-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
UKOCHANA BANDA Jakierek, Szyszunia i Harfeczka za TM
akucha replied to olenka_f's topic in Foto Blogi
Boksery są cudne!!! Piękne szajbusy i lizawki utrapione :evil_lol: Demon fajny, ten to wam da popalic hahahahaaaa. -
Tak jest kochana!!! Własymi rencami!!! :p Nasadzilam sztuk 6. 4 zeżarła Tolka w fazie kaktusa. Dwie zostały Ona i oboczna, taki skrawek pomarańczowy po lewej... Piękne i pachnące. A motorki parzą! W szieciństwie dorobilam się mega pecherza od rury wydechowej. Jechałam tylko raz i to było przerażajace, zakrety najgorsze.
-
Dzisiaj był u nas taki upal, a ta starucha szalala cały dzień. Gdy wyjmuję aparat, to lata i szuka czegoś, czym moglaby się popisać. Pozuje i szczeka na mnie, gdy focę inne psy. GWIAZDA!
-
[quote name='Bila']Akucha, nie jesteś zazdrosna?:cool3: http://img444.imageshack.us/img444/7458/4060.jpg Przywykłam Bila :roll: Ona zaraz leci do niego po ratunek, to taka zolza jest. Pynia tylko w dwóch odsłonach, bo oczko nie jest fotogeniczne. Źle na fotach wygląda
-
Pokażę wam amatorkę celulozy. Ty Tolucha niedobra, fuuuujjjj... akucha, no przestań... buuuuuuuuuu.... zgrzeszyłam i cóż?! tylko ciebie kocham!
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam, ostrzegalam :evil_lol: Brązowa, Wacia to typowa jedynaczką. Ona musi być szczęśliwa. -
Złapał króliczka :multi: :multi: :multi:. Olenko, ty wiesz, jak to dobrze rokuje?! Ale masz szczęscie, tacy faceci to towar deficytowy.
-
Brawo Olenko!!!!!!!!!! Super, życie trzeba brać garściami, ile się da i do przodu :klacz::klacz::klacz: Widać narzeczony nie wystraszył się psów, ma nasze blogoslawieństwo :evil_lol:
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wacia nie lubi tłoku. To tak jak ja :lol: Z Pańciostwem wszystko smaczniejsze i lepsze. Nic nie piszcie o świnece, nawet gdy Wacia ja pokocha, bo zaraz ciocia Brązowa postara sie, żeby wacia nie była samotna :evil_lol: