-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
No fakt, ale mały chyba wtedy był? Zusia leje nie tak iwele. Po spaniu wiecjej, a tak to pstryka tyle co na kapslu. Ale też urośnie... Mam nadzieje, że się nuczy szybko, bo na dworze sika od razu. Tylko zimno jest, ona trzęsie się jak osika i TZ-et na mnie wrzeszczy, ze jś na zimno wynoszę.
-
[quote name='Maupa4']Ty mnie mopem ? A mam Cię pocieszac ? :crazyeye: No to Cię pocieszam ... Zuzka kiedys przestanie lac albo i nie przestanie ... :hmmmm: Perz lepiej, dużo lepiej. Teraz idziemy jutro i w sobotę. Miałam iśc dzisiaj ale padało/mżyło cały dzień a on ubrac się nie da to odpusciłam. Czasem widac że go "łapie" ale to juz takie chwilowe. W mordę wcieram homeopatię i pomalutku coraz lepiej. Dr Lenarcik pocieszył mnie że damy radę i bedzie ok. On go laserował już dwa razy i widzi poprawę. [/QUOTE] Lania się nie boję, Bela lała całe życie i grubsze sprawy też bywały, bez krępacji :oops: A jak Bela, to Pynia też swoje dolożyć musiała, bo ona rządzi :evil_lol: Ale... po Toli dorastaniu robiliśmy remont kapitalny :shake: ściany, drzwi, meble do wymiany. Już mi się ulewa od tych remontów... Cieszę się, ze Z Perzem lepiej :multi::multi::multi: Jak doktory mówią, że jest poprawa, to super! To taki słodziak, musi być zdrowy i już! Na plecy to chyba jakiś pled bedziesz musiała wymyśleć, jesli ubranek nie trawi. Okhama, weź, niech ona lepiej o historycznej spuściźnie zapomni :razz:
-
[quote name='choleraa'] Brązowa, bo ty nie wiesz jak to z bulwami jest. One leją i nic nie zrobisz. Człowiek zaczyna ochrzan i milknie. One tak spojrzą - sikając w najlepsze, że aż się kurczysz. Spojrzenie mówi: Wyluzuj, nie badź taka małostkowa. Obrażają się, potem przez 2 dni musisz przepraszać. A jak je dobrze wkurzysz, to bedą miesiąc lały. Niech se tam od czasu do czasu prysną. Dywan zawsze mozna zmienić. Psa NIGDY!
-
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mocxno za nią trzymam!!! -
[quote name='ockhama']Doberek akucha :lol: Należy do rodziny :razz: więc... chyba ma coś do powiedzenia nt WŁASNEGO DOMU :diabloti:[/QUOTE] Ja stara szkoła. Dzieci i ryby.... i te sprawy. Mam w chacie barykady ze stołków, taboretów, płyt i koszy wiklinowych. Egzystujujemy ja na froncie :roll: Małe toto, ale waleczne! Rewolucjonistka francuska. Maupo, rury naprawione, straciłam na nie 2 wakacyjne miesiące. Teraz luzik... OK, taki Perzyk może być, dzięki!
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='choleraa'][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1815/bostonterriertattoo.jpg[/IMG] Chyba jednak juz ktos ma..:p znalezione w internecie:p[/QUOTE] Jak na moje - astygmatyczne oko - to nie jest bulwa. To Boston Terrier :p Ale to musi się Maupa wypowiedzieć... Na prosiaczkach sie nie znam. Ale wet sie pewnie przyda. Doradzi. -
Ha Ha Haaaaaaaaaaaa :cool3: Nie ma żadnego mopowania! Akucha się nie rozgląda, to sprzatać nie musi :eviltong: Zresztą, dziecko ma lepsze zajęcia niż prozaiczne lanie wody. OBGRYZA aranzację wnętrz :placz: [quote name='Maupa4'] Ładna taka ... Perzowata ... ;) [/QUOTE] Ja chciałam to napisac, no! Taaaaak, Emilka perzowata jest i słodziutka :loveu: Różowy to jej kolor! Cześć zabulwione!
-
Mamuniu!!! Okhama, ależ to ładne towarzycho jest!!! Mniemam,że nic nie robisz poza czesaniem i praniem w wybielaczu. Przecież w Krakowie obowiazuje SMOG! Niby skąd ta sterylna biel i piękny włos????! Ale, ale... Migotynka też jakaś wyczesana :cool3: Dlaczego mój Pyń taki wieczny poczochraniec jest? Cebula i czosnek? Dlatego? Maupo, mój głód wiedzy jest tak wielki, że mam juz zimowe objawy puchliny głodowej, wiesz...
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaa..... no proszę Państwa!!!!! :lol: 100 LAT Kamyku :cunao: :BIG: :cunao: W miłości, dobrobycie i ze zgrają prosiaków na szczęście!!! Zdrowie :drink1: I jeszcze raz :drinking:... brrr :pepsi: -
[quote name='kaerjot']A co się ma krępować, toż to sama natura :diabloti: Akucha, a tak z ciekawości, jesteś pewna, że to bulwa, a nie boston:evil_lol: Teraz juz nie :placz: Zrobiłyscie wodę z resztek mojego mózgu. Jak wyrośnie boston, to pakuję w bezpieczną kopertę i wysyłam do Maupy. Ja nie mam doświadczenia z terrierami, cierpliwosci nie mam, piłeczek, kominka, blatów. Nic dla terriera kurde nie mam. Dziś zaczęła konsumowac meble. Gabi, dlaczego Pynia biedna, co? A czego jej brakuję? Oprócz zębów...
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Kaja, apeluję do twojego sumienia!!! :-? Rzeknij coś kobieto! -
[quote name='Bila']Fakty, język to mnie powalił, tak robiłam:-o:crazyeye::-o:crazyeye: i cała reszta:eek2::grab:[/QUOTE] Cebuka, cebula, czosnek, czosnek... i buraki pastewne hej! Nie czytałam, ale znam standardy :siara: I to mnie uprawnia do zabrania glosu. Przywilej kombatancki. Witam Towarzystwo.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Kaja, nie zwracaj uwagi na te stare, jednokomórkowe próchna!!!!! One robia to specjalnie, zeby ci dokuczyć, olej! Nos do góry usmiech od ucha do ucha i udawaj, ze ich nie znasz. Kółko różańcowe na wymarciu... zazdroszczą ci młodości i radości życia ;) -
Nie wierzysz? Dzwoń do TZ-eta, on to zauwazył :eviltong: Zresztą, czy to pierwszy raz :diabloti:
-
Maupo, przewiduję tokladnie to samo :placz: Ona chatakterna!!! O rany, biedne te moje kwiatki, szmatki i cała reszta.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: to wariatka jest! Nie wiem, czy znajdziesz kaganiec dla bulwy, ja takiego nie widziałam. Zresztą, jesli ona taka kreatywna, to kaganiec długo nie pożyje :shake: