Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Coż za przemiły początek dogomaniaczki:);):)
  2. Oskarek ślicznieje nam z dnia na dzien:)
  3. Ale mój Deniś nie jest szczeniakiem, jest poprostu nieźle zakręcony, jak jego pańcia. Gdybym miala Denisa wziąć jeszcze raz ze schroniska, to pojechałabym po niego nawet do Chin, my jesteśmy sobie przeznaczeni, ja wierze w przeznaczenie. Takiego psa poprostu raz sie zobaczy i sie juz wie. Nie wazne ze jest ze schronu, ze bez łapy, ślepy, autystyczny (podobno) czy nawet pies sąsiada okrutnie traktowany, to sie wie i życze Ci, żebyś też trafiała na swoją psią połówke:)
  4. Sunia ma cudną uśmiechnięta mordeczke! Oby było tylko lepiej, bo czy gorzej może jeszcze być? Kurde, jak to mozliwe ze ciegle cos przykrego sie jej przytrafia!
  5. Kochane stworzonko:) Moj Denis woli gryśc w nos... A co do biednej Berusi... to wielkie szczescie dla niej ze chcesz ja przygarnąć, twoje zwierzatka to bedzie najfajniejszy zwierzyniec na swiecie!
  6. cieszymy sie ze co raz lepiej z nortonkiem!
  7. Ktos obserwuje Tea na allegro, mam nadzieje, ze nikt z dogomaniakow... ach żeby sie w koncu udało!
  8. Spójrzcie tylko, czy masz Jasyrek nie mógłby grać w holywood??? [
  9. Teoń, ty sliczny pyszczolku z trocinką na nosku! Musze wymyślić bardziej porywający tekst, żeby wkoncu ktoś Cie zgarnął z tego allegro, ty moja pyszczynko!
  10. przyjaciel... czy Ciebie musi być wszędzie pełno...;):):):)
  11. Nie wiem kto ma aukcje AZY na ALLEGRO ale warto podmienic bo jest 7 dni....
  12. na ale te tapety przesyłacie mailem? bo słyszałam, że mozna tylko pocztą.
  13. hehe nieźle w wannie;) Słodka do granic możliwości;) Jak to nad wielką wodą, jest u was większa woda niz rzeczka? U nas niestety nie...
  14. Oczywiscie podzucaj!!! Wiedzy nigdy nie zamało;)
  15. Heh wśród ludzi też są takie niejadki, dlaczego nie wśród zwierzątek!:) Darsik niejadek najkochańszy!
  16. Witam krajanke!:) Moze kiedyś poznam Cie po piesku? Dobrze wiedziec, gdyby była potrzebna jakaś pomoc;)
  17. biedny zahirek... szybko musi znaleść nowe łóżeczko!
  18. Ciapuniu jesteśmy z tobą, ze zwykłym nie zwykłym pisoreczkiem!
  19. Faro! Oczywiscie zapomniałam wźiąść tej ksiązki... jestem zakręcona! Byłam pewnba że dziś nie zapomne... eh... Moze napisze Ci, jak już bedzie pożucona:)
×
×
  • Create New...