-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
akucha replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Wskaż post, gdzie odbywa się to "zbiorowe palenie na stosie". Porusza nas masowe wywozenie psów, bo to ma miejsce od lat. Znikanie psów, nawet tych z dogo, brak informacji o ich dalszych losach. Wielu dogomaniaków przechodzi obojętnie wobec niewyjaśnionych przypadków zaginięc czy śmierci wywozonych psów. Ot, wypadki przy pracy. Liczy się końcowa statystyka. Nie przemawiają do nich konkretne fakty, bo nie dotycza ich psów. Czy to normalne? Dlaczego piętnowani są ci, którzy ośmiela się zabrać głos i wskazać negatywne przygłady adopcji zagranicznych? Mozna się domyslać, ba... czasami nawet sa na to dowody, że zjawisko zorganizowanego - nie zawsze bezinteresownie - wywozu polskich psów, zatacza coraz szersze kregi. PWP milczy lub kontroluje, bo wielu z nas bierze w tym udział. Nie twierdze, że osoby te nie działają ze szlachetnych pobudek. Wiekszośc pewnie tak, ale nie ogarniamy juz tego. Czy to jest rzeczywiście pomoc? Posty Wolny Pies potwierdzaja to, co wielu z nas myślało od dawna. Osobiscie znam tylko pozytywne przypadki adopcji do Niemiec. Ale przeprowadzały je osoby kompetentne i odpowiedzialne, członkinie oficjalnych stowarzyszeń, działajacych na rzecz pomocy bezdomnym zwierzetom. Były to pojedyncze adopcje, gdzie strona niemieckia pokrywała wszystkie koszty finansowe. Sonikowa, podaj link do watku charta. -
Koniecznie trzeba na was w konkursie Krakvetu głosować. "Maluch" potrzebuje zjeść! Ładne z niego psisko.
-
Uwaga! Likaon w schronisku.Dabrówka k/Wejherowa MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Padałm, po kim ona ma te uszy? Co to za mix? Wystawiona na eOferty, przygarnijzwierzaka. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
akucha replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Chciałam tylko przypomnieć, że od 3 lat próbowała powiedzieć o tym dogomaniakom ARKA. Nie zapomnę, jaką rozpętano przeciw niej nagonkę i jakimi słowami ją lżono. Wszystko oczywiscie w imię "dobra" zwierząt. Kulisy niemieckich adopcji Pajuni opisywała Irma na watku zaginionego do dziś Perraszka, i kilku innych userów. Gdzie oni dzisiaj są?! Zostali zbanowani, inni odeszli z dogo rozgoryczeni, zniesmaczeni, oszukani. Nowym użytkownikom warto przypomnieć, że było juz kilka wątków o kulisach procederu handlu zwierzetami z dogo przez buszujace tu do dziś prywatne posredniczki z Niemiec. Wątki te szybko wyleciały w wirtualny KOSMOS. Były niewygodne, bo zawierały pełną dokumentację niecnego procederu; skany dokumentów, korespondencji ze strona niemiecką, zdjęcia, screeny pousuwanych i edytowanych w pośpiechu postów. Jednak trochę nas jeszcze na tym forum zostało, pamiętamy jak było! I będziemy przypominać. Informacje podane przez Pies Wolny powinny otrzymać przede wszystkim schroniska. Podsyłajmy tym, z którymi współpracujemy. Ja za chwilę to zrobię. Możliwe, ze te relacje za chwilę znikną z dogo, jak to często bywa. Porobiłam screeny, jesli komuś będą potrzebne piszcie na PM. -
Kobieta z brodą,czyli Korba . Pan odszedł,Korba znowu jest sama :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wystawiona na eOferty, przygarnijzwierzaka. -
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wystawiony na allegro, eOferty, przygarnijzwierzaka. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
akucha replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Prawda, o fundację Pajuni i opiekunkę psów, którą zatrudniła w swoim przytulisku. Nic nowego, czy kogos jeszcze to dziwi? To, co napisał Pies Wolny... szok! -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Bazyliszek :cool3: A gdzie opowidanko? Co u was słychać? Ja ciekawa, a tu nic :obrazic: -
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A one miały ogłoszenia? -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To się zdarza przy zapaleniu ucha, może minąć, ale lekkie zachwiania mogą pozostać. Ale cóz to znaczy przy jego urodzie i złotym charakterze :lol: -
Malwinka-słoneczko do przytulania.MA DOM .Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest, dałam ją na eOferty i przygarnijzwierzaka -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zatacza się jeszcze? -
Rudzik-prześliczny!MA DOM. FILMIK Dabrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Uroczy, taki słodki i chudziutki. Dalam go na eOferty i przygarnijzwierzaka. -
[quote name='Bila']Majuta:crazyeye::loveu::lol: [url]http://images6.fotosik.pl/522/4a29dc9f5df2677e.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/81/5bdc774ed1a1e517.jpg[/url][/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: SZOK, co? Ale sie rozbrykała! A może ona ściemniara jakaś? Przyjęła pozę na "babcię", bo jej tak wygodnie?
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Ogromnie sie cieszę :lol: :multi: Zobaczcie ciotki: GRUNT TO DOBRE WYCHOWANIE! [URL=http://img403.imageshack.us/i/50542607.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/681/50542607.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/66864865.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4042/66864865.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/41792210.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5392/41792210.jpg[/IMG][/URL] Ale fajne fotki. Jaka ona slodka jest! Gapcio taki zasłuchany :loveu: -
Dąbrówkowe hipopotamki......Maja DOMY.Str 4-oto co z nich wyrosło:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: A bez mózgu to one do niczego. -
Dąbrówkowe hipopotamki......Maja DOMY.Str 4-oto co z nich wyrosło:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zarąbiaste są. Głowonogi takie. Pluszaki normalnie :loveu: -
[quote name='Maupa4'] Cześć Akucha :loveu: A zdjęcia wschodu i zachodu ... masz ? :cool3: [/QUOTE] A nie mam. To integracyjny wyjazd był. Okazało sie, że zachody były za wcześnie, a o wschodach zapomnieli :diabloti: Pochmurno było i wietrznie. Mam mewy,wrzosy na wydmach i stopy plażowiczów (fajny temacik :evil_lol:).
-
Dąbrówkowe hipopotamki......Maja DOMY.Str 4-oto co z nich wyrosło:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Proszę: [url=http://www.allegro.pl/item735017934_ludzie_hipopotamki_w_schronisku.html]Ludzie! HIPOPOTAMKI w schronisku! (735017934) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Wrzucę jeszcze w 2 miejsca.