Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :evil_lol::diabloti: Nie gadaj!!!! Jego on?! Ale numer!!! Przecież on malutkiej Sendusi się bał... Kasia, absolutnie fantastyczego kluchona macie - ZARĄBIASTY!!!! Żaden kaukaz z niego (bo ja się ich panicznie boję), OT, TAKI NAJPIĘKNIEJSZY MIX. BENKA TEŻ MA W SOBIE No dobra, to wklejaj dalej, koniecznie. ja chce go ogladać jeszcze.
  2. Black and White w wydaniu krakowskim - SUPER! Ale czarnulka super już wygląda. Taki dobry ma pyszczek. Białe przekładańce warszawskie słodkie jak zawsze. Podgladałam was - pozdrawiam i lecę do roboty!
  3. O jesssuuuu!!!! Markofixy złote nie oddawajcie jej, co? No kto da jej wiecej miłości, czułości i smaczego życia jeśli nie Wy?! Absolutnie cudny skrzacik :loveu::loveu::loveu: Moja mała sioo i koo na szmatki i gazetę. Szybko się nauczyła. Na podwórku też juz potrafi, więc szmatka i gazety to wyjście awaryjne. Spróbujcie małą tak nauczyć, mniej stresu. Zresztą, teraz tak zimno, maleństwo może się przeziębić. Jak załatwi się na podwórku, to chwalcie, nagradzajcie, dziewczynka szybko załapie o co chodzi. Malutka wygra ła los na loterii :lol: Całować Waciulkę w cieplutki brzuszek i śliczny pyszczek. Najsłodsza jest!!! Brązowa, bedziesz strzygła Viki?
  4. O jesssuuuu!!!! Markofixy złote nie oddawajcie jej, co? No kto da jej wiecej miłości, czułości i smaczego życia jeśli nie Wy?! Absolutnie cudny skrzacik :loveu::loveu::loveu: Moja mała sioo i koo na szmatki i gazetę. Szybko się nauczyła. Na podwórku też juz potrafi, więc szmatka i gazety to wyjście awaryjne. Spróbujcie małą tak nauczyć, mniej stresu. Zresztą, teraz tak zimno, maleństwo może się przeziębić. Jak załatwi się na podwórku, to chwalcie, nagradzajcie, dziewczynka szybko załapie o co chodzi. Malutka wygra ła los na loterii :lol: Całować Waciulkę w cieplutki brzuszek i śliczny pyszczek. Najsłodsza jest!!! Brązowa, bedziesz strzygła Viki?
  5. Ona przypomina mi sopockiego Koksa. Podobna i tak samo szalona. Wiecie, ja nie jestem pewna, ze jej adopcja bedzie taka błyskawiczna. Ludzie jakoś nie czują mięty do czarnych psów. Ale niechby z nią było inaczej, super dziewucha z niej!
  6. Panda jest śliczna, nigdy nie dałabym jej tylu lat, szok!Wspaniała suka. fredzia to szczęściara :lol:. Myślę, ze ona znaczy teren. [I]Przybyłam, teraz wszystko moje! [/I] I luuuu... Tak samo robiła i wciąz zdarza sie, że robi - moja sopocka Pynia. Zauważyłam, że njczęsciej podlewała pozostawione w kuchni psie miski - puste oczywiście. Odkad zabieram, sika mniej, no aleczasem musi, bo to wszystko jej. Żadnych klopotów z pęchęrzem czy nerkami nie ma. Ona rządzi. Panda spokojna jest, więc Fredzia może sobie tak pozwala.
  7. Gabi, no weź, ale zdesperowana musisz być :evil_lol: Oooo, następna hi hi hi hi ... Otóz nie, Pynia na tej fotce strasznie warczy, widac to po zestrachanej Zu. Ale z uśmiechem na ustach to robi!!!! :evil_lol:ona jest niesamowita, mówię Wam. Uśmiałam się z tej foty do łez. Wczoraj wyrwałam małej dużego trzonowca, bujał się i tak nim haczyła, że zrobiłam to. Kasiu, my z wszystkimi śpimy :roll: + kotka jeszcze. Pynia włazi i złazi całą noc. Gorąco jej, ale ona na łóżku też musi, nie odpuści przecież szczylom. Kasiu!!! dawaj foty Maksymiliana, bo urośnie i co? Dawaj! Cwany Pyń. Widać chatakter, co? Bulby dwie Takie dwa muminy, o jaaa. Bela miala figlarny wyraz pyska, ślepia jej się śmiały. Dzisiaj mija 3 miesiąc, ech... Bela...
  8. [quote name='Maupa4']Maja II na DT ... ja to normalnie w szranki castingu przedadopcyjnego nic musze stanąc ... I tak cos czuję że poniewaz jak byłam w Wawie to mi krakowska potencjalna córeczkę "podprowadzili" to teraz jak jestem w tym magicznym to jak nic "podprowadzą" mi w czasie mojej nieobecności moja potencjalną warszawską córeczkę ... :mdleje: Spisek ... mówie Ci Akucha to musi byc jakiś spisek ... :hmmmm:[/QUOTE] No nie... to szybko wracaj!!! Spiskowców i buntowników trzeba zdusić zarodku! niech wiedza, kto rządzi!
  9. Bila, ja nic nie muszę - w wolnym kraju zyję, nie lubię Mozilli. Przechodzę do partyzantki, w nosie mam takie forum. Zostaję forumową kaleką i już. Przy kolejneym unowocześnianiu będziemy musiały komputery pewnie zmnienić.
  10. :evil_lol: tak jest Maupo, łomot kradziejim sie należy!!!! Ja nie napiszę, czyj pychol ma Maja II. Bardzo biednie wyglada na tych foteczkach. Uszka biedne, jej... Tylko ucalowac ten pycholek prosze. 5 razy dziennie laser? A w jakich odstępach czasowych?
  11. Mała znalazla dziurę [URL=http://img191.imageshack.us/i/d086.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3246/d086.jpg[/IMG][/URL] i teraz na każdym spacerze jej pilnuje [URL=http://img192.imageshack.us/i/d089.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7580/d089.jpg[/IMG][/URL] Za Tolą wlezie wszędzie, malo strachliwa jest [URL=http://img51.imageshack.us/i/d103.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2499/d103.jpg[/IMG][/URL] TZ-et powycinał krzaki, posprzatał i zrobił psom toaletę [URL=http://img42.imageshack.us/i/d137.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9272/d137.jpg[/IMG][/URL] Pynia jak zawsze - szybko co trzeba załatwi i do bramki, z usmiechem, bo wraca do domu [URL=http://img686.imageshack.us/i/d172.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/5918/d172.jpg[/IMG][/URL]
  12. Operę mam! Co u nas? Nic nowego, szaro i beznadziejnie. Psy jak pijawki, bo się nudza. Łażą za mna krok w krok i muszę im jakoś czas urozmaicać. Zu jest nieznośna, pyskata, szczekliwa, histeryczna i SZCZERBTA. Dolna i górna szuflada pusta! Pozostały tylko kly jak szpilki. Wszyscy od niej uciekamy. Zagadka! Co robi Pynia? [URL=http://img135.imageshack.us/i/c001k.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/567/c001k.jpg[/IMG][/URL] Cdzienność [URL=http://img684.imageshack.us/i/c004.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3317/c004.jpg[/IMG][/URL] Kotek Zu - żywa zabawka [URL=http://img171.imageshack.us/i/b032.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3483/b032.jpg[/IMG][/URL] Tłuścioch [URL=http://img69.imageshack.us/i/d044.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8214/d044.jpg[/IMG][/URL] Nudy panie, nidy... [URL=http://img171.imageshack.us/i/b025.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/939/b025.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Bila']Witanko:loveu::loveu:. Zaraz Ci wszystko streszczę:cool3: 1. Vera w Krakowie, u Luizy, miała być u Maupy, ale trzeba było operację szybko robić. Vera mniodzio, Maupa z pociągu zaraz, ku jej:a) rozpaczy, b)szokowi (niepotzrebne skreślić) poleciała na wizytę przedadopcyjną. Jutro Vera jedzie do DS, też w Krakowie 2.[B] MAja w Wawie w DT, Maupa zakochana na maksa, zrobi wszystko, żeby ją wziąć, trzeba szybko szukać jej domu:[/B]cool3: 3. MAupa przegięła na całego z cholernym piłowaniem, sprzątaniem:angryy: i się zagrypiła. Mało tego odmawiała leczenia:angryy:. 4. Luiza druga taka mądrala:angryy:, ma zapalenie płuca:angryy:, ale chociaż poszła do lekarza:roll:, fakt, że do głuchej konowałki:mad:, która tego zapalenia nie zauważyła, ale chociaż poszła:roll:, ale chora dalej:shake:, Maupa na pewno też:roll:, tylko udaje, że nic jej nie jest, żebym się odczepiła:diabloti:[/QUOTE] A tam... daj spokój, Maupa zrobi, co będzie chciała :evil_lol: Maja II we wszystkim kwalifikuje się do alternatywnych, a pychol ma..... :loveu: O grypskach i płuckach przeczytałam. To wariatki i robocopy jakieś chyba. Ciekawe, czy :sg168:? Strzelą czasem w płucko, jak mślisz? O Muchomorku tez czytałam :shake:, łatwo to z nim nie jest. Ale fruwający jest, daja radą.
  14. Poszedł na allegro. Rudzielec śliczny.
  15. O kurka!!! Tu to się działo :huh: To gdzie jest Maja II (CUDNA!!!!!!!!) Bo Maupa pojechala po córeczkę, którą ukradł już nowy dom, tak? Cześć Bila :lol:
  16. :evil_lol: Brązowa, argument z górnej pólki! Aaaa... zajrzałam se przy sobocie. I co mam pisac? Bo odwykłam. Dlaczego nie mogę odebrać PM? Nie otwieraja sie wiadomosci.
  17. A wiesz, nie mam pojecia. Nie zaglądam tam jakoś. do samego końca mojego lub jego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gabi, ale z ciebie solidna dogomaniaczka :evil_lol: taka deklaracja! Medal dostaniesz. A najbardziej mi żal, że zabrali nam łapki- to takie dogomaniackie bylo, co? Bo ogników nie żal, balam się, że spłonę, bo Brązowa mnie kiedyś straszyła. Coś czytałam, że teraz zielone kwadraciki dostaniemy, jak nas inni pochwalą :diabloti: Na zachętę po jednym już mamy. Ale dziecinada :evil_lol:
  18. I zaraz zarobisz banana hahahahaha. Były tu juz takie pionierki. Podkreslam BYŁY!
  19. Mam dokładnie takie same myśli siostro. Jakoś obce mi teraz wszystko. Kanciate , wyblakłe... zaklikać się można na smierć zanim człowiek znajdzie to, czego potrzebuje. Widać, że same nie jesteśmy, bo większośc ciotek też wywiało.
  20. Dobry wieczór. Skąd wy te czyściutkie pieski macie co? I żółte listki nawet. U nas wszystko gnije.
  21. Nawet nie wiem, jak cię Kaju pocieszyć. Co się z ludźmi porobilo?! Kasię25 wspólnota mieszkaniowa też straszy, że bedzie się musila psa pozbyc, bo oni podjeli decyzję, że psów ma nie być w ich bloku. Ona szczeniaczka wzięła... Wierzę, ze dacie radę, szkoda tylko, ze tyle nerwów przy tym. Pozdrów męża, fajny z niego facet! Jak Saszka, daje popalić?
  22. Dziecku wypadł dzis pierwszy ząbek. Dorasta! Oblepiona psami, czekam na wiosnę. Nie mogę odnaleźć się na tym dogo, nie lubię go. Nie wiem, jak szukać wątków. Wchodzilam zawsze przez profil Brązowej. Nie moge juz czytać tych psich horrorów. Spadek formy chyba.
  23. To bestialstwo nie ma końca. To z ubiegłego tygodnia. Warmia i Mazury: [url]http://zwierzeta.wm.pl/Zapadl-wyrok-za-zabicie-psa,83408[/url] i jeszcze: [url]http://zwierzeta.wm.pl/Zranil-mieczem-Tekile,83070[/url]
  24. :eviltong: Ja tez tak robię! Słuch mam wyjatkowo mało tolerancyjny na trzaski.
×
×
  • Create New...