Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Przyjeżdżaj!!!!! :multi:
  2. To napisz jej jeszcze proszę, zeby pazurki dała obciąc. Zupełnie nie potrafimy sobie z tym poradzić :shake: NIE i już. na siłę się nie da, ona dostaje szału.
  3. Jezu, piękny jest! Dawno takiego cuda nie widziałam. Jakim trzeba być idiotą, zeby takiego psa do schronu oddać. Nie pojmuję. On ten pysk ma jak wymalowany.
  4. Tofi, rusz w końcu to chude doopsko! [URL=http://img115.imageshack.us/i/4043.jpg/][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/3676/4043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img205.imageshack.us/i/4044.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4928/4044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/4094g.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4620/4094g.jpg[/IMG][/URL] Hmmmmm... [URL=http://img19.imageshack.us/i/4070x.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8052/4070x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/4073c.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2514/4073c.jpg[/IMG][/URL]
  5. [B]Pies na rekreacji[/B] Szok tlenowy?! [URL=http://img512.imageshack.us/i/4003.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/733/4003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img115.imageshack.us/i/4095.jpg/][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5779/4095.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img149.imageshack.us/i/4007k.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2558/4007k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img115.imageshack.us/i/4004l.jpg/][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9979/4004l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img205.imageshack.us/i/4085.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2068/4085.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Zosia4']A ja właśnie idę pozrywać ogórki. Mam dzisiaj obiad proszony, tzn. ja jestem zaproszona. Po południu wstawię nowe foty. Przyjemnego słoikowania.[/QUOTE] Idziesz na ten obiad z włanym zapasem ogórków Zosiu? Iwlajn, sąsiadeczkę już masz, gości przyjmujesz :lol: No, go... ty już górowianeczka nasza!
  7. Ja już prawie nie gadam "ideologicznie" na dogo. To bez sensu, forum żyje własnym życiem, odzwierciedla - niestety - przekrój naszego społeczeństwa. Obok dobrych, szlachetnych ludzi i oddanych psiarzy, pełno tu szumowin, naciagaczy, rozmnażaczy, oszołomów. Przywykłam. Nie mogę pogodzić sie jednak z bijąca po oczach tolerancją dla krętactwa i dorobkiewiczostwa kosztem zwierząt, przedmiotowym ich traktowaniem w imię dobra układów towarzyskich. Tu odbywają się cuda na patyku.... tak, wszystko opada. Aleeee, Maupo, czy my ciebie wystraszyłyśmy????? Halo! Dawać foty, zaległości się robią, niech wróci nasz ulubiony wątek!
  8. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dawaj foty, bo ja taka ciekawa! I kto by pomyślał, ze Brązowa to mega panikara, co? Hahahahaaaaa... A wyobraźnia... mieram :evil_lol: Kochana, mam drylownicę, no jak inaczej? Gabi, ty spryciula jednak :crazyeye: A ja myslałam, ze męczeństwo z tym jednym wiadrem odstawiam. Masz zapasik niczego sobie. A wisienki z tym czymś to się tata z mamą nazywa, wiesz? Pychotka :eviltong: Małża nie chwalę, jeszcze mi napuchnie z dumy i pęknie. I kto będzie tego wszystkiego dogladał? :razz:
  9. Smutne ślepka, siwiutki już ten pyszczek :-(. Mój Boże, skad ten dom wytrzasnąć?!
  10. W ubiegłym roku też drylowałam "jedno". Ponieważ ja jakoś mało sposobna do takich zadań, a psy ciekawskie, to wyglądałyśmy wszystkie jak pisanki wielkanocne. W buraczkowym kolorze. Przyznam się jeszcze, że wymysliłam :oops: - iż zrobię to przed telewizorem, bo... bo film ciekawy dali. Myślałam, że robota nudna, to szybciej zleci. Nakryłam łózko jakimiś poszwami i do dzieła. Psy potem wykapałam, siebie też i zadowolona poszłam spać. Wstałam rano... a na ścianach picasso :p, nawet na rolecie okiennej i meblach. Wisnie to złośliwe ścierwa, mają mega rozbryzg jednak! Jutro idę na ogród z tą robótką.
  11. A co, ona chciała zamykać??? :-o ZWARIOWAŁA!!!! Maupo no wiesz! Ten watek to ostoja radosnej codzienności, psiarskie cudowne życie. O rany, ja go uwielbiam. A jak ty fajnie piszesz, opisujesz - naśmiewam się czasami do łez. Weź to proszę pod uwagę, no. Kochamy bulwy, ale kochamy też i inne psy, dlatego mi tak tu dobrze. Nie ma tu snobizmów, bulwiego uniwersytetu. Foty oglądam pasjami, odreagowuję tu różne stresy. Ktos zarzuca, że błyszczysz? Bład, ty świecisz przykładem - NORMALNOŚCI :lol: Żyjesz jak chcesz i gó...no im do tego, stać cię, masz taki kaprys. A co, nie wolno? :razz: Okhama, ja mam alergię na dogo-zbieractwo i hipokryzję. Rozumiem i cenię pomoc finansową na potrzebujace [B]czterołpy[/B]. Wiesz co Maupo, napisz 2 książki. Jedną o psach, drugą o ludziach :razz:
  12. Jak się uda, to cyknę, ale... to nie będzie proste, bo one zawsze każda w innym kącie :evil_lol: Jutro muszę wydrylować wiśnie :placz:CAŁE WIADRO!
  13. Właśnie, on miał zawsze mało fotek, wszystkie klatkowe. Na trawę go trzeba, jeśli można oczywiście.
  14. Jesli ufasz intencjom pracowników to ok ;) Pokazujemy ślicznotę!
  15. Dokładnie tak, zgadzam się z Ockhamą! Maupo, opiniami "wszystkowiedąacych" teoretyczek nie powinnaś się przejmować. Olej. Wiesz, możnaby te działaczki zaprosic i pokazać obiekty fotomontażu w realu, ale takim lepiej drzwi nie otwierać - ONE WIDZĄ INACZEJ! Chciałoby się rzec, że alternatywne są :evil_lol: Zresztą, mierzi mnie wszystko, co zrzeszone, jedynie słuszne, "nasze". Ale tak prościej, zawsze można zwalic na zbiorowośc, czyli nikogo. Siedzi się trochę na dogo, to sie widzi :p Ty zawsze brałas wszystko na siebie, pamiętam dobrze, nawet czasami byłam zdumiona, że masz tyle odwagi, czasu i ... no powiedzmy szczerze - kasy, bo realna pomoc w dużej mierze opiera się na niej. Chociaż o tym nie piszesz. A przecież pomagasz jeszcze innym. To u wielu budzi zazdrość, bo oni mają parcie na bycie KIMŚ, ale robią to najchetniej wdrapując się po czyichś plecach. Oni są od "działania", opiniowania, decydownia. Maja GĘBĘ, ty masz psy :lol: Myślisz, że ten poradnik byłby tak "sobie a muzom"? Cały ten wątek nim jest, dla osób bywajacych regularnie oczywiście. Przerabiałaś ze swoimi psami tyle chorób, przypadłości, zdarzeń, że ja sama wiele się tu nauczyłam. I o karmieniu, leczeniu, wychowaniu, wprowadzaniu do stada, zabawach, sportach, wetach. Pamiętam, jak zafascynowało mnie odkrycie, że głosne bulwy moga być wspaniałym przewodnikiem ślepego psa... mnóstwo przykładów. A przecież wiele osób czyta i nie ujawnia się :razz: Ostatnio wywalono mnie z pewnego forum, bo postów nie pisałam :evil_lol:, no i dobra. Ale co miałam pisać? Ani ze mnie DT, ani fachowiec, żadnego kontaktu w realu, wspierałam od czasu do czasu finansowo - tyle mogłam. Wywalili i kij im w oko. Ja sopocka jestem, mam o kogo sie troszczyć. Maupo, nie wiesz, dlaczego żadna działaczka nie może mieć chorego psa????! One czasu nie maja! Działają przecież :evil_lol:, aż mi w uszach furczy, tak działają.
  16. Zosiu, ja leń :oops:, harówka to nie dla mnie. Wybieram krzewy i kwiaty, sadzę kwiaty i zielsko wyrywam - jak mam melodię. Ogród do hobby małża, on go zrobił dla piesków. Wszystko zaczęło się od oczka wodnego - dla chłodzenia prosiaków. I tak jakos to poszło.
  17. O rany, piękny jest, zjawiskowy!!! :loveu: Z takimi fotami to on z trójmiejskich szybko znajdzie dom, zobaczycie. Ja nie podawałabym w ogłoszeniach kontaktu na schron, lepiej dać na wolontariusza i nie zdradzać miejsca rezydowania psa. Będziecie miały szansę wybrać dobry dom. jaka to pięknota no...
  18. Lelije zostały "zagryzione" na strzępy, bo one takie kolczaste piłki były. Nie upilnujesz wariata. Żreć nie zarła, ona tak sobie, dla rozrywki. Medal powinna za wykarmienie Muchomora dostać. Przy tych wszystkich sensacjach z karmieniem, wygląda rewelacyjnie! Kawał psa, słowo. Kurde, ale ty się przy tych alternatywnych specjalizacji dochrapiesz :lol: Pisz poradnik jakiś!
×
×
  • Create New...