-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
[quote name='olenka_f']Fajnie się bawi z Baskiem bo on jako jedyny gdy Figa podbiega i chwyta go za łapki a później gubi go, podchodzi i nadstawia te łapy, kładzie się mruczy i czeka aż Figa znajdzie go i dziabnie go w ucho później ona odbiega i znów straci kierunek to on tak się przesuwa żeby na niego trafiła. Basko zawsze się nią opiekował, ja pamietam jak pierwszego dnia u mnie, wpadła jej dupka do dziury w ogrodzie to Basiul na mordce jej tą dupcię podnósł.[/QUOTE] Wzruszajace. Kochany boksio, kochany!!!! Też biedne ślepka to tez wina cukrzycy. Trzymam mocno za Fgę. Olenko, dzielna z Ciebie dziewczyna.
-
Ale ty masz cywilizowane psy i mozesz wprowadzic do stada dorosłego psa. Ja nie, więc ciepliwie znoszę szczeniactwo. Zawsze zastanawiam sie, jak ty to robisz, że kazdy noy pies mile widziany. U mnie nawet Pyni broni domu i "swojego kawałka podlogi".
-
Pamiętam fotki Mony na stole, pamietam :lol: Te szelki Pyni to nic nowego ani ciekawego. Rózowe rogz. Ona ma taką wypchana klatę, szelki sa dla niej niewygodne, więc poluję na obrożę. Jaka to nowa marka? Ja własciwie nie wiem, co tej kurduplatej kupić. Mam obróżę i smycz teraz. Ale nauka chodzenia... o matko!!!
-
No słodka też bywa. Dziekujemy Karolinie :lol: Ale powiem szczerze, że ja już sie szczeniakiem nacieszyłam. Chcę, żeby szybko urosła :p
-
[quote name='ponka1']kto chce wyda psa na wioche do kojca niech się lepiej w głowe puknie-to słowa używane przezKatie więc spokojnie je kopiuję. Niekastrowanego! wiek (44 lata nie ma tutaj żadnego znaczenia) przede wszystkim Katie jak powiedziałaś nie masz doświadczenia w adopcjach i pies powinien miec puszczane ogłoszenia na pewno nie z Twoim numerem telefonu. Szarik pies który nie wziął się znikąd, był czyjśc może został skradziony może poszedł za suką bo jakiś idiota go nie wykastrowała, nie zachipował (tak takie rzeczy istnieją) i znalazł się na wsi gdzie sąsiad Oktawii się nim "zaopiekował" potem spędził miesiąc u Katie potem u jej znajomych po 2 dniach oddany teraz jest w hoteliku i chcecie go wydac na wioche do kojca! to jest kuriozum! sama się puknij w łeb jedna z drugą a nie adopcjami psów się zajmujecie!:angryy: a żeby Oktawia wiedziała komu powierza psa na pewno by nie dopuściła do takiej sytuacji.[/QUOTE] Nie wierzę, że te słowa pisała Ponka. Nie jej styl, nie ta liga.
-
To super!!!! :multi: Muszę zamówić, towar sprawdzony :lol: Tolka tez duża. Jaki rozmiar zamawiałaś? to teraz czekm na link do fajnych obroży, takich szerszych. Dla Pyni ma być. Zamówiłam jej szelki, ale ona ich nie lubi. Kaczuszka z niej, usłuchana - obroża lepsza będzie Pamiętam, że ja też bardzo chciałam, żeby Bebilia została :evil_lol: I dobrze, bo gdzie miałaby lepiej?! Moje od ław wolą stół, niestety :oops: Mam najwiekszy problem wtedy, gdy zjawiają się goście. One pierwsze miejsca na kanapach i fotelach zajmują :evil_lol: i poczęstunek przeciez też jest dla nich.... Wiesz jakie ja teraz gałki dokupuję? Metalowe, dłużej żyją.
-
DZIECKO. Żyje po to, aby maltretować Tolę i nieustannie polować na bukiecik Pyni Tola ma do niej duuużo cierpliwości, nie podejrzewałam jej o to.
-
Kaja, Internet kłamie :evil_lol: No dobra, Brązowa, dla ciebie - obrazki z naszego udręczonego zywota. Napiszę krótko - CIERPIMY! Pynia jest jednak zadowolona. Tola wychowuje, więc Spryciula nadmorska bryluje na pierwszym piętrze :lol: I nie pytajcie , co ona mi tam śpiewa, to hymn zwycięstwa chyba: Zbiorowa schizofrenia
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Stajenkaaaaa... Maupo, aż mi się humor poprawił! Serio. Nie, niedoścignione foty i okoliczności! U mnie poszło gówniarstwo w materiałówke. Jeśli chodzi o kanapy, to jest z nimi właśnie tak, jak piszesz. Ja tam nawet nie siadam :p Dobrze, że Porcelanek ma chimerki w czasie laserów. To oznacza, że jest poprawa :lol: Oto Dziecko! Od razu widać charakterek, prawda? [URL=http://img5.imageshack.us/i/14040.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9692/14040.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/14043.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9341/14043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/14056.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7659/14056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/14090.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5425/14090.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/14091.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5016/14091.jpg[/IMG][/URL] Tu szelki: [url=http://www.allegro.pl/item787988751_najnowsza_kolekcja_szelki_px5_35_65cm_14_wzorow.html]NAJNOWSZA KOLEKCJA SZELKI PX5 (35-65cm) 14 WZORÓW (787988751) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Co Emilka ma w uszach? Ładna dziewczynka, ale się zmieniła...
-
[quote name='Maupa4']Dzień Dobry ... jesienno parkowe Dzień Dobry :lol: [B]Masz bulwo-dzidziusia odpornego na ... wiedzę[/B] ? :hmmmm: I tu dochodzimy to tak często opisywanego i pokazywanego na tym wątku ... minimalizmu w wystroju wnętrz ... :siara: Foc wredotę i hałasliwośc ... Ewentualnie "stajenki" w kuchni ... i inne "akcje porządkowe". Zawsze bedziesz mogła później spojrzec historycznie i byc przeszczęśliwą że to już minęło ... :multi: A czy masz bulwę czy moze cos innego pogadamy za rok ... :diabloti: I żaden "papier" tu nie pomoże...[/QUOTE] Mam dzidziusia.... jakiego właściwie? Hmmmm... Zero koncentracji - radosne, beztroskie jestestwo. O żadnej edukcji mowy nie ma :shake: Moje wnętrza są minimalistyczne, sciągnęłam trochę rupieci na barykady, nic więcej... Nie mam drzwi - tylko do łazienki, więc ze stajenki nic nie wyjdzie. Zresztą... ona tak drze ten mały dziób... Wczoraj obcinałam jej pazury, musiałam zawinąć w koc, bo odstawiała takie cyrki, że zlecieli się wszyscy domownicy. Jak na mnie spojrzeli: [I]AKUCHA, CO TY JEJ ROBISZ?????? -[/I] mówiły ich spojrzenia i miotały gromy. Belka była bulwą idealną, żadnych szkód, pełne zaufanie i... wiele innych. Ale jestem już na tyle stara, coby wiedzieć, że: [I]Królowa jest tylko jedna.[/I] Maupo, jestem w trakcie poszukiwań szelek dla Toli. Mam coś na oku, jak wrócę do domu, podeślę ci link. Muszę wiedzieć, co o takich szelach myślisz. Cmokam śpiochy warszawskie w ciepłe nochale :lol:
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Zdjecie super! Przyjrzyjcie się, czyje ślepia zdradzają charakterek i zadymiarską naturę :evil_lol: Mówię wam, małe bulwiszony to POTWORZĄTKA!!! -
Dzień dobry :lol: Foty łapiszonowe i reszta fajne są! :evil_lol: Pozy mistrzowskie! Zapewniam was moje drogie bulwo-oszołomki, że nie w głowie mi mistrzostwa moperigu. Jestem zmęczona obowiązkami wychowawczymi :mdleje:, przygnębiona widokiem chaty mej, jaki zastaję dnia każdego. Listwy przypodłogowe częściowo skonsumowane, częściowo rozebrane i pochowane. Pogryzione i poprute dywany, ciuchy, kosze wiklinowe, kanapy, książki. Sranko, lanko... i darcie pyska. Ścianie też się oberwało, a młodziutka jeszcze, miesiąc miała. Może farba za bardzo pachnąca? A najgorsze jest to, że do szaleńsw gówniarstwa przyłączyły się dorosłe panny. No bo jak, mała może, a one nie?! I co? Ja mam focić? Trzęsocymi się ręcami? Mała jest wredna i hałaśliwa. Czekam, aż dorośnie i bedę miała w końcu bulwę a nie utrapieńca.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
No, no... Pancia kocha pieska :p kaletnicza robota fju, fju, fju! Obrożka jest superancka i Saszce w niej do twarzy :lol: Nie wierzę, że ona taka grzeczna hihihihiii. To cisza przed burzą. Czekajta, ona wam da imprezki! Bez pieska idziecie?! Oan taka ładna biżuterię ma -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Zjadła ... Dżdżownisia ? :crazyeye: :mdleje:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sprytna bulwa! Kaja, gdzie takie fajne obroże są? Prosimy o wieści z frontu! Jak nasze bulwiszątko, grzeczne? :diabloti: -
[quote name='Maupa4']Wklejaj, wklejaj ... bo mi już tylko takie zostały . A teraz to juz nie ma nic ... :diabloti:[/QUOTE] O NIE, NIEE, NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! Ja stanowczo protestuję! Maupo, nie ściemniaj, masz przepastną szufladę - baaa Szuflandię nawet - i masz obowiązek wklejać te fantastyczne wiejskie foty aż wiosny (kwiecień?). Bo inaczej dopadnie nas deprecha :placz: U nas za oknem taaka kaszana, brrrrr Bila - siostro, dlaczego ja myślałam, ześ blondynką jest? :hmmmm: Zasugerowałam się kolorem Bilba chyba... Ale to szatan jest, prawdziwa bulwa poznańska!
-
:multi::multi::multi: Ale się cieszę, że on w takim super domu!!! Kamień z serca... Chcę fotki! Brązowa, a gdzie te z pożegnania? Aaron robi wrażenie :razz:, nauczy gówniarza dobrych manier. W dniu, kiedy dowiedziałam się, że pojechał, zajrzałam na jego ogłoszenia na allegro. Miał 7 gapów :evil_lol:. Dlaczego tak jest, że gdy psy już w domu, to zaczynają się ludzie zlatywać? A miesiącami jęczymy o dom i trawi nas beznadzieja...
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Jasne! ja gdzieś widziałam foty tatuazy z różnymi psami. A ten boston super jest! Kaja, niech ci Kamyk zrobi tatu z Saszką. A potem obfocisz i wyślesz w formie kartek z pozdrowieniami dla przemiłych pań sąsiadek :diabloti: