Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Wiktoria zrobiła się śliczną małą dziewczynką, pięknie rośnie!!!! Cudowne są te zdjęcia z jamikami, widać, że towarzystwo dobrane. Poszaleją już niedługo. Celinko, uściski dla Was!!!! Kasiu, słodki twój Maksymilianek.
  2. Kasiu, nie oszukuj się, mały to on nie będzie hahahahaaaa... średni tez nie. Duży? BARDZO DUŻY nawet jak na 8 tygodni. Nie smuć się, pomożemy wykarmić to maleństwo. Kupimy wiaderko do karmienia i co tam będzie trzeba... I dawaj foty!!!! Ciotki, ukradli nam nasze dogo, ech.
  3. Maupo, co się z dogo dzieje??? Czuję się jak na innej planecie... Wy też tak macie? O jaaa... ja nie chcę, żeby takie dogo było. Dzień dobry.
  4. Skad go macie??? Rany, jaki pluszak. ha haaa, dasz rade!
  5. I jeszcze to: Regulaminy wspólnot mieszkaniowych rodem z "Alternatywy 4" - Gdańsk - Naszemiasto.pl
  6. Znalazłam to: 20.11.2008, 06:54:12 Wpis #4 Goście Ale bzdura!!!!!!!!! Ludzie "Wspólnota" nie może wprowadzać przepisów, które nie mają odniesienia do prawa obowiązującego w Polsce. Prosze złożyc doniesienie do prokuratury o próbie wydłudzenia pieniędzy przez "Wspólnotę". Następny pozew do Sądu Administracyjnego o stwierdzenie niezgodności uchwały z obowiązującym prawem. U nas spółdzielnia uchwaliła, że nie wolno odkurzać w niedzielę (chyba jakieś odchylenie religijne), bo mozna zostać wykluczonym z członkostwa!!!! I co - przerżneli. W Polsce nie obowiązuje zakaz posiadania psów :lol: Każą płacić mieszkańcom za posiadanie psa - Forum dziennikwschodni.pl - Lubelskie, Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Puławy, Świdnik, Zamość
  7. [quote name='Kasia25']My też pozdrawiamy z Maksymilianem na czele;) Chociaż on to raczej powinien nazywać się Bob budowniczy albo podrzut. Cioteczki od wczoraj mam piesa w domu i dziś już afera. Tzta zaczepił przewodniczacy wspólnoty z pytaniem czy my mamy psa. Na odpowiedź, ze tak powiedział, że powinnismy podpisy najpierw od mieszkańców zebrać ale oni i tak zgody nie wyrażą, bo wspólnota ustanowiła zakaz posiadania psów. To jakaś paranoja jest. Nie spałam po nocce, bo urodziny Kamilowe wyprawialiśmy, padam na twarz i jeszcze to. No nic musze szukać przepisów w necie, bo gdybym wiedziała, że takie absurdalne warunki tam panują, to bym w życiu tam nie zamieszkała a miało być tak pięknie:placz: Maksymilian Tutaj słabo ale wielkosciowo dla Brazowej O matko, Kasiu, dopiero teraz zobaczyłam!!!!!!!!!!!!!!!! Boże, jakie słodkie stworzonko i taka przykrość na dzień dobry! :placz: Nie mam pojecia, jak to jest. Dopytam sie jutro w pracy, bo mam tam prezesa wspólnoty mieszkaniowej. Mam nadzieje, ze to tylko jakis bzdurny wymysł. On bedzie duzy!
  8. Wiesz co, to chyba ludzki behawiorysta też by się przydał :evil_lol: Bebilka przypadek alternatywno-ekstremalny. Słodki białasek ze sprężynką w upci i asikiem w rękawku :loveu:
  9. No urołsa, urosła. Karmię jak indora, bo niejadek jest :cool3: TZ-et jest ok, lubie go :evil_lol: Pynia fajna cioteczka. Burczy, ale pozwala już spać obok. Mała w nocy, gdy udaje się do toalety, skacze na Pynię., łazi po niej, bo Pyń leży na brzegu łóżka.
  10. Ani pisnęła!!!!! Położyła się na stole i przysnęła :lol: Bo ogólne oglądanko ją znudziło. Nie mam wiecej fotek, trza dorobic. Jesienne lenistwo mnie dopadło. Przesypiam dzień, a do fot dobre światło potrzebne. O!
  11. :evil_lol: Ciucha ma od TZ-eta, za bohaterstwo podczas szczepienia. Jakie mało, Maupo , po trzech wątkach powklejałam.
  12. [quote name='Maupa4']Przecież wiem ;) A czy ja się nie mogę czasem pożalic i podzielic lękami swymi ? :cool3: Obawiam się że jeszcze wiele ale jak na razie jest to jeszcze tajemnica ... jej słodka tajemnica :placz: A miałam wyjscie albo wybór ? :hmmmm: Na szali stało jej zdrowie i moje zdrowie ... moje psychiczne. Jej też psychiczne. Nie pamiętasz jak po wetach latałam bo jej ... czacha nie rosła a szaleństwo wręcz odwrotnie ? :evil_lol: A Ty myslisz że ja to ta maupa z drzewa ? Nie ja to ta @. [/QUOTE] Nie no możesz się zalić ;) I niech ona juz lepiej żadnych asików w rekawkach nie trzyma, starczy tych atrakcji. Pamiętam wedrówki po wetach, ale nie myślałam, że o behawiorystę zahaczyłaś... :evil_lol: Maupo, w kwestii drzew, to nie e-mausy mi w głowie. O hurtowe rżnięci mi chodzi, żaden tam detalik... [quote name='ockhama']Wiesz Maupa to odzyskowe siecze :multi: [/QUOTE] Taaaa... ale cały las ma w oczach! Mówie ci! A Bilusia nasz pewnie banerkuje biedactwo..
  13. [quote name='Bila']Taki banerek psiaków z Milanówka i podpis i tak czułam, że to chyba wszystko razem za wysoko niż obowiązkowe piksele i kombinuję dalej, a że [B]ciemna jestem[/B], to trochę mi schodzi:evil_lol:[/QUOTE] Ja niby blond a podlinkowac banera nie potrafię. Moge zmniejszyć foto. Okhama, mówisz, ze to dobrze, nie szkoda ci drzew?
  14. [quote name='Kasia25']Akucha nie bądź chciwuska poka Zuuu i Ciotki:p Co się dzieje, czemu taka ciszaaaaa?:roll: Kar0la, Celinko, Kasiu, Iwlajn - serdecznie Was pozdrawiam i przepraszam, żem leniwa i na watek nie wchodzę. Jak se pomyslę, ze trzeba wklejać :roll: To wkleję no: Tu pyszczy na Pynię, zazdrości, bo wleźć nie potrafi kurdupel jeden Kluchon zatracony, jazgot i brudas Czego chce ten okular? Kar0la, pachnie jeszcze szczeniaczkiem, owszem. Chrapie, mlaska, pieje. Gazów brak!
  15. [quote name='Maupa4']Akucha - ja żyję w ciągłym strachu. Z drugiej strony ta piłka - bieganie, skakanie, łapanie - jest całym "światem" Debi. Światem głuchego i nie czującego bólu psa z ADHD ... Ja mogę ją tylko w pewnym stopniu chronic bo w jej wypadku nie jestem w stanie przewidziec co nagle jej "strzeli do głowy" ... Tym bardziej że i w sytuacjach/zdarzeniach tyle już razy "przerobionych/nauczonych" też zdarzają jej się nieprzewidywalne "odpały" ...[B] A na "psychotropy" jej nie wsadzę ... Taką decyzję podjęłam rok temu po konsultacjach z lekarzami i behawiorystami.[/B][/QUOTE] Maupo, nie pomyśl sobie, że ja w jakikolwiek sposób krytykuję swawolenia Debi - absolutnie! Ona jest fantastycznie szalona, zatracona w swojej pasji na amen. SZCZĘŚLIWA - to przecież najważniejsze. Oglądam jej foty i syczę : o jesuuu, jesuuu... co też ona jeszcze potrafi?! Bo taki tchórz ze mnie i już ;) Nie miałam pojęcia, ze aż takich konsultacji zasięgałaś... Wiecie co? Widzę na fotach piłę i las. Zastanawiam się, co Maupie po głowie chodzi. Jak myślicie ciotki, polubiła piłę motorową? Bila, a co w podpisie miałaś? :eviltong: To napisałam ja, e-akuchaha ha haaa
  16. :evil_lol: Dobra jesteś!!! Strasz, strasz, ja wielka optymistką nie jestem, na podatny grunt trafiasz. Wiesz, ja i tam mam schizę. Fota latającego Bebilusia powoduje, że budzi się we mnie lęk. Oglądam je tak z ukosa. Kiedys Czarodziejka opisywała, jak zmarła jedna z jej suczek. Leciała jak szalona i przefiknęła kuperkiem za mocno. Padły kregi szyjne, złamala kark:shake: Jak widzę tak szalejące bulwy - bo moja Tolka też wywija koncertowo - to mi gorąco. Wrzeszczę, bo we łbie mam ten przypadek... A one dupska maja takie ciężkie i ruchliwe. Wiec nie strasz, ze czeka mnie kolejny Bebilek :placz:
  17. Maupo :roll:, czy Ty nie przesadzasz?! Jedna malutaka foteczka latajacego Bebliszona :placz:
  18. Allle, alleee... Maupo, autorytetem stałaś sie na całego. Rosną zastępy naśladowców, takie kloniki. Też w buldożkach popiskują: [url=http://www.dogomania.pl/forum/members/98047.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: emaus[/url] Klon1 pyszczy w iinnym kącie :evil_lol: Szacun Maupo! :evil_lol: Cześć ciotki :lol: Walisz po oczach tym słonecznym lasem. U nas, na północy - bez zmian. Kwaśno.
  19. :hmmmm: No chyba brak raczej... sama nie wiem. I przepraszam, ale Saszka jest wielkim cudem natuty! ma Dżdżownisia. Nie znam innej takiej. I diabełka ma za skórą :eviltong:
  20. [quote name='Maupa4']No własnie - kurka wodna. Poczytałysmy ... Detaliczne myślenie to jedno a jaka znajomośc warszawskich wetów ... :hmmmm: Najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają ci co ... nie bywają ? A może ci co olewają zalecenia wetów ? A może jedni i drudzy to dokładnie ci sami ?[/QUOTE] Eeeee, no nie ci sami. Nowi - po liftingu przzecież. Skompromitowane logingi poszły w kubeł, teraz nowe, tabula rasa z osmolonym ogonkiem. Wiesz powie A, powie B a na Z to już się nie doczekasz.
  21. Pyta ktoś o te stargardzkie psy, wiecie coś?
  22. A nie wezma go w Niemczech za mixa molosa jakiegoś?
×
×
  • Create New...