-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Kasiu, nie oszukuj się, mały to on nie będzie hahahahaaaa... średni tez nie. Duży? BARDZO DUŻY nawet jak na 8 tygodni. Nie smuć się, pomożemy wykarmić to maleństwo. Kupimy wiaderko do karmienia i co tam będzie trzeba... I dawaj foty!!!! Ciotki, ukradli nam nasze dogo, ech.
-
I jeszcze to: Regulaminy wspólnot mieszkaniowych rodem z "Alternatywy 4" - Gdańsk - Naszemiasto.pl
-
Znalazłam to: 20.11.2008, 06:54:12 Wpis #4 Goście Ale bzdura!!!!!!!!! Ludzie "Wspólnota" nie może wprowadzać przepisów, które nie mają odniesienia do prawa obowiązującego w Polsce. Prosze złożyc doniesienie do prokuratury o próbie wydłudzenia pieniędzy przez "Wspólnotę". Następny pozew do Sądu Administracyjnego o stwierdzenie niezgodności uchwały z obowiązującym prawem. U nas spółdzielnia uchwaliła, że nie wolno odkurzać w niedzielę (chyba jakieś odchylenie religijne), bo mozna zostać wykluczonym z członkostwa!!!! I co - przerżneli. W Polsce nie obowiązuje zakaz posiadania psów :lol: Każą płacić mieszkańcom za posiadanie psa - Forum dziennikwschodni.pl - Lubelskie, Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Puławy, Świdnik, Zamość
-
[quote name='Kasia25']My też pozdrawiamy z Maksymilianem na czele;) Chociaż on to raczej powinien nazywać się Bob budowniczy albo podrzut. Cioteczki od wczoraj mam piesa w domu i dziś już afera. Tzta zaczepił przewodniczacy wspólnoty z pytaniem czy my mamy psa. Na odpowiedź, ze tak powiedział, że powinnismy podpisy najpierw od mieszkańców zebrać ale oni i tak zgody nie wyrażą, bo wspólnota ustanowiła zakaz posiadania psów. To jakaś paranoja jest. Nie spałam po nocce, bo urodziny Kamilowe wyprawialiśmy, padam na twarz i jeszcze to. No nic musze szukać przepisów w necie, bo gdybym wiedziała, że takie absurdalne warunki tam panują, to bym w życiu tam nie zamieszkała a miało być tak pięknie:placz: Maksymilian Tutaj słabo ale wielkosciowo dla Brazowej O matko, Kasiu, dopiero teraz zobaczyłam!!!!!!!!!!!!!!!! Boże, jakie słodkie stworzonko i taka przykrość na dzień dobry! :placz: Nie mam pojecia, jak to jest. Dopytam sie jutro w pracy, bo mam tam prezesa wspólnoty mieszkaniowej. Mam nadzieje, ze to tylko jakis bzdurny wymysł. On bedzie duzy!
-
No urołsa, urosła. Karmię jak indora, bo niejadek jest :cool3: TZ-et jest ok, lubie go :evil_lol: Pynia fajna cioteczka. Burczy, ale pozwala już spać obok. Mała w nocy, gdy udaje się do toalety, skacze na Pynię., łazi po niej, bo Pyń leży na brzegu łóżka.
-
Ani pisnęła!!!!! Położyła się na stole i przysnęła :lol: Bo ogólne oglądanko ją znudziło. Nie mam wiecej fotek, trza dorobic. Jesienne lenistwo mnie dopadło. Przesypiam dzień, a do fot dobre światło potrzebne. O!
-
:evil_lol: Ciucha ma od TZ-eta, za bohaterstwo podczas szczepienia. Jakie mało, Maupo , po trzech wątkach powklejałam.
-
[quote name='Maupa4']Przecież wiem ;) A czy ja się nie mogę czasem pożalic i podzielic lękami swymi ? :cool3: Obawiam się że jeszcze wiele ale jak na razie jest to jeszcze tajemnica ... jej słodka tajemnica :placz: A miałam wyjscie albo wybór ? :hmmmm: Na szali stało jej zdrowie i moje zdrowie ... moje psychiczne. Jej też psychiczne. Nie pamiętasz jak po wetach latałam bo jej ... czacha nie rosła a szaleństwo wręcz odwrotnie ? :evil_lol: A Ty myslisz że ja to ta maupa z drzewa ? Nie ja to ta @. [/QUOTE] Nie no możesz się zalić ;) I niech ona juz lepiej żadnych asików w rekawkach nie trzyma, starczy tych atrakcji. Pamiętam wedrówki po wetach, ale nie myślałam, że o behawiorystę zahaczyłaś... :evil_lol: Maupo, w kwestii drzew, to nie e-mausy mi w głowie. O hurtowe rżnięci mi chodzi, żaden tam detalik... [quote name='ockhama']Wiesz Maupa to odzyskowe siecze :multi: [/QUOTE] Taaaa... ale cały las ma w oczach! Mówie ci! A Bilusia nasz pewnie banerkuje biedactwo..
-
[quote name='Bila']Taki banerek psiaków z Milanówka i podpis i tak czułam, że to chyba wszystko razem za wysoko niż obowiązkowe piksele i kombinuję dalej, a że [B]ciemna jestem[/B], to trochę mi schodzi:evil_lol:[/QUOTE] Ja niby blond a podlinkowac banera nie potrafię. Moge zmniejszyć foto. Okhama, mówisz, ze to dobrze, nie szkoda ci drzew?
-
[quote name='Kasia25']Akucha nie bądź chciwuska poka Zuuu i Ciotki:p Co się dzieje, czemu taka ciszaaaaa?:roll: Kar0la, Celinko, Kasiu, Iwlajn - serdecznie Was pozdrawiam i przepraszam, żem leniwa i na watek nie wchodzę. Jak se pomyslę, ze trzeba wklejać :roll: To wkleję no: Tu pyszczy na Pynię, zazdrości, bo wleźć nie potrafi kurdupel jeden Kluchon zatracony, jazgot i brudas Czego chce ten okular? Kar0la, pachnie jeszcze szczeniaczkiem, owszem. Chrapie, mlaska, pieje. Gazów brak!
-
[quote name='Maupa4']Akucha - ja żyję w ciągłym strachu. Z drugiej strony ta piłka - bieganie, skakanie, łapanie - jest całym "światem" Debi. Światem głuchego i nie czującego bólu psa z ADHD ... Ja mogę ją tylko w pewnym stopniu chronic bo w jej wypadku nie jestem w stanie przewidziec co nagle jej "strzeli do głowy" ... Tym bardziej że i w sytuacjach/zdarzeniach tyle już razy "przerobionych/nauczonych" też zdarzają jej się nieprzewidywalne "odpały" ...[B] A na "psychotropy" jej nie wsadzę ... Taką decyzję podjęłam rok temu po konsultacjach z lekarzami i behawiorystami.[/B][/QUOTE] Maupo, nie pomyśl sobie, że ja w jakikolwiek sposób krytykuję swawolenia Debi - absolutnie! Ona jest fantastycznie szalona, zatracona w swojej pasji na amen. SZCZĘŚLIWA - to przecież najważniejsze. Oglądam jej foty i syczę : o jesuuu, jesuuu... co też ona jeszcze potrafi?! Bo taki tchórz ze mnie i już ;) Nie miałam pojęcia, ze aż takich konsultacji zasięgałaś... Wiecie co? Widzę na fotach piłę i las. Zastanawiam się, co Maupie po głowie chodzi. Jak myślicie ciotki, polubiła piłę motorową? Bila, a co w podpisie miałaś? :eviltong: To napisałam ja, e-akuchaha ha haaa
-
:evil_lol: Dobra jesteś!!! Strasz, strasz, ja wielka optymistką nie jestem, na podatny grunt trafiasz. Wiesz, ja i tam mam schizę. Fota latającego Bebilusia powoduje, że budzi się we mnie lęk. Oglądam je tak z ukosa. Kiedys Czarodziejka opisywała, jak zmarła jedna z jej suczek. Leciała jak szalona i przefiknęła kuperkiem za mocno. Padły kregi szyjne, złamala kark:shake: Jak widzę tak szalejące bulwy - bo moja Tolka też wywija koncertowo - to mi gorąco. Wrzeszczę, bo we łbie mam ten przypadek... A one dupska maja takie ciężkie i ruchliwe. Wiec nie strasz, ze czeka mnie kolejny Bebilek :placz:
-
Allle, alleee... Maupo, autorytetem stałaś sie na całego. Rosną zastępy naśladowców, takie kloniki. Też w buldożkach popiskują: [url=http://www.dogomania.pl/forum/members/98047.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: emaus[/url] Klon1 pyszczy w iinnym kącie :evil_lol: Szacun Maupo! :evil_lol: Cześć ciotki :lol: Walisz po oczach tym słonecznym lasem. U nas, na północy - bez zmian. Kwaśno.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:hmmmm: No chyba brak raczej... sama nie wiem. I przepraszam, ale Saszka jest wielkim cudem natuty! ma Dżdżownisia. Nie znam innej takiej. I diabełka ma za skórą :eviltong: -
[quote name='Maupa4']No własnie - kurka wodna. Poczytałysmy ... Detaliczne myślenie to jedno a jaka znajomośc warszawskich wetów ... :hmmmm: Najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają ci co ... nie bywają ? A może ci co olewają zalecenia wetów ? A może jedni i drudzy to dokładnie ci sami ?[/QUOTE] Eeeee, no nie ci sami. Nowi - po liftingu przzecież. Skompromitowane logingi poszły w kubeł, teraz nowe, tabula rasa z osmolonym ogonkiem. Wiesz powie A, powie B a na Z to już się nie doczekasz.
-
Jamniczkowaty Promyczek.Złocisto-czekoladowy bezdomniaczek.MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pyta ktoś o te stargardzkie psy, wiecie coś? -
Zgaszone słoneczko-fotogeniczny Toni.Ma dom w niemczech.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A nie wezma go w Niemczech za mixa molosa jakiegoś?