Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Kurka wodna, Maupo - Tom Budowniczy normalnie :crazyeye: Zdania nie zmieniam, to wstrząsający widok!!! I tą chustę sciągnij, bo jak przypadkowo piła złapie :placz:, dajcie spokój... strach. Cotki, poczytałyscie to samo co ja? :eviltong: Taaaa... jakie detaliczne myślenie zapanowało, kto by pomyslał...
  2. Wiem, wiem, o co pytasz!!!! Tola ma 10 sutków. Bela miała 9 i Zuzia tez ma 9. Też się zastanawiam, dlaczego? Z jednej strony jednego brak.
  3. Nie mam, ja nieugięta jestem. Wpycham w dzioby surowe kawałki i już :eviltong: Komedię mam z karmieniem szczylka. Muszę podawać z ręki, inaczej nie ruszy. Porcja chrupek to 1,5 godzin zabawy. Rzucam po jednym. Mała skacze, poluje, podrzuca, powarkuje... je na leżąco, skacząco, kulająco, marszcząco. Cyrk. Najgorzej rano :placz:, muszę wstawać o 5.00, żeby dziecko karmić.
  4. Czyli musicie bronić malucha przed sympatią bulwy :evil_lol: Biedna Sasza, nawet liznąc nie może, jak ona to wytrzynuje/? :cool3: Moje walą łapą ze złości.
  5. [quote name='Bila']Cudna ta mała krówka:loveu::loveu::loveu:, JAkie rozwalić, co ty z niej dewastatora robisz:crazyeye:. Łóżeczko całe przeca:multi::diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: całe, bo to jej kuwetka jest!!! Okhamo, pochowali... na 5 min. Tym doroslym skurczyły sie móżdżki i pomagają piranii jak potrafią. Tolka zwala z szafek i stołów, Pynia wyciąga i znosi z zakamarków i kanap. Zamiast sorastania szczeniaka mam cofanie się w rozwoju osobników dorosłych. Wszystkie chcą kaszki, stoja w kolejce po chrupki juniorka, tarkowaną marchewkę, jabłuszko.
  6. [quote name='choleraa'] A Dzownis sie Saszy boi, a ona go pilnuje na kazdym.. "kroku"(?) lize go, skubie (wygryza mu pchelki, jak my to nazywamy;)) mam nadzieje, ze nie zapamieta tego, bo jak urosnie to.. hmm..[/QUOTE] Niesamowite!!!! Ciumka wężą, tak ząbkami? :evil_lol: A on syczy, reaguje jakoś? Mam nadzieję, ze Dżdżownisie mają krótką pamięć :diabloti:
  7. [quote name='pajunia']W tym miejscu chcialabym zwrocic honor Iwop i przeprosic za to, ze jej nie wierzylam. W bardzo bolesny sposob przekonalam sie, ze Iwop miala racje. Zofia jest osoba rzeczywiscie niegodna zaufania. Bardzo dlugo jej wierzylam i ufalam i bylam pewna, ze zostaje wciaz oczerniana. Nie chce siebie tlumaczyc i usprawiedliwiac, gdyz powinnam juz bardzo dawno to zauwazyc, ale coz, ja jej naprawde ufalam i wierzylam. Wierzylam nawet w tlumaczenia, dlaczego nie zostaly zaszczepione szczeniaki, choc dostala na nie pieniadze. Uwazalam, ze kazdy czlowiek, jesli postapi zle, zasluzyl na druga szanse. Niestety, srodze sie zawiodlam. Nie chcialabym sie dluzej nad tym rozwodzic, zbyt bolace dla mnie jest to zawiedzenie sie na kims, komu sie dlugo ufalo. I to moja oczywista wina i latwowiernosc, ze nie widzialam, lub nie chcialam widziec tego, co kazdy inny najprawdopodobniej juz dawno by zauwazyl. O tą panią Zosię Pan zapytuje?
  8. Ślicznie łepetynke przekrzywia :lol:, ja wrazliwa na takie minki jestem. Nie krzyczeć, ja czasu nie miałam, dalej nie mam... ale se wlazlam dzis. Kochana, moje psy ROZRABIAJĄ!!!! Na calego, bez żadnych zahamowań :roll: Głośno, dynmicznie, brudno i tak jakoś leci. A Dziecko... domyślasz sie pewnie [URL=http://img196.imageshack.us/i/16012.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5208/16012.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img132.imageshack.us/i/16015.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7498/16015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/16020.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3877/16020.jpg[/IMG][/URL] No co???? [URL=http://img682.imageshack.us/i/niepodlegla007.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4648/niepodlegla007.jpg[/IMG][/URL] No co by tu rozwalić jeszcze? [URL=http://img132.imageshack.us/i/niepodlegla001.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2056/niepodlegla001.jpg[/IMG][/URL]
  9. Siedzi jeszcze? Bo chyba nie ma żadnych ogloszeń...
  10. Nikt o tego pięknego psa nie pyta?
  11. O rany, Bila, a ja wszystko mam w apteczce - jak nakazałyście onegdaj :razz: Oriska cudna :loveu: A co tam do niej mamusia mówiła, ze tak ładnie słucha? U nas buro, wietrznie i do kitu... coś tam lekko ciurka, brrrr. Jezuuuuuuuuuuuuuu, czytam o tej pile mechanicznej i ogarnia mnie zgroza. Maupa oszalała!!!! Niczego tak sie nie boję, jak tego diabelskieo urządzenia. Kurka wodna, Maupa-Samosia przyprawia mnie o ciarki. Niech jej ktoś wybije z głowy to piłowanie :placz: Ona drobna, delikatna a ta maszyna wielka, skoczna i niebezpieczna... Już buta zahaczyła, tak? Cześć ciotki!
  12. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Kaja - foty z Dżdżowniesiem w dechę!!!! :evil_lol: I co, Sasza tak nic a nic? Nie ma ochoty skubnąć? Mój TZ-et gapi się i pyta:[I] to prawdziwy, prawdziwy?????![/I] Fajne z Was dziewczyny, super razem wyglądacie. Jeśli chodzi o tą demolkę... Okhama napisała wyczerpujaco. Ja mam takie doświadczenia, że trzeba to przeżyć jakoś i cierpliwie czekać, aż psica zrozumie. Malymi kroczkami i z oceanem cierpliwości i optymizmu. TEN TYP TAK MA I JUZ! Wiesz, ja zostawiłabym Saszy jakąś Twoja rzecz. Taką, która miałaby zapach ukochanej Panci - podkoszulkę np., taka więź z nieobecnym człowiekiem. Pozostawione psy czują zapach własciciela, pilnuja takiego przedmiotu. My od kilku tygodni żyjemy jak na froncie. Chata to pobojowisko:roll: Dywany pochowane, pozasłaniane co się da. Strat już nie liczę, bo wiedziałam, że tak będzie, przerabiałam to przecież. Zdumiewa mnie tylko, jak ta mała pirania zdołala rozebrać listwy przypodłogowe i wybebeszyć z maleńkiej szczeliny przewody telefoniczne??? [URL=http://img29.imageshack.us/i/niepodlegla002.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8049/niepodlegla002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/16001h.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9452/16001h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/16002.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4496/16002.jpg[/IMG][/URL] O kurka, dopiero teraz zauważyłam, że wyhaczyła gdzieś znowu jakieś listwy ... [URL=http://img339.imageshack.us/i/16003.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/980/16003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/16019.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9819/16019.jpg[/IMG][/URL]
  13. Fotki takie, ze tylko ryczec. Taka fajna kaczuszka...
  14. To samo napisałam Brązowej... Widziałam tez fotki z tej interwencji. Porozrzucane szczątki, maleńki pies, ktory niesie w pyszczku fragment innego psa :-(. Cóż można napisać... A to nie jedyna w tych dniach interwencja :shake: Imię Alien pasuj do niego. Brązowa, zapytaj w przytulisku, czy można organizować akcję pomocową na stronach internetowych. W tym dziale mało ludzi jest. Tak kończą psy zbieraczy... jak widać dobre chęci nie wystrczą.
  15. Eee, nie szukaj, nie odrywaj sie od dogo :evil_lol: Zapytałam, bo u mnie te dwie ryby zawsze pustoszyły akwarium. Nie wiedziałam, ze bojownik taki cięty... dawne czasy.
  16. Kiedyś byłam na tej stronce, z cudeńkami, musze znowu zajrzec :razz: U mnie problem taki, że Zu na smyczy zamiera. Osiołek, stoi i kwiczy. I nie ma bata, żeby ja przekupic, zachęcić.... pracujemy nad tym. Może w szelkach lepiej pójdzie. Hahaha, nie rokuje na Bebilię w tym względzie! Ale sama mam coś wspólnego z bostonem.... nie mogę spać, gdy pełnia jest :roll: Cześć dziewczyny :lol:
  17. [quote name='Gabryjella']E tam szczeniakiem jest kilka miesięcy duża będzie kilkanaście lat. Ciesz się chwilą :diabloti: Ciesz się Akucha, że Ty do stada możesz wprowadzić chociaż szczeniaka, ja nie mogę żadnego stworzenia, nawet ryby do akwarium, bo ta jedna co ją mam też cholera agresywna i wszystkie inne tłucze. Ooooooops chyba nie powinnam mieć już żadnych zwierząt :hmmmm:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Witaj Gabi :multi: Nie wierze, ze rybce tez nie daruje! A miałas doświadczenia ze szczeniakiem? Bo zobacz, Tolka wali w inne psy jak kula armatnia, a ja zobaczyła Zu, to zrobiła oczy jak szklanki i z mety adoptowała srulę.
×
×
  • Create New...