Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. A wiec wybrali ang. wersje Stokrotki:) Super, wiedzialam ze z Allegro! Widzisz kiwi, opłacało sie!!!!!!!!! [COLOR=red][B]HURA HURA HURA HURA[/B][/COLOR]
  2. No coż u mnie malamutkowe plakaciki ciesza sie duza popularnoscią, i ciagle znikają nr telefonu...
  3. To była czysta przyjemność:):):)
  4. [B]Asieq[/B] juz dzis nie wlącze telewizora, bo nie mam siły słuchać więcej gadania, tyle sie nasłuchałam;P A tak pozatym musimy to powtorzyc, tylko nie w taki upał:) Egzamin fatalnie... mam nadzieje ze twoj lepiej! AgaG kurcze moze na tych moich fotkach jest i Mamon, tylko ja kolorow nie rozrozniam? Wieczorem wysle Ci jednno na mail, to mi powiesz.
  5. :):):) jak zwykle pochlebstwa... oj rozpuszczacie mnie. Dzis nie napisze ani zdania o Denisie bo w koncu musze sie zajac innymi bestyjkami, przywiozlam duzo zdj z krakowa, mn. nowe Tea, Toga, i inne i musze wszystko wklejac. Powiem tylko ze jak mama przywozila mnie z busa z krakowa mowila, ze Denis nie chce podejsc do nikogo, ale jak mnie słodki pyszczek zobaczyl od razu przybiegl i chowal sie za mna przed innymi, jest uroczy:) Slodki jaka wata cukrowa:) Zuziu co z twoimi fotkami ze slubu?;)
  6. No własnie na odwrót. Zaden z tych psiorów nie znalazł domu dzieki mojej aukcji:( TEO musisz byc pierwszy!!!!!!!!!!!!
  7. Ja jak wycinałam na uczelni to tez wszyscy oglądali... Asieq, moze zamiast rozwieszać położymy się nad Wisełką i bedziemy wycinać;D heh...
  8. hehe kiwi jesli to z allegro, to pierwszy raz w zyciu widze tak szybki odzew;) Ale tak na serio, szkoda ze 1 dzien nie poczekałaś z wystawieniem jej...
  9. Czy ja wiem, wole byc sciskana jak sie uda dom znalesc!!!
  10. No to jak by juz była w domu!!!!!!!!!!!!!! Nikt się jej nie oprze przecież!!!!!! Taki kochany skrabiczek!!!!!!!!!!!
  11. Oki oki, moze troszke podpuszczam, ale patrząc na te wszystkie tak wielgachne przemiany... Wiedzmo, a moze i ty masz jakies zdjecia Łatki, zanim tak wypiekniała?
  12. Odie: [URL="http://planetodie.tvheaven.com/comics.html"]http://planetodie.tvheaven.com/comics.html[/URL] [URL="http://planetodie.tvheaven.com/comic2.html"]http://planetodie.tvheaven.com/comic2.html[/URL] i dalsze strony:)
  13. Pewnie, 7 dni to i tak dużo! Oby sie udało!
  14. Denis sie robi co raz bardziej towarzyski. Wszystkich zaskoczyło to, że na drugi dzień po przywiezieniu budy denis nikogo nie pytając wskakuje do niej i sobie śpi. Widac musial juz miec kiedys bude, w tych starych smutnych czasach, niesamowite ze to pamieta, po tak dlugim pobycie w schronisku... Łobuz jest bardzo zabawowy... co raz to nowe pomysły ma. O chowaniu misek juz pisałam. Lubi je gryść, a do tego nie moge dopuscic, bo pjde z torbami, zreszta i tak juz poszlam przez bude;p Teraz znowu z uporem wyciaga z budy podusie i szarpie je nie milosiernie. Mysle ze to nie ma zadnych psychicznych podtekstów, poprostu bawi się. Denis za duzo sie bawi jak na swój wiek. Moze nie ma tyle lat ile mi mówią? Być moze to z powodu jego niezinednyfikowanej choroby, ktora wedlug mnie zanika. W kazdym razie jego zachowanie przypomina mi ODIEGO z "Garfielda", takie duże ciocie mogą nie kojażyć, ale on jest wprost jego obdiciem, pod względem bezmyślności i szczeniakowego szaleństwa. W każdym razie jest słodki, wieczny szczeniak!!! To coś dla mnie, bo ja tez nie moge dorosnąć...;)
  15. Kiwi moglas dac na 10 dni, tyle samo sie placi co za 7
  16. Kurcze, przeciez taka pieknisia dawno powinna miec dom!!!!
  17. Napewno! Takie maluszki rosna jak na drozdzach!!!!
  18. Aga wybacz, ja chyba mam cos z glowa, przeciez ja nawet doskonale znam ten watek, nie wiem cos mi sie pomieszalo... Chyba wariuje przez Denisa...
  19. No i "moja" ukochana Polunia tez tu jest, i Irma Zuzi:):):) Cudne przemiany, aż dech zapiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Aga sorry ze tu, ale co z ciapkiem, on ma jakis watek?
×
×
  • Create New...