Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Kurcze, ona taka fajna! Ale wczoraj mialyście melodię, ile psów wykąpanych?
  2. Pełen pakiet na powitanie dostał :lol: Dziki widzę!!!
  3. Cały czas mam w głowie myśl o tym, jaki z niego szczęściarz. W starym schronie nie pospacerowałby :shake: A my tak obśmiałysmy jego przyjazd :roll:
  4. Ona jest walnięta, to cudo nie pies :lol: A Grej to taki ukochaniec.
  5. Ma nawet gapów, ale jakoś cięzko ta adopcja idzie.
  6. a kiedy mu fotki zrobicie?
  7. :evil_lol: Może się minęłyśmy?! Jako dziecko uwielbiała zooogrody. Teraz nie mogę ogladać jakoś. Żal tych zwierzaków. Kilka lat temu widziałam niedźwiedzia himalajskiego w Warszawie. Brudny kiwaczek, jego klatka była gdzieś daleko od trasy, w pokrzywach i zielsku.
  8. Ale z drugiej strony Olenko, cieszy fakt, że jest po swojemu szczęśliwy. Chociaż to ;) W Gdańsku miał przegrane.
  9. Pewnie się jeszcze na nią zalapią Mam sabusiowego doła.
  10. Nauczy się, nie ma wyjścia. Widać, że to mądry pies :lol: A ludzie przechodzą na wasz widok na druga stronę, czy mijają bez strachu?
  11. Aramis jest piękny!!!! Rewelacja! Mareksy, ale się spisałeś :lol: HugoBoss też taki będzie. Ciekawe, czy bedzie miał długą sierść.
  12. [quote name='Bila'] Luiza, ja tam pójdę [B]drugi raz[/B] zimą:cool3: i obfocę wszystko dokładniej.:[/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: Bila, to goście musieli przyjechać, żebyś ty rodzone ZOO zobczyła??? To ja, wieśniara, byłam tam chyba z 15 lat temu :p No i gdzie Maupa???? Wróciła z tego wczorajszego, nocnego spaceru? Dobry wieczór!
  13. Ale syf! Parkę ma, więc pewnie rozmnaża i dorabia - "weterynarz" :angryy: A inne psy też ma? Na fotkach widać, że kojców chyba wiecej.
  14. O kurde, to macie ciężkie dni. Pewnie łapa ją boli, mimo środków przeciwbólowych. Problemy transportowe to koszmar, wspólczuję. Rozumiem, że zalatwia się sama, tak? Dzielna z Dianki psina, próbuje sama chodzić. O ja, a to dopiero półmetek. Słoneczko, dzwoń. Pewnie był sam i miał pacjentów. On dzisiaj do 12 też jest w klinice, możesz próbować.
  15. Tytuł super i zasłużony!!! Brązowa fotki prosimy.
  16. Słoneczko, jak się czuje Dianka? Napisz, jak dajecie sobie radę.
  17. Moja babcia bardzo lubiła ten zapach. Pamiętam, że musiałam się zawsze naganiać za lawendowym pudrem. Mam sentyment do tej rosliny.
  18. O matko, to wyrazy współczucia Bila i wracaj jutro! Czekamy :lol:
  19. Ogłaszałam go przeszło rok z pięknymi, wystrzyzonymi fotkami. Chyba tylko jedna osoba zapytała o niego. zapytała i tyle. Biedny pies.
  20. Ciesze się, ona taka fajna psina.
  21. O jaaa, rzeczywiscie! Ale to piękne drzewa są. A lawendę suszysz, robisz coś z nią? Pachnie w ogrodzie?
  22. Tak to jest, jak się wątek zaniedbuje :diabloti:
  23. Co u niej? O sterylce już zapomniała?
×
×
  • Create New...