psa w aucie na Bóg wie ile! Błagam. Ja od teraz nie mam dost do dogo dlatego proszę pisać 668 497 357
  7. I znowu ja! Narazie akcja z pieskiem zwieszona, gdzieś przepadł... A ja jutro wyjeżdzam, ciotki pamiętajcie, że nie ma mnie na dogo:-(
  8. No to już, zmienione i wystawione:) [url]http://www.allegro.pl/item245973682__szczeniak_szuka_domku_.html[/url]
  9. No to chyba tylko wiek trzebaby było zmienić, na 8 miesiecy?
  10. [SIZE=3][SIZE=2]Niewiem czy aktualne, z takim tekstem, jest ok?[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=#00B100][FONT=times new roman,times,serif][I]Śliczny szczeniaczek poszukuje pilnie dobrego i kochającego domu, inaczej zostanie skazany na życie na łańcuchu. Jest bardzo towarzyski, radosny i przytulny:)[/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=#00B100][FONT=times new roman,times,serif][I]Zwierzątko wiele przeszło w swoim krótkim życiu, zasługuje na wspaniały dom.[/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=#00B100][FONT=times new roman,times,serif][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=#00B100][FONT=times new roman,times,serif][I]Ma ok. 7 miesiecy. Urośnie nie duży, jest odrobaczony i zaszczepiony.[/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=#00B100][FONT=times new roman,times,serif][I]Kontakt:[/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=#00B100][FONT=times new roman,times,serif][I]507058628 [/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=#00B100][FONT=times new roman,times,serif][I][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  11. allergo [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=245834048[/url]
  12. Z innej beczki AgoG podaj proszę nr konta Gosiapk która wygrała na moim bazarku kubeczki:)
  13. [quote name='AgaG']to jest sunia czy pies? jakby sunia może bym mame ubłagała o tymczas...[/quote] Nie mam pojęcia, pies jeszcze nie złapany:( Ponoć urokliwy i troszkę większy od mojej Majki, więc nie duży. Patio kochana, nie wiem jak dojechac do hotelu, nie byłam tam nigdy, nawet orientacyjnie nie wiem jak:( Jeśli moja kochana Basia złapie dziś pieska, przetrzyma go do jutra. Ja rano jadę do Krakowa, bo o 10.20 mam badania do pracy. No i właśnie nie wiem ile to może potrwać, żeby psu się nic nie stało w tym aucie... Dlatego przydałaby mi się jakaś cioteczka, która by przyjechała, posiedziała z psem i potem pokierowała do hoteliku. Ja mam te badania w lux med w "Bumie" na zakopiance. No i niech mi ktoś poda nr tel do hotelu albo zadzwoni i zapyta czy jest miejsce
  14. Co noc? Ale łobuz z niej. A moze jakaś kuweta?
  15. To dobrze, czy ktoś mógłby się ze mną spotkać we wtr? Ja ew. dysponuje autem, ale nie mam pieniędzy na benzyne:( Ile do tego hotelu jest km? To ja wam powiem ile by to kosztowało - moje auto pali nie dużo na szczęscie.... No i kto by pojechał ze mną?
  16. Pomózcie ciotce owcy Dowiedziałam się, że wpaniali ludzie z Krakowa wyrzucili psieka w pobliskiej mojej miejscowości. Pojechałam go szukać, ale nie znalazłam. Wszyscy już pieska kojarzą, bo długo się pląta, ale nikt go nie chce przygarnąć. Poprosiłam koleżanke, która tam mieszka, żeby go złapała. Piesek jest mały i ponoć urokliwy... Nie można go tak zostawić:( Koleżanka dziś/jutro powinna go złapać, i teraz tak, ja jade we wtr rano do Krakowa, czy znalazłby się jakiś DT, czy ktoś, kto go weźmie do hotelu? Bo jak nie, to ja nie mam najmniejszych możliwości, żeby go przechować, więc będę musiała oddać go do schronu... co będzie katastrofą
  17. Taki ładny piesek, trzymam kciuki
  18. Uch jak ja nie lubie takiego gadania, przeciez pieski ze schronu kochają 1000 razy bardziej!!!
  19. Często się z tym spotkałam, gdy przywoże jakiegoś poturbowańca do weta, dopiero słowa: to nie moje zwierzę, ale ja zapłace - pobudzają do działania. Kreska, mam nadzieję, że ty będziesz dobrym wetem, życze Ci z całego serca samych sukcesów!
  20. Fochistko mi się ten pomysł nie zabardzo widzi, zwłaszcza jak ktoś zobaczy swojego psa na allergo. Ja tam bym Deniska w życiu nie wystawiła, jeszcze go jego poprzedni właściciel zobaczy... Lepiej robić tym, które szukają domów, ew. można podsyłać ludzią pododbne pieski. Dużo ludzi chce tego co zobaczyli i żadnego innego. Zresztą już dawno tak robimy, że wsytawiając psa który szuka domu i dużo ludzi dzwoni to się jeszcze coś "upycha"
  21. Biedna ta babcia...;) To trzymamy, oby to było to (allegro zostawiam do końca, bo może ktoś zadzwoni to się coś innego wciśnie)
×
×
  • Create New...