-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Baja (Trojmiasto) odeszla w schronisku za TM.
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tutaj trudno jakoś o pocieszenie. Nie wymyślono jeszcze żadnej skutecznej pocieszanki :shake: -
Ale miał duzo szczęści, że znalazła go Magdziak. Taki smutny pyszczek ma...
-
:evil_lol: Sięgnęłam wyobraźnią w przyszłość. Wiesz, jak to u nas bywa. Ważne sprawy schroniskowe, a potem wleci Szefowa, Kasia, Olenka, Gabi i my... i jest wesoło :lol: Pana kierownika serdecznie ugoszcze, o niuansach bedziemy pisac u Pyni, hahahahahaaaaa....
-
[quote name='Maupa4'][I] [B]No wlaśnie ... nowe domy ... Temat rzeka ... czasem niebezpieczny i temat i niebezpieczna rzeka ... [/B] A jaki z niej "wypłoch" był :loveu: ... wypłoch w klatce na króliki ... :loveu: No i chyba chętnych na nią specjalnie nie było ... ... oprócz takiej jednej chętnej ... :ices_bla: [COLOR=LemonChiffon]A w tajemnicy Wam powiem, że miałam cykora że ktos mi ja "podprowadzi" ... :oops:[/COLOR][/QUOTE] No niestety... Bo dom, to nie zawsze znaczy [B]dom[/B]. Może być fanaberią, spychologią, koleżanką, łapu-capu może być, dowodem wdzięczności, rowiązaniem kwestii finansowych, pułapką na miękisza/naiwniaka, szczebelkiem do kariery... uuuuu, moznaby długo A ja pamiątam, jak Migotka-skrzacik łapki z tej klatki wyciagała. Najmniejsza była, stała słupka i prosiła o dom. Maupo, kto by ja zabrał, ślepego pieska? Musiałas po nia pojechać :lol: CZEŚĆ ŚPIOCHY!!! WSTAWAĆ! [URL=http://img35.imageshack.us/i/5002oxv.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4414/5002oxv.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='brazowa1']bedzie niebulwowo.Mam goraca prosbe,aby kazdy,kto tu zaglada,wyslal maila http://www.dogomania.pl/forum/f60/zamkneli-zwierzecy-horror-posel-sie-oburza-twoj-mail-jest-wazny-143524/ raz,zeby wesprzec Karine w jej dzialaniach,a dwa,zeby jakis durak naspenym razem pomyślal,zanim publicznie żażartuje z maltretowania zwierzat.On nas reprezentuje! WAZNE! [SIZE="5"] WYSYŁAĆ CIOTECZKI WAŻNE!!! My z Brązową już wysłalyśmy :p Brązowa, trzeba na pomorskim załozyć sopocki watek i w pierwszy post wkleić linki do naszych watków. Dogo szwankuje, nie mogę ich odnaleźć z twoejego profilu :placz: Wczoraj godzine p-rzeszukiwałam dogo i znalazłam tylko 3. Straciłam kontkt na sopociaki. Zresztą, taki watek sie przyda do bleblania na sopckie, schroniskowe tematy.
-
Baja (Trojmiasto) odeszla w schronisku za TM.
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie zapomnimy. Była pierwsza... Aż strach pomysleć, ile ich już w tym dziale mamy :-( -
13 letni Kubus...Odszedl pokochany,w DOMU. [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Był z tych najmilszych, najgrzeczniejszych. Słodziutki i pokorny. Pamiętam, jak Brazowa zamartwiala sie o niego, jak cieszyłyśmy się, że znalazł wspanialy dom. Zdążył i był kochany. Żegnaj Kubusiu [ ' ], witaj Aniołku... -
Prawdę Maupo piszesz! O niektórych zrzeszeniach i inicjatywach z dogo można by pewnie film sensacyjny nakrecić. Ale tematu nie pociągnę, bo zaraz ci watek zamkną :roll:Niektórzy mnie już sądami straszyli, a potem szybko wątki w kosmos wylatywały... Dobra nasza, jakoś przetrwałysmy, robimy swoje :lol:, śpimy spokojnie. Psi interes - NOWE DOMY - jakos się kręci. Maupo, nie ma bulw blondynek! Płowe kochana! Płowe :razz: Często ją szczotkujesz? Ona taka pierzasta, sierść ma piękną! [COLOR="Wheat"]Mojego Pynia czeszę, czeszę i czeszę, a ta wylezie na dwór i zaraz rozczochrana...[/COLOR]
-
Bila, ona rozpuszczona taka! Foteli było więcej. A najśmieszniejsze jest to, ze fotel potrzebny był dla Toffi, bo ona przecież tylko z Pania bedzie siedzieć :evil_lol:
-
Pokaże wam teraz naszą goscinność :oops: Tolunia, zejdź proszę... Akucha, to żart? To do mnie? Proszę mi tu nie machać... no, no... nic nie widzę! Ja nic nie muszę! Chcesz, to siadaj - jakoś to PRZEŻYJĘ! Człowiek osłabiony śmiechem, nie jest w stanie upartego osła ruszyć. Serio.
-
Onegdaj wydrylowałam kochane moje 8 kilo wiśni!!!! :p A dzisiaj grillowałam :eviltong: Trochę sie pokreciłam Zosiu, bo rodziców miałam i 4 psy, to trzeba było trochę odganiać. A Pynia wczoraj nalała mi na łóżko, w miejscu, gdzie śpię. Odkryłam te zbrodnię późno w nocy, gdy zamierzałam się przespać :placz: Za co tak mnie załatwiła??? JĘDZA!!!!! ŻMIJA, FUJA nadmorska, o!
-
Smutna historia. Ale teraz będzie tylko lepiej :lol: Potrzebny dom!
-
[quote name='Maupa4'] A kto to jest "chudzielce" ... ? Bo niezorientowana jestem w temacie ... :oops: [/QUOTE] No przecież nie my :diabloti: :multi: Ale fajnie, ze wróciłaś!!!! Ale stracha miałam, bo myślałam, że przez nasze bleblanie forum przymknęli :evil_lol: Maupo, chcesz powiedzieć, że masz miejsce medalowe za mną????? :-o O rany, ale mi głupio, ale głupio.... Cześć ciotki!!! [URL=http://img6.imageshack.us/i/2037g.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7358/2037g.jpg[/IMG][/URL]
-
To ja czekam na fotki i tekst do ogloszeń :multi:
-
Wielki biały dominator-Blady-tylko dla odważnych!!!
akucha replied to deedee77's topic in Już w nowym domu
O żesz! Jaka ja ślepa, nie zauważyłam, przepraszać mocno! Ale on cudny, z Deedee szczególnie :lol: To jaki tekst dać na all.? i podać mi na PW telefon do Deedee.