Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. A co tak tasują. Przepełnienie w schronie?
  2. Ja to doskonale rozumiem. Ubolewam tylko, że nic się nie da zrobić. Za mało czasu, za mało. Psiak spory, sama wiesz, że trzeba czasu. Śliczny jest, cholerka...
  3. Rano schron? Znalezienie domu w tak krótkim czasie jest nierealne. A na trójmiejskie dałaś?
  4. A co tam sztywna łapka, jak ma znaleźć dom, to i z taką łapą znajdzie. Szczylki pójdą i tak. Dajmy go... on przeciez swoje będzie musiał odwisieć. Jedno ogłoszenie więcej.
  5. Brązowa :evil_lol:, bo pękniesz! na twoich fotach jest rozczulający, nieszczęsliwy. Teraz to pies w domu! I mordeczka mu się śmieje!
  6. O losie, jakie to beznadziejne. Komu takiego malucha?
  7. Podnoszę kaukaza. Jest tu ktoś, kto lubi takie psy? Trzeba go na trójmiejskie dać. Łagodny, urodziwy, wezmą go ludziska.
  8. Może trzeba zapisac go do weta?
  9. Wiola, damy go na trójmiejskie. ten tekst wysłać? A numer schroniskowy?
  10. Czytajcie cioteczki :lol: [I]Witam serdecznie. Odpisuję w imieniu męża. Psiak jest z nami zaledwie pół dnia, ale już byśmy go nie oddali. Uwielbia spacery (dzisiaj już trzeci kurs mamy za sobą). W sumie szukaliśmy szczeniaczka, ale natrafiłam na zdjęcia Modela i rozbroiły mnie one kompletnie. Zwłaszcza to, jak się wtula w wolontariuszkę :) . Jak Go nie pokochać? Psiak jest słodki, łasi się na zmiany do mnie i męża. Wiemy też, że uwielbia kiełbaski - zwłaszcza podwędzane :), nad znalezieniem kolejnego smakołyku popracujemy później. W załączniku przesyłam najbardziej :) aktualne zdjęcia psiaka.[/I] I oglądajcie :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/35/e29fd4d8a8e50c8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/35/25485f04ddafc70e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/35/45f456d4f58bc6e9.jpg[/IMG][/URL] I cieszcie się, bo kochaniątko wreszcie domu!!!!!!!!!!! :BIG:
  11. Tak??? to dlaczego raporcik złozyłaś? :cool3:Buchachachachachachacha.... Kar0lu, Tinka ok. Siedzi w domu i nosa na mrozy nie wystawia Śpi po szafach, szufladach szafkach. I je, je, jeeee... az pucków na pychu dostała. Aaaa, zapomniałam wam napisać. OKO BELI ZACZYNA SIĘ W KOŃCU GOIĆ!:multi: Została już tylko taka mała plama... strach się cieszyć, ale się cieszę.
  12. :lol: Wacia docenia talenty kulinarne ukochajej Panci!!! Ja tam się zachwytom wcale nie dziwie, ONA JEST PIĘKNA!!! I młodziutka, przecież zaczęła nowe, dobre życie. Jest w okresię szczenięctwa. Panciu, wacikowa, wklej foteczki naszej ulubioonej mordeczki!!! :modla:
  13. :lol: Wacia docenia talenty kulinarne ukochajej Panci!!! Ja tam się zachwytom wcale nie dziwie, ONA JEST PIĘKNA!!! I młodziutka, przecież zaczęła nowe, dobre życie. Jest w okresię szczenięctwa. Panciu, wacikowa, wklej foteczki naszej ulubioonej mordeczki!!! :modla:
  14. O ja, ale one maleńkie. Dziaduleńki takie.
  15. Czy ten zaginiony labuś podobny jest do biszkopta z łodzkiego schronu? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/lodz-poszukiwany-labrador-tesknia-dzieci-z-domu-dziecka-124938/[/url]
  16. Cioteczka Modliszka wystawia pabianickie psiaki. Pewnie ona stamtąd.
  17. Nooo, zawsze to coś :lol: Lecimy chłopaki na pierwszą!!!! Same chłopaki....
  18. A kto to ten Kruczek? terrorysta jakiś? Bankowy domu szuka.
  19. No niestety, a czas ucieka.
  20. Gabi, ja znam takich oszolomów, którzy tam na niedźwiedzie polują... A gdzie ty tak długo byłaś, co? Karelka ma gapów, systematycznie i od razu. No ile będa się gapić??? :angryy:
  21. Dałam samowolnie :roll: Podnoszę maludę!
  22. Mogę dać ją na miejsce Modela na a.?
×
×
  • Create New...