-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dałam ja na allegro. A ten astek obok niej też fajny... -
Już doczytałam, kastrowaby. Dziewczyny, nie wydawajcie kasy na wyróznione allegro. To nic nie daje, uwierzcie, wystawiam już kilka lat i się o tym przekonałam. Tych wyróznionych tezż są setki. Ludzie przeglądaja najczęściej województwami. Rasowych szukaja przez wyszukiwarki - one maja setki wejść. Moz\e lepiej wystawic kilka pozostałych psów, które jeszcze allegro nie mają? My, z Fiks, już zapchane jestesmy, przydałaby się pomoc na allegro.
-
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zaproszę Panią na wątek to przeczyta o adresatce :lol: -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
No tak, hasior wielki pies, a bulwy takie psy k0ochaja inaczej. Ja i tak cię podziwiam, że ogarniasz to całe toowarzystwo. Sasza i dzieci na spacerze, to prawdziwe wyzwanie :evil_lol: Ćwiczysz wklejanie fotek? :razz: Zrobiłam ci avatarek, musisz sobie sama wkleić: [URL=http://img202.imageshack.us/i/img0977v.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4008/img0977v.jpg[/IMG][/URL] -
Raczej zabiera :diabloti: widzisz spojrzenie Toli? Taaa... elegantka. Już to wyrko kilka razy olała.
-
FILMIKI! Elvisek i Alvinek maja DOMY:) Dąbrówka k/Wejherowa
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wieści z domu :lol: [I]Witam! Elvisek był trochę zestresowany, ale zachowywał się bardzo grzecznie w samochodzie. Leżał z tyłu i spał prawie całą podróż. Trochę się bał, ale to minęło następnego dnia. Bardzo się Państwo zdziwicie jak obecnie wygląda. Myślę, że go nie poznacie. Byliśmy u fryzjera i został ostrzyżony na sznaucerka. Sama go nie mogłam poznac jak po niego wróciłam. Jest śliczny. Zrobię zdjęcie i wyślę Państwu wkrótce. Teraz piesek jest już bezpieczny i przyzwyczaił się do nowych warunków. Zgadza się z moim pieskiem, już się zaprzyjaźnili. Spi oczywiście z nami w łóżku. Już po dwóch dniach chodził bez smyczy na spacerki. Trzyma się blisko i na każde zawołanie jest przy nodze. Jest strasznym przytulakiem, może siedziec na kolanach godzinami. Z początku nie chciał jesc, wybrzydzał i chciał tylko mięsko z puszki, suche nie wchodziło w grę, teraz też jest z tym problem. Jakoś sobie z tym poradzimy. Ma trochę problemów skórnych, bardzo się drapie, ale to wynika chyba z zaniedbania poprzednich właścicieli, trzeba go odżywic. Dostaje specjalne olejki do karmy. Bylismy u weterynarza, tak zalecił. Dostał też frontline dla zabezpieczenia przed pchełkami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia pieska. Nie niszczy niczego, nie sika i nie załatwia się w domu tylko na spacerku. Jest super. Serdecznie pozdrawiam[/I] -
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ładna suczka! -
Nie. A po co??? Ale rodziców widziałam :eviltong: Bila, to mistrzyni pozorów, uwierz. Tylko tak wygląda.
-
Kasiu, ona wybrana z ogłoszeń, jedna łaciata była ;) Pojechaliśmy własnie po nią. Gabi, Zosiu - ona juz nie jest grzeczna :shake: Leje gdzie chce, chociaż na szmatkę też, żeby mi oczy zamydlić. Drze się przy byle okazji, dokucza psom. Robiłam coś w kuchni dzisiaj i słyszę, że to małe Zu japi i japi. Idę i co widzę? Pynia memla jej małą gumową zabawkę, a ta stoi na kanapie i ją ochrzania. Zestawiłam smroda na podłogę, a ona do Pyni :-o i zabrała! Nic sobie z pomruków i warknięć starszych psów nie robi. Jak one na nia, to ta jeszcze głośniej. A ja nie mam pojecia, jak takie male coś zdyscyplinować. Już śmiało biorę ją na ręce, bo na poczatku trochę się bałam, kręcona jest. Wydaje mi się, że urosła przez ten tydzień. Macie ciotki - Zu portretowa Taka już duża
-
:lol: Witajcie!!! Ależ ona teraz szczęśliwa, ale dom jej sie trafił!!! [URL=http://img243.imageshack.us/i/3ec9cc20d1aa2b29.jpg/][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3693/3ec9cc20d1aa2b29.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/baeb6501e5daa625med.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9152/baeb6501e5daa625med.jpg[/IMG][/URL] Taka już u siebie, cudowne fotki.
-
Haneczka niczym sheltie.Złoty skarb w schronisku w Dabrówce MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie pojmuję, dlaczego ona jeszcze w schronie... -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:evil_lol:Widzisz! One umieją się facetom podlizac, uczuciowe są i wylewne. Cały czas im do ucha cwierkają, że sa najfajniejszymi facetami, mówie ci! My to od karmienia i drapania za uchem jesteśmy. Musisz wiedzieć, ża jak będziesz miala dwie buwy w domu, to to już nie będzie twój dom :megagrin:, one rządza! Np. teraz - trzy psy urzędują z TZ-etem, hałas, cała podłoga w poduchach zabawkach, każda coś ciąga, co chwila szczekanie i okrzyki, bo jakiś mecz bokserski ogladają. Podłogowy klub kibica. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Jak szał radości z nowego zakupu minie :evil_lol:, to Sasza z ciekawosci tam będzie wchodzić. Można klatkę częsciowo kocem przykryć, będzie miała swoje zacisze. Kaja, kliknij w link, który podałam, to złapiesz szybko, o co chodzi. Sierść jej szybko odrośnie, a z czasem brzuszek też sie poprawi. najwazniejsze, że czuje się dobrze! Bardzo sie cieszę. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Żeby zamieścić fotkę na dogo, musimy wrzócić ją do programu, np.: [url=http://imageshack.us/]ImageShack® - Image Hosting[/url] Fota powinna byc pomniejszona do dozwolonego na forum rozmiaru - 640 pikseli Jesli jest oryginalnych rozmiarów, to wstawiamy na imageshack "ptaszka" przy opcji [B]resize image?[/B] i wybieramy rozmiar 640 x 480 i ładujemy fotę (start upload!) Gdy zdjęcie się wgra, to kopiujemy [B]pierwszy adres pod fotką [/B] i wklejamy go do postu na dogo. I to tyle :lol: KOMBINUJ! -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=http://img242.imageshack.us/i/img1055yq.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9465/img1055yq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/img1058o.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6272/img1058o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/img1060mf.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/97/img1060mf.jpg[/IMG][/URL] Kaja, a miska z woda do tej klatki wlezie? Teraz musisz ja mięciutko wyscielić, wsdzić tam "skarby" Saszy, itwirzyć drzwiczki i niech się mała do niej przyzwyczaja. Hahahahaaaaa faktycznie - wielofunkcyjna jest! -
Najbiedniejsza..........Uwaga,zdjęcia łapki.Dabrówka.MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Allegro, eOferty, PrzygarnijZwierzaka. Niech ktoś ja mocno pokocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak mi jej żal... -
Zgaszone słoneczko-fotogeniczny Toni.Ma dom w niemczech.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak, urodziwy jest! Allegro, eOferty, PrzygarnijZwierzaka.