Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. No jak nie pokazał?! Wysyłałam ci kiedyś link :eviltong: Powiedz Kamykowi, ze taki bobas tylko na fotach slodki jest. W realu trzeba sie za szczylkiem nieźle nalatać i nasprzątać po nim. Ja czekam z utęsknieniem na to, kiedy w końcu urośnie. :roll: Haahahaaaa, ta... zamordować Saszkę, akurat uwierzę! Gabi, ona na wszystko leje... niestety. Szmatki, dywany, podlogi, posciel. Taki wiek siostro.
  2. Strość nie radość Kasiu :evil_lol: Łapki się telepią.. Nie uwierzycie, ale przed chwila Pynia nalała mi na kanapę. Zazdrość czy przesłanie dla Brązowej? Idę się powiesić....
  3. [quote name='Bila']Kuna, żeby jej tylko prąd nie pokopał:shake:[/QUOTE] Eeeee, spoko! Nie jarzą :diabloti:
  4. Albo doga, co? :evil_lol: Bałam sie jak cholera, jednego ciachnęlam za bardzo. Było troche kwiku, ale krwi nie było!
  5. [quote name='ockhama']A może i tam są jakieś cenne informacje o zagrożeniach i samoobronie "dawniej i dziś w wiejskiej/miejskiej dżungli"?[/QUOTE] No nie wiem :hmmmm: Zagrożenia mówisz.... ale oni żarówek jeszcze wtedy nie mieli. Maupa pewnie poszła sprawdzać żarówki... lalalalalalaaaaa....
  6. Brązowa, zawsze mozna sie pocieszyć tym, że male dzieci bardziej wymagajace są :eviltong: Gazety sa niedobre, farba drukarska jest trująca, o! Przecież ona wszystko żre...
  7. O ie!!!! Kupy tam nie ma!!!! Pynia przez poduszkę przeleciała i łapki wytarła :oops: Ona jeszcze nałóżko nie wlezie, trzeba wsadzić. Obcinalam jej dzis pazurki, było histerycznie i wrzaskliwie.
  8. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie doceniasz mnie Kasiu :nono: Mało????!
  9. [quote name='ockhama']To książki jeszcze nadal kradną? Markety są z zabezpieniami towaru - ciuchy, żarcie itp. ale że taki pęd do wiedzy mają niektórzy, a może szyją tomy na opał bo zimno? :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kradna głównie wydawnictwa popularnonaukowe. Od razu wiadomo kto - STUDENCI ! Rosną nam kreatywne elity. Nam ostatnio gwizdnęli nowa serię o Dzikim Zachodzie, uśmiałysmy się jak norki. Ot, prawdziwy czytelnik się trafił pośród stada "użytkowników informacji".
  10. Wypluj!!!!! Póki co, nie poprawiają :nerwy: Aleeee Tola pogryzła wszystkie pluszowe zabawki, a Pyni wynosi reszte na swoje poslanko i pilnuje. Wredne takie. Mała teraz obgryza kwiaty i meble :roll: I to ich wina jest!
  11. Ale poooszłoooo :multi: :multi: :multi: Brawo!!!!
  12. O jaaaaaa :lol: :multi: To na kogo teraz podawać namiar w ogłoszeniach? Będą fotki z domu tymczasowego?
  13. One takie fajne, jak myślicie, pójdą? Wyżełkowata wie juz, co to dom, ech....
  14. To poduszka przecież :placz: Już mi w łóżku też nalała... wszystko szmatki jesteśmy, ech.
  15. [quote name='Bila']Ale z jarzącymi czy z niejarzącymi?:roll: czy z tymi, co ściemniają?[/QUOTE] Z tymi co śśśśśśśśśś...... jąjąjąjąjąjąjąją..... Widać przecież po jarzeniu :razz: Się dowartościowałam, czuje się jak 1000 VAT!
  16. Zobaczysz, ona się u Was zmieni i będzie najkochańsza! Przez te kilka tygodni już zmieniła sie bardzo. To jej pierwszy prawdziwy dom, pierwszy raz ktoś ją tuli, dba o nią, wychowuje i kocha. Ma jeszcze odpały, ale odpuści, doceni to, co dla niej robicie. Takie foty, to miód na serce :lol: Krówka ma na imię Zuzia (to mój małż był taki kreatywny :oops:) Fotki małej sa na watku mojej Pyni. Cofnij sie ze 3 strony do tyłu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pynia-nazbierala-na-kosci-chcialaby-jeszcze-pileczke-moze-nowy-materacyk-28317/index729.html[/url]
  17. [quote name='ockhama']To zależy od mocy ściemniania... ale i od czasu jarzenia w ciemnościach (wzrok musi przywyknąć aby coś wypatrzeć) również od tego jaka jest jednostka mocy i potencjału jarzącego :diabloti:[/QUOTE] Aaaaa, widzisz... MOC jest z nimi.
  18. Nie tylko!!!!! Ciągle mokra, brudząca się, znosząca na kłakach liscie, patyki i.... Piachu akucho, przyniosłam ci piachu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój sukces wychowawczy :p: Przedobrzyłam z tymi szmatkami, co?
  19. [quote name='Bila']Mój lekturomaniak kochany:loveu::loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/109/52a682add38bb806.jpg[/url][/QUOTE] To się nazywa zboczenie zawodowe! Bila, niech kradną w cholerę, mniej roboty będziesz miała. Ostatecznie wolny dostęp do półek obowiazuje, nie? :siara:
  20. :loveu: :loveu: :loveu: ŁADNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: Wygląda super!!! Zadbana, sierść ładna i utyta już :evil_lol: Absolutnie nie jest za gruba, w sam raz. Po sterylce ładny ma brzuszek. Prawda ciotki? No, Kaju - GRATULACJE :Rose: Od razu widać, ze to dziewczyna Kamyka :megagrin::megagrin::megagrin: I ambicje ma wielkie, niczego sobie ten kamyczek hihihihi... Wycmokajcie ją ode mnie! Lubi swoje nowe szelki? :razz: Jak sprawy klatkowe?
  21. Bila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty też -niebożątko moje - zaginasz w BIBLIOTECE??? :placz: Co znaczy, ze robisz 5 tysiąc, jak robisz? Bo ja mam 50 tych zas...nych tysiecy :placz: Pisałam już, że Grzybek bardzo przystojny, co? Ma fantastyczne czarne ozdóbki :loveu: Makijaż permanentny. Mam pytanko: Czy żeby zajarzyć, potrzeba minimum inteligencji zarówki?
  22. Dokładnie!!! Szkoda mi tylko tych prawdziwie zaangażowanych osób, tego tła dla dla cwaniaków. Ciesze się, że zaczęło się wsród jaszczurów zjadanie włsnego ogona :p
  23. [quote name='Maupa4']A to nie grzybki w domku ? Albo grzybki pod ochroną pniowego domku ? ;) Nie pisz mi Akucha o proroctwach. :mad: O proroctwach na temat zgnilizny, trucizny i smrodu. Na zdjęciu wyraźnie widoczna i zgnilizna i trucizna. Smrodu nie czuc. Ale kto wie ? :hmmmm: [/QUOTE] Jak gnije, to śmierdzi :eviltong: A grzybki aż blond się zrobiły. To ostatnie stadium... Domek zzieleniał ze złości. Ciotki, co my tam sobie pomocą głowę zawracać będziemy. Teraz chętnych tylu, że psy na siłę wyrywają, podstępem i z miłościa na ust koralach :p Bleblajmy lepiej - to zdrowsze! :lol: A wiecie, polatalam sobie ostatnio po rasowychi fundacyjnych forach kilku i... gdzie nie wlecę, tam grzybki :evil_lol: I smrodek ten sam...
  24. O rany, jaka super fota!!!! Zula, jestes niesamowita! Jak dajesz sobie radę?
  25. [quote name='ockhama']Dzień Dobry :lol: Ile razy trzeba Ci we wszystkim mówić: NIE?[/QUOTE] Ożesz, no weż, Okhama - to nie jest pierwsza tego typu propozycja???! :evil_lol: Twarda jesteś! Ostatecznie to forum publiczne, coś czuję, ze mamy tu prawie brazylijski serial :sg168::ices_bla:
×
×
  • Create New...