-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A nawet się wślepiałam w to koło młyńskie, ale nie rozpoznałam. Ten zakątek taki leśny się wydaje. Co tam w trawie tak się niebieści? Też mam 2 samosiejki brzózki - małe jeszcze. Zastanawiam sie, jak się wysiały skoro w okolicy żadnej brzozy nie ma? -
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie! To musiały być jakieś omamy słuchowe :razz: -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I co będziesz tam robiła? Bo mnie się podoba. Wielki masz ogród. -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O mamuniu, ale cudo :multi: :multi: :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/173/518364c76023cbf5med.jpg[/IMG][/URL] o tak sie wyginam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/173/321bcc08cdb931abmed.jpg[/IMG][/URL] a kuku,tu jestem! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/173/bedf9f46d1f2755cmed.jpg[/IMG][/URL] nie uwierzycie,co mozna wyrabiac z uszami [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/168/1b2a2e1c4176f5cemed.jpg[/IMG][/URL] Brązowa, ale ja strach ogłaszać, ludzie się pozabijają. Kiedy dajemy ogłoszenia? -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Boże, jak ja uwielbiam klapsy!!! A takie odziedziczone, stare sa najlepsze. Zosiu, te chaszcze są piękne. To prawdziwa łąka; z kłosami, zapachami. Nie koś, żal. Barry ją pewnie uwielbia. -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kolejny pies z tego watku w domu, a Grej czeka :-( Dlaczego o niego nikt nie pyta? -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ale gruchy!!!! Mniam, czy to klapsy? Psisko strajkowało? -
Maupa to wszystko wie. Nie nadążysz za taką :roll: Gdy zerknęłam pierwszy raz, to myślałam, że to czarne jagody. Ale siatka mi coś nie pasowała, to w winogronka polecialam... Ja zielstwo kupuję "na obrazki" i kolory, nazwami sobie głowy nie zawracam. Alee... w tym roku kupiłam krzewik, bo zakochałam się w jego nazwie: [B]TAMARYSZEK[/B] Prawda że pięknie?
-
:evil_lol: To w kotach kocham! Robienie psów w "jajko". Siedzą sobie w kuchni na stole, ślepią w psa, machaja ogonem i mrucza: "jak zamkniesz tą ryczaca paszczę, to ci może jakiś kawałek serka czy kiełbaski zrzucę" I psy robia sie taakie malutkie.
-
O matko, Okhama, nie wymagaj ode mnie zbyt wiele :oops: O ja cię, [I]mahonia[/I], [I]haczyki[/I]... Kosmos. Ja nie mam pojęcia, jak liście winogron wyglądają, wiem, ze to kolorowe kuleczki. PYTANIE: Czy toto jadalne jest? Czekam na MATKĘ ZAŁOŻYCIELKĘ :lol: Bila, a co u ciebie tak skromnie z obecnością?
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Wszystkie? MoZe jednak coś się nada. -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To ona poszła do domu? -
Dokładnie. Dodalabym jeszcze, ze to nie jest pies wycofany, specjalnie nieszczęsliwy. Ma swoją schroniskowa opiekunkę, przywileje, to schroniskowy lubiany kajtek. Nie jest jeszcze starym psem, znajdzie dom w Trójmieście na bank. Brązowa, trzeba zielonego tekstu. Irysku, dlaczego piszesz, ze ukrywamy Hopa? Ogłaszam go od 2 lat. Dzwonią i pisza ludzie, ale w wiekszości tacy, którzy widzą w nim pluszaka. nie czytaja ogłosze, wybierają oczami.
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu, gdzie te foty??? Iwlajn, nas nie ma jutro :evil_lol:, akuch na wyjezdnym. Jutro mam tez gości ogrodowych. A czy ty wiesz, ze ja mam w tygodniu remont :placz:, jakis wieczny remont chyba. Końca nie widać, ale pomyślę, słowo!