Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. No fakt, ale mały chyba wtedy był? Zusia leje nie tak iwele. Po spaniu wiecjej, a tak to pstryka tyle co na kapslu. Ale też urośnie... Mam nadzieje, że się nuczy szybko, bo na dworze sika od razu. Tylko zimno jest, ona trzęsie się jak osika i TZ-et na mnie wrzeszczy, ze jś na zimno wynoszę.
  2. [quote name='Maupa4']Ty mnie mopem ? A mam Cię pocieszac ? :crazyeye: No to Cię pocieszam ... Zuzka kiedys przestanie lac albo i nie przestanie ... :hmmmm: Perz lepiej, dużo lepiej. Teraz idziemy jutro i w sobotę. Miałam iśc dzisiaj ale padało/mżyło cały dzień a on ubrac się nie da to odpusciłam. Czasem widac że go "łapie" ale to juz takie chwilowe. W mordę wcieram homeopatię i pomalutku coraz lepiej. Dr Lenarcik pocieszył mnie że damy radę i bedzie ok. On go laserował już dwa razy i widzi poprawę. [/QUOTE] Lania się nie boję, Bela lała całe życie i grubsze sprawy też bywały, bez krępacji :oops: A jak Bela, to Pynia też swoje dolożyć musiała, bo ona rządzi :evil_lol: Ale... po Toli dorastaniu robiliśmy remont kapitalny :shake: ściany, drzwi, meble do wymiany. Już mi się ulewa od tych remontów... Cieszę się, ze Z Perzem lepiej :multi::multi::multi: Jak doktory mówią, że jest poprawa, to super! To taki słodziak, musi być zdrowy i już! Na plecy to chyba jakiś pled bedziesz musiała wymyśleć, jesli ubranek nie trawi. Okhama, weź, niech ona lepiej o historycznej spuściźnie zapomni :razz:
  3. [quote name='choleraa'] Brązowa, bo ty nie wiesz jak to z bulwami jest. One leją i nic nie zrobisz. Człowiek zaczyna ochrzan i milknie. One tak spojrzą - sikając w najlepsze, że aż się kurczysz. Spojrzenie mówi: Wyluzuj, nie badź taka małostkowa. Obrażają się, potem przez 2 dni musisz przepraszać. A jak je dobrze wkurzysz, to bedą miesiąc lały. Niech se tam od czasu do czasu prysną. Dywan zawsze mozna zmienić. Psa NIGDY!
  4. Brązowa, masz fotki maluszki?Zmieniłabym allegro skrzatów i dała je obie.
  5. [quote name='ockhama']Doberek akucha :lol: Należy do rodziny :razz: więc... chyba ma coś do powiedzenia nt WŁASNEGO DOMU :diabloti:[/QUOTE] Ja stara szkoła. Dzieci i ryby.... i te sprawy. Mam w chacie barykady ze stołków, taboretów, płyt i koszy wiklinowych. Egzystujujemy ja na froncie :roll: Małe toto, ale waleczne! Rewolucjonistka francuska. Maupo, rury naprawione, straciłam na nie 2 wakacyjne miesiące. Teraz luzik... OK, taki Perzyk może być, dzięki!
  6. [quote name='choleraa'][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1815/bostonterriertattoo.jpg[/IMG] Chyba jednak juz ktos ma..:p znalezione w internecie:p[/QUOTE] Jak na moje - astygmatyczne oko - to nie jest bulwa. To Boston Terrier :p Ale to musi się Maupa wypowiedzieć... Na prosiaczkach sie nie znam. Ale wet sie pewnie przyda. Doradzi.
  7. Już dostałaś!!!! :p Perza mi w trawie schowała i chce pocieszyać... Jak on dzisiaj?
  8. Ha Ha Haaaaaaaaaaaa :cool3: Nie ma żadnego mopowania! Akucha się nie rozgląda, to sprzatać nie musi :eviltong: Zresztą, dziecko ma lepsze zajęcia niż prozaiczne lanie wody. OBGRYZA aranzację wnętrz :placz: [quote name='Maupa4'] Ładna taka ... Perzowata ... ;) [/QUOTE] Ja chciałam to napisac, no! Taaaaak, Emilka perzowata jest i słodziutka :loveu: Różowy to jej kolor! Cześć zabulwione!
  9. Mamuniu!!! Okhama, ależ to ładne towarzycho jest!!! Mniemam,że nic nie robisz poza czesaniem i praniem w wybielaczu. Przecież w Krakowie obowiazuje SMOG! Niby skąd ta sterylna biel i piękny włos????! Ale, ale... Migotynka też jakaś wyczesana :cool3: Dlaczego mój Pyń taki wieczny poczochraniec jest? Cebula i czosnek? Dlatego? Maupo, mój głód wiedzy jest tak wielki, że mam juz zimowe objawy puchliny głodowej, wiesz...
  10. :-? Nic z tego!!! Ja chcę pokraczną, tłustą, złosliwą bulwę!
  11. Aaaaaaa..... no proszę Państwa!!!!! :lol: 100 LAT Kamyku :cunao: :BIG: :cunao: W miłości, dobrobycie i ze zgrają prosiaków na szczęście!!! Zdrowie :drink1: I jeszcze raz :drinking:... brrr :pepsi:
  12. [quote name='kaerjot']A co się ma krępować, toż to sama natura :diabloti: Akucha, a tak z ciekawości, jesteś pewna, że to bulwa, a nie boston:evil_lol: Teraz juz nie :placz: Zrobiłyscie wodę z resztek mojego mózgu. Jak wyrośnie boston, to pakuję w bezpieczną kopertę i wysyłam do Maupy. Ja nie mam doświadczenia z terrierami, cierpliwosci nie mam, piłeczek, kominka, blatów. Nic dla terriera kurde nie mam. Dziś zaczęła konsumowac meble. Gabi, dlaczego Pynia biedna, co? A czego jej brakuję? Oprócz zębów...
  13. Kaja, apeluję do twojego sumienia!!! :-? Rzeknij coś kobieto!
  14. [quote name='Bila']Fakty, język to mnie powalił, tak robiłam:-o:crazyeye::-o:crazyeye: i cała reszta:eek2::grab:[/QUOTE] Cebuka, cebula, czosnek, czosnek... i buraki pastewne hej! Nie czytałam, ale znam standardy :siara: I to mnie uprawnia do zabrania glosu. Przywilej kombatancki. Witam Towarzystwo.
  15. O jaaa, o rany :nerwy: Świety Antonii, nie badź wiśnia - daj mu dom!
  16. To matka skrzacików? Papusna dziewczynka dalej siedzi?! Sunia bardzo ładna, znajdzie dom, piekne zdjęcia ma!
  17. Jakby co, to allegro i moje 2 miejsca ma. I 2 gapów tez ma.
  18. :cool3:Niskopodłogowego Diabełeczka! Boszszsz, mam nadzieje, ze skoczna nie będzie...
  19. Kaja, nie zwracaj uwagi na te stare, jednokomórkowe próchna!!!!! One robia to specjalnie, zeby ci dokuczyć, olej! Nos do góry usmiech od ucha do ucha i udawaj, ze ich nie znasz. Kółko różańcowe na wymarciu... zazdroszczą ci młodości i radości życia ;)
  20. Nie wierzysz? Dzwoń do TZ-eta, on to zauwazył :eviltong: Zresztą, czy to pierwszy raz :diabloti:
  21. Maupo, przewiduję tokladnie to samo :placz: Ona chatakterna!!! O rany, biedne te moje kwiatki, szmatki i cała reszta.
  22. :evil_lol: to wariatka jest! Nie wiem, czy znajdziesz kaganiec dla bulwy, ja takiego nie widziałam. Zresztą, jesli ona taka kreatywna, to kaganiec długo nie pożyje :shake:
  23. :multi::multi::multi: SIELANKA!!! :multi: :multi: :multi: Piekne psy, klimacik, okoliczności przyrody i te sprawy :lol: A innym niech opada...
×
×
  • Create New...