-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Pewnie tak. Ludzie są nieodgadnieni. Towarzyskie to one sa wszystkie, tylko sama wiesz, namolne trochę i niewychowane. Przez to męczące dla gości, nie wszyscy musza psy kochać jak my. Niedobra na spacerach jest Bela, ona nakręca też Tolę, która japi wtedy i zachowuje się jak ona. Chociaz do ludzi jest ok. Pynia luzik. Za nią się nie czerwienię.
-
[quote name='ockhama']Dzień Dobry Bila ;) [B]Nie - pomogłam mu - chciał zobaczyć jak się robi kawę.[/B].. z poziomu kawy :evil_lol: U nas jest piękne słońce i zimny wiatr[/QUOTE] :evil_lol: czy to wypada? czy to wychowawcze jest? Jutro zechce dowiedzieć się, jak kawa smakuje i co? Chyba wiem... :eviltong: Bila, 2 kilo i dosyć. Bilbo przystojniak jest! I widac, ze kondycja u niegi jak trza. Też czekam na fory Maupy. O wrzosy dodatkowo poproszę, ja nie potrafię ich uhodować jakoś...
-
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Te problemy z chodzeniem to moze być wynik osłabienia temperaturą. Dobrze, ze wodę pije, zawsze to coś. Delmucha, trzymaj się! -
Bardzo sie boję Zosiu :evil_lol:, szczególnie, że sobie te maile skrupulatnie archiwizuję. Oni soje, a ja swoje: Czy maja metryczki, czy potencjalny kpujący ma prawo do takiej nformacji? I tak sobie piszemy... Acha... i podejrzewa mnie, ze jestem konkurencyjną rozmnażaczką :diabloti: Pynia jest urocza, wybaczam jej wszystko, bo to sama radośc życia. Rozdziawiona, wierna, milusińska i usłuchana. Ale to przeciez widać juz na schroniskowych fotkach. Ponieważ w okresie "oczkowo-remontowym" przebywam z nią częściej i dłużej u rodziców (sypiałysmy tam nawet), zaczęła sie otwierać na inne otoczenie. Juz pospaceruje ze mna trochę dalej niz podbalkonowy trawnik. NAWET z moim tatą na spacer wyjdzie!!!! :razz: I nawet wdzięczy się do niego, o smyranie po brzuszku prosi i o spcerki. Kokietka taka. Ale jak przyjadą do nas, to na powitanie swoje musi odryczeć :evil_lol: Żeby nie było nudno, to Belka zaczęła lać w domu na potęgę, znowu, od przedwczoraj. Małż cały wczorajszy dzień spędził w Olsztynie na serwisie samochodowym. Po powrocie podsuwa mi pod nos leki. On był u weta, opowiedział i wet zapisał. Furaginum i Eurobioflox, dziś już nie leje. I rzekł do mnie jeszcze, ze wet kazał z Belą na USG przyjechać. Na moje pytanie: a po co? Odpowiedział: Bo powiedziałem mu, że Bela ma brzuch jak krowa, która się mokrej koniczyny najadła. Obrazowo, co? Chłopy to...
-
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O rany, no co się dzieje? Magdziak, trzymam moccno kciuki za Delmuchę, za was obie! Jak minęła noc? -
Gabi, nic nie odpowiedziała. Pisze ciągle w stylu, "dorwiemy", "namierzymy", "zacznij sie bać" :evil_lol: Na pytanie, czy potencjalny kupujacy ma prawo wiedzieć, czy maluchy maja rodowód, metryczkę - nie odpowiada. Gabi, ty się ciesz, że blisko siebie nie mieszkamy i nie musimy stawać w sytuacji spacerowej - Roma i prosiaki :diabloti: Pynia to w tym wzgledzie to ANIOŁ. Można z nią i do ludzi i zwierząt. Ostatnio latały za nią malutkie kociaki osiedlowej, bezdomnej kotki (z osiedla, gdzie rodzice mieszkają). Ona jest ciocia Pynia dla zwierząt wszelakich :lol:
-
Ło matko, dalej do mnie pisze, straszy i próbuje naciagnąć, żebym do niej zadzwonila. I nie napisała, czy mają metryczki... a przecież potencjalni chętni maja prawo wiedzieć, nie?
-
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam je dzisiaj znowu. Może jednak ktoś je wypatrzy i zabierze. Takie psy... -
Do kiedy ta obserwacja?
-
Dziewczymy od terrirów oświeciły mnie. Nie musi. Ludzie nie rozumieja, ze fraza "po rodowodowych rodzicach" to stały repertuar rozmnazaczy.
-
Zastanawiajace ogloszenie o miocie
akucha replied to ageralion's topic in Jack & Parson Russel terrier
Dzięki! Zastanawiałam się dlaczego piszą, ze "po rodzicach" a nie, że szczeniaki rodowodowe. -
Hodowcy zawsze pisza, ze rodowodowe. Suka nie ukończyla championatu, więc nie ma uprawnień hodowlanych, tak?
-
Zastanawiajace ogloszenie o miocie
akucha replied to ageralion's topic in Jack & Parson Russel terrier
Czy takie rozmnażanie jest dozwolone przez ZK? Z ciekawości pytam: [url=http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/jack-russell-terrier-juz-do-oddania-gdynia-ogl1737231.html]Jack russell terrier -juz do oddania -gdynia - Ogłoszenia[/url] Suka przed ukończeniem championatu, to szczeniaki kundelki w typie rasy. -
Zobaczcie, co znalazłam: Jack russell terrier -juz do oddania -gdynia - Ogłoszenia Zapytalam jej, czy ZK wie, ze sprzedaje kundle w typie rasy.
-
No patrz, a mnie ten sytem z zakładkami nigdy nie zawodzi. Pierwsze logowanie zawze kiszka. Nie wyłączam tej trefnej zakładki, tylko w nowej już jestem zalogowana. O wyszukiwrce i przeglądaniu postów i wątków z profilu to juz dawno zapomnieliśmy :evil_lol: Tolka nie jest głucha, ona słucha, strzela miny, fochy. OSIOŁ to!
-
No patrzcie, na rączki chce. Musi za kims mocno tęsknić. A Delmucha jak go przyjęła? Podnoszę smutsa!
-
Kar0la, witaj!!!! :loveu: Przejdź na Operę, wtedy problem z logowaniem zniknie. Logujesz się i pudło, tez tak mam. Otwieram wtedy kolejną zakładkę, wchodzę na dogo i pojawiam sie juz jako zalogowana. Nie mam pojecia, dlaczego tak jest, ale tak jest :lol: