Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Pewnie tak. Ludzie są nieodgadnieni. Towarzyskie to one sa wszystkie, tylko sama wiesz, namolne trochę i niewychowane. Przez to męczące dla gości, nie wszyscy musza psy kochać jak my. Niedobra na spacerach jest Bela, ona nakręca też Tolę, która japi wtedy i zachowuje się jak ona. Chociaz do ludzi jest ok. Pynia luzik. Za nią się nie czerwienię.
  2. [quote name='ockhama']Dzień Dobry Bila ;) [B]Nie - pomogłam mu - chciał zobaczyć jak się robi kawę.[/B].. z poziomu kawy :evil_lol: U nas jest piękne słońce i zimny wiatr[/QUOTE] :evil_lol: czy to wypada? czy to wychowawcze jest? Jutro zechce dowiedzieć się, jak kawa smakuje i co? Chyba wiem... :eviltong: Bila, 2 kilo i dosyć. Bilbo przystojniak jest! I widac, ze kondycja u niegi jak trza. Też czekam na fory Maupy. O wrzosy dodatkowo poproszę, ja nie potrafię ich uhodować jakoś...
  3. Te problemy z chodzeniem to moze być wynik osłabienia temperaturą. Dobrze, ze wodę pije, zawsze to coś. Delmucha, trzymaj się!
  4. Bardzo sie boję Zosiu :evil_lol:, szczególnie, że sobie te maile skrupulatnie archiwizuję. Oni soje, a ja swoje: Czy maja metryczki, czy potencjalny kpujący ma prawo do takiej nformacji? I tak sobie piszemy... Acha... i podejrzewa mnie, ze jestem konkurencyjną rozmnażaczką :diabloti: Pynia jest urocza, wybaczam jej wszystko, bo to sama radośc życia. Rozdziawiona, wierna, milusińska i usłuchana. Ale to przeciez widać juz na schroniskowych fotkach. Ponieważ w okresie "oczkowo-remontowym" przebywam z nią częściej i dłużej u rodziców (sypiałysmy tam nawet), zaczęła sie otwierać na inne otoczenie. Juz pospaceruje ze mna trochę dalej niz podbalkonowy trawnik. NAWET z moim tatą na spacer wyjdzie!!!! :razz: I nawet wdzięczy się do niego, o smyranie po brzuszku prosi i o spcerki. Kokietka taka. Ale jak przyjadą do nas, to na powitanie swoje musi odryczeć :evil_lol: Żeby nie było nudno, to Belka zaczęła lać w domu na potęgę, znowu, od przedwczoraj. Małż cały wczorajszy dzień spędził w Olsztynie na serwisie samochodowym. Po powrocie podsuwa mi pod nos leki. On był u weta, opowiedział i wet zapisał. Furaginum i Eurobioflox, dziś już nie leje. I rzekł do mnie jeszcze, ze wet kazał z Belą na USG przyjechać. Na moje pytanie: a po co? Odpowiedział: Bo powiedziałem mu, że Bela ma brzuch jak krowa, która się mokrej koniczyny najadła. Obrazowo, co? Chłopy to...
  5. Dlaczego dali ją do tego gnojka? On bedzie ja ylko nakrecał i niepokoił. Trzeba by ją zacząć ogłaszać.
  6. O rany, no co się dzieje? Magdziak, trzymam moccno kciuki za Delmuchę, za was obie! Jak minęła noc?
  7. Gabi, nic nie odpowiedziała. Pisze ciągle w stylu, "dorwiemy", "namierzymy", "zacznij sie bać" :evil_lol: Na pytanie, czy potencjalny kupujacy ma prawo wiedzieć, czy maluchy maja rodowód, metryczkę - nie odpowiada. Gabi, ty się ciesz, że blisko siebie nie mieszkamy i nie musimy stawać w sytuacji spacerowej - Roma i prosiaki :diabloti: Pynia to w tym wzgledzie to ANIOŁ. Można z nią i do ludzi i zwierząt. Ostatnio latały za nią malutkie kociaki osiedlowej, bezdomnej kotki (z osiedla, gdzie rodzice mieszkają). Ona jest ciocia Pynia dla zwierząt wszelakich :lol:
  8. Ło matko, dalej do mnie pisze, straszy i próbuje naciagnąć, żebym do niej zadzwonila. I nie napisała, czy mają metryczki... a przecież potencjalni chętni maja prawo wiedzieć, nie?
  9. Ta Pani nie udzielila mi odpowiedzi, wyzwała mnie :evil_lol: Nie bede!
  10. Wystawiłam je dzisiaj znowu. Może jednak ktoś je wypatrzy i zabierze. Takie psy...
  11. Do kiedy ta obserwacja?
  12. Dziewczymy od terrirów oświeciły mnie. Nie musi. Ludzie nie rozumieja, ze fraza "po rodowodowych rodzicach" to stały repertuar rozmnazaczy.
  13. Dzięki! Zastanawiałam się dlaczego piszą, ze "po rodzicach" a nie, że szczeniaki rodowodowe.
  14. Hodowcy zawsze pisza, ze rodowodowe. Suka nie ukończyla championatu, więc nie ma uprawnień hodowlanych, tak?
  15. Czy takie rozmnażanie jest dozwolone przez ZK? Z ciekawości pytam: [url=http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/jack-russell-terrier-juz-do-oddania-gdynia-ogl1737231.html]Jack russell terrier -juz do oddania -gdynia - Ogłoszenia[/url] Suka przed ukończeniem championatu, to szczeniaki kundelki w typie rasy.
  16. Ale fajne foty! Buźka w buźkę :lol: A na ostatnim to już taki romansowy klimacik...
  17. Zobaczcie, co znalazłam: Jack russell terrier -juz do oddania -gdynia - Ogłoszenia Zapytalam jej, czy ZK wie, ze sprzedaje kundle w typie rasy.
  18. Nooo, Tolka nie dała rady ostanio. Ale papier nie był rozdrobniony :evil_lol: Pewnie duszy artystycznej nie ma.
  19. No patrz, a mnie ten sytem z zakładkami nigdy nie zawodzi. Pierwsze logowanie zawze kiszka. Nie wyłączam tej trefnej zakładki, tylko w nowej już jestem zalogowana. O wyszukiwrce i przeglądaniu postów i wątków z profilu to juz dawno zapomnieliśmy :evil_lol: Tolka nie jest głucha, ona słucha, strzela miny, fochy. OSIOŁ to!
  20. :evil_lol: Rozumiem... efekt artystyczny będzie widoczny po przetworzeniu.
  21. No patrzcie, na rączki chce. Musi za kims mocno tęsknić. A Delmucha jak go przyjęła? Podnoszę smutsa!
  22. To nasze czy greckie? :oops: Bo ja nad naszym morzem to z 10 lat nie byłam. O greckim nie wspomnę... Cześć Okhama!!! Ciekawe czy slimakowi w takim domy nie za gorąco jest? Co Colette z tego patyczka wyrzeźbiła?
  23. Kar0la, witaj!!!! :loveu: Przejdź na Operę, wtedy problem z logowaniem zniknie. Logujesz się i pudło, tez tak mam. Otwieram wtedy kolejną zakładkę, wchodzę na dogo i pojawiam sie juz jako zalogowana. Nie mam pojecia, dlaczego tak jest, ale tak jest :lol:
×
×
  • Create New...