-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: DOKŁADNIE!!!! Ale charakterek to wybitnie świnkowy ma. Krowiątka grzeczne i flrgmatyczne, a toto :huh: Gdzie fotki Saszy? Co to za lenistwo? Kaju - widzisz, Fifi przyniosła ci Saszę :lol: Coś w sercu piknęło, gdy zobaczyłas ogłoszenie, bo one bardzo podobne są. Ja mam to samo z krówkami - kocham takie bulwiszony i już. Całą resztę też of kors... -
Uuuuuuuuuuu.... zgnilizna, trucizna, smród!!! :diabloti: Fuj, Maupo - proroctwo czy co? [IMG]http://images6.fotosik.pl/551/175af9bf3f85e8aa.jpg[/IMG] Uprasza się o nieograniczanie liczby fotek, niech żadne takie do glowy nie przychodzą :mad: Ja wszystko nadrabiam, siedzę sobie, oglądam i czytam - UCZTA! Nabrałam się. Zerknęłam na fotke Gluta z Majutką - gdzie w koszu siedza i zastanawialam się: co to za biała bulwa z czarną głową???? :evil_lol: Perzyka ściskam delikatnie i cieszę się z poprawy :multi: :multi: :multi: Okhama, jak mi ciebie żal... wyślę chyba tuzin ptasiego mleczka na pociechę.
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Waciulka tak ślicznie się na tych fotkach do nas uśmiecha :loveu: Moja ulubiona sopocianka, ech. Ta fotka za drzewem, na rekach Pancia, musi być w oryginale fantastyczna|! Kochani, co u Was słychać? Dawno na wątek nie zagladaliście... -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ciekawa jestem, jak Baltazar i jego ludzie przeżyli załamanie pogody w Elblagu?! Chyba maila napiszę... -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sabusia w domu :lol: Trzeba zmienic tytuł! -
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nikt. Wisi na allegro i wisi... -
Maupo! I po co było dawać to różowe auto w typie molosa???? :diabloti: :evil_lol: Nie masz wyjścia, musisz je adoptować i [B]JUŻ[/B]!!!! Ja już sobie nie wyobrazam innego bulwobusa, nie po tej fotce. Przeciez on tam stał i czekał własnie na ciebie. A widziałas, jak stęsknionymi reflrktorkami łypał? Mam nawet imię dla niego: [B][COLOR="Magenta"]HILTON [/COLOR][/B]:razz: One się tam wszystkie zmieszczą, nie wymyslaj! A zielona zaba tez fajna jest... Cześć ciotki!
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Jestem, jestem!!!!! :calus: Brawo Kaja, jesteś juz dogomaniaczką jak nic! Gratuluje fotek :klacz: Cieszę się, że Saszka już naprawiona i bez nitek, hurrra! Kiełbachy nie dawaj, tam pełno przypraw, pewnie od tego ropieją ślepka. Kup jej sztuczne łzy i przez jakiś czas po 1 kropli dziennie podawaj. Polecam SYSTANE. Moje dziewczyny po sterylkach trochę spuchły, to fakt :oops: Ale ja "miętka" jestem, ty dasz rade i utrzymasz dietę Saszy. Wiesz, trochę jestem mniej obecna, bo jakiś imprezowy tydzień mi się trafił, a przecież mam jeszcze male dziecko :diabloti:: [URL=http://img202.imageshack.us/i/z14y.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4601/z14y.jpg[/IMG][/URL] Przygotowujemy w szkole Dzień Niepodległosci, z tym też mam urwanie głowy. Znalazłam w necie coś, co mnie zachwyciło. Chyba dam to na finał, niech mlodzież XXI wieku poczuje patriotyczna nutę :evil_lol:. Rany, ale muza i tekst: [url=http://www.youtube.com/watch?v=9pcFK91Enfc]YouTube - Polish Uhlans - Ułani [Sabaton - Primo Victoria][/url] -
Witaj kochana Celinko, cieszę się, że o nas pamiętasz!!! Taki dzisiaj paskudny dzień. Mamy wolne - swięto nieszczęsnej edukacji. Za oknem wichura, deszcz, mrok. TZ-et ćwiczy Bacha, nie moge tego słuchać... wszystko wróciło... Dzisiaj minął miesięc Czy dotarł[a]ś bezpiecznie, kochan[a], po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliw[a] w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie. Ostatnie zdjecia
-
Wezmą! On ma dobroć na tej mordzie wypisaną. To nie jest brzydki pies, troche pielęgnacji i ho, ho... Nie takie psy brali ;) Wiesz kto weźmie? Babeczka, która boi sie samotności i uciążliwego sąsiedztwa. Niech ci Brązowa kiedys opowie o BIGBeaglu z Sopotu, -koniku, który po biurkach skakał :evil_lol:
-
Niedobrze, no... Ma sporo ogłoszeń. Trudno o domy dla dużych szczeniaków, muszą swoje w ogłoszeniach odwisieć, a czas ucieka.
-
Sznupek,sznaucerowaty młodzieniec. I ślad po nim zaginął :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dałam cudaka na allegro. -
Nikt o niego nie pyta? Taki fajowy szczylek.