-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Mamy wesoło, ale prawdę powiedziawszy, to raczej grzeczna jest. Dużo śpi, z czystością też ok. - szmatka. Uwielbia ogród, dzisiaj ganiała godzinę. Był piękny, ciepły dzień. Kawał bulwy z niej!
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: Brawo dziewczyny!!! Ale się cieszę, hurrra! No dobra - Maupo, ja napisałam jak wet mi zawsze gada. Przyznam sie, moje piły i jadły :oops: Ciut, ciut, ale dalam, bo tak prosiły... Tola po sterylce wysiada przed domem, za piłkę i ganiać chciala. Pilnowałam cholerę kilka dni. Pisz kaja, pisz jak znajdziesz chwilkę. -
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pani Elviska nie odpisała mi jeszcze. -
Ogłaszam Brązową - Królową Prześmiewców :cool3: Żadne tam brzuszki, nie całuję! To domena Toli. Ja póki co małą obserwuję i cmokam w czółko. Ona malutka jest, nie wiem jeszcze, jak toto dotykać. Ale rozrabia jak stara, a jak japi :roll: Na fotkach wyglada okazale, ale Zuzka ma 15 cm długosci, pyszczek mniejszy od piłeczki pinpongowej, strach... Ciociu Brązowa, serduszka (różowe) to żaden kamuflaż! Wyrko miało być w zielono-białą kratkę. Przysłali takie, wszystko mi jedno - ono i tak długo nie pożyje przecież. Ale... nakręcam się. Wczoraj kupiłam jej kocyki: jeden w żabki, drugi w kurczaczki :eviltong: Wszystko landrynkowe, sweetaśne :diabloti: I dostała trupa kaczki, który mierzy sobie 7 całych centymetrów! Drogie ciocie, Pynia nie jest zazdrosna, skąd Wam to do głowy przyszło?! Pynia musi mieć tylko swoje 0,5 m średnicy wokół akuchy i wszystko gra. Jeśli mała nie przekracza tej przestrzeni, to ciocia Pynia szczęśliwa. Powarkuje tylko, gdy Zuzka jest zbyt natrętna i dobrze, ktos musi kurdupla rozumu nauczyć. My sobie z Pynią leżymy na kanapie i ogladamy kino pt.: Tola masochistką Tola wczoraj już wymiękła, schowała się przed Zuzką pod kołdrą i nie wyściubiła nosa do rana. Macierzyństwo cięzka sprawa...
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
O mamuniu, to trzymam mocno kciuki!!! :thumbs: Za was obie! Dzisiaj będzie zdezorientowana i śpiąca. Może wymiotowac po narkozie. Nie karm jej dzisiaj!!! Ona wytrzyma, zresztą, wet pewnie powie ci, jak postępować. Saszka się nie zmieni, za kilka dni będzie naprawiona :lol: Pilnuj szwów, nie może ich lizać. Jeśli nie masz kołnierza ochronnego, to zorganizuj jej jakiś kubraczek. Rana musi być sucha i czysta. Język psa to siedlisko bakterii. W miarę mozliwości zapewnij jej jakieś bezpieczne schronienie, ona musi mieć dziś względny spokój. Przykryj ją kocykiem, musi miec ciepło. Dacie radę ;) Znajomy nie ma pojecia o dobru psa. Sterylizując, chronisz Saszkę przed ropomaciczem i nowotworami gruczołów mlecznych. Zapewniasz jej beztroskie życie bez hordy ganiających za nią psów podczas każdej cieczki i co najważniejsze: [B]Saszka służy do KOCHANIA, NIGDY JUŻ DO ROZMNAŻANIA!!![/B] Trzymajcie się, myślę o WAS! -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Brązowa, ale to Dżdżowniś, on świnek nie je - ba, nawet buldożka nie spróbował, a on zębiszcza ma! :razz: Babsztyl w sklepie wredny wyjatkowo. Widac, ze zwierzeta to dla niej tylko towar. Powinna uszanować uczucia klientów. -
:lol: Bo wszystkie maluszki słodkie są. Ciekawe, co z niej wyrosnie i czy akucha znowu poniesie klęskę w wychowaniu psa :razz: Ona na tych fotach jakasś grubiutka jest, a to takie chuchro. Szyję ma jam moje 2 palce.
-
Nakrecony na piłkę jak sopocki kajtuś. Ładny psiak, w typie mojej Pyni.
-
Nie wiedziałam, że czarne są już dozwolone! Ale to super, bo czarna bulwa jest piękna, bardzo mi sie podoba. Na wystawie w Dobrym Miescie widziałam pięknego rudego bulwka. Piszę "rudy" a w rzeczywistości był to taki miedziany bulwek. Niesamowity kolor, a pies tez piekny z czarną maską. Aalternatywnie kolorowe bulwki widziałam kiedyś na jakiejś niemieckiej stronie. Mialy tezż kolorowe oczy, miodowe, ciemnoniebieskie. Podobały mi się
-
Tak, trudno znaleźć krówkę, ja mam własnie do takich buldozków słabość. Modne sa bezyki, rude!, marengo. Zdecydowanie tych jest najwiecej. Maupo, czarne tez musza być przynajmniej pacnięte marengo chyba.
-
[quote name='Maupa4']Eeeee ... chyba czasu teraz za dużo nie ma ... :siara: :razz:[/QUOTE] Nie bój!!!!! Ja zawsze wykukam wszystko :razz: W pracy nawet poogladam se i wiem, co u Maupy słychać. Perz jest śliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!! A że niegrzeczny, no cóź - bywa. Ja lubię takie psy, ale rozumiem, że w stadzie to duże utrudnienie. Taka to perzowa uroda, typ samotnika i już. Majita, Majuta :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A wiecie, u nas dziś był ciepły i słoneczny dzień! TELEWIZJA KŁAMIE!
-
Będę focić, bo Pyni, Toli ani Beli nie mam zdjęc ze szczeniactwa. Prosiaków kilka, takich zwykłych. A wiecie, ze znalezienie łaciatej buldozki nie jest takie proste? Wyszły z mody chyba.
-
Dzięki! Zdecydowanie, bulwy muszę być dwie, szczególnie wtedy, kiedy są do tego przyzwyczajone. Tola wczoraj dostała takiego małpiego rozumu, ze musiałam jej małą zabrac, bo już sił nie miała na latanie. Nie da wziąć małej na ręce, skacze, piszczy. Myje jej uszy, brzuszek, dupkę, śpi z nią. Zuzia robi z nią co chce. Pynia tez jest zaciekawiona, ale najbardziej, gdy Zuzia śpi. Zuzia przyjechała z Włocławka, z hodowli Cud Chin FCI. Bila, no wiesz, wyrko nowe, przeciez to dzidzia :loveu: Jest taka malutka, drobniutka, ale żywczyk i żarłok. Rozrabia na całego, sioo o koo od pierwszego razu na szmatkę. Musialam pochować wszystki psie posłanka, bo wszystko to dla niej szmatki. Same wiecie, zamieszanie na całego.
-
Najbiedniejsza..........Uwaga,zdjęcia łapki.Dabrówka.MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wycierpiała się, biedna sunia... Ale juz bezpieczna. ładna jest, znajdzie dom! Taki ma miły pyszczek. -
Jak mnie nie ma, to siedzę w papierach :placz::placz::placz: W czwartek mamy 7 w tym roku radę ped. Do kitu! Zamieszkała z nami [SIZE="3"]Zuzia. Mamy dziecko w rodzinie! Tola oszalała! Została Mamą, nie opuszcza malej na krok. Jeszcze trochę to karmic zacznie.Pynia to cioteczka wrr. Siedzi mi pod pachą i tak sobie ogladamy te paskacze oba.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo, bardzooo! Ten dom... 2 lata go już ogłaszam i nikt o niego nawet nie zapytał. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR="Red"]UWAGA!!!! TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH! [/COLOR][/B]:smhair2::sg168: [URL=http://img104.imageshack.us/i/sdc11958.jpg/][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/7950/sdc11958.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img104.imageshack.us/i/sdc11960.jpg/][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/540/sdc11960.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/sdc11962.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2284/sdc11962.jpg[/IMG][/URL] Sasza to bardzo grzeczny buldożek! Moja Tola już by w zębach trzymała. Może stracilaby ucho, ale capnęłaby hihihi... A Sasza na pierwszej fotce nawet na niego nie patrzy, szok. Coś na oczy mi padło czy dgo się pokitrało?