-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Fant-11 lat w schronisku, 7 lat na Dogo. Idealny pies ma idealny DOM.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A co tak tasują. Przepełnienie w schronie? -
Miniatura pointera.Posluszny,piękny,wyjątkowy.ZAADOPTOWANY !
akucha replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Ja to doskonale rozumiem. Ubolewam tylko, że nic się nie da zrobić. Za mało czasu, za mało. Psiak spory, sama wiesz, że trzeba czasu. Śliczny jest, cholerka... -
Miniatura pointera.Posluszny,piękny,wyjątkowy.ZAADOPTOWANY !
akucha replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Rano schron? Znalezienie domu w tak krótkim czasie jest nierealne. A na trójmiejskie dałaś? -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa :evil_lol:, bo pękniesz! na twoich fotach jest rozczulający, nieszczęsliwy. Teraz to pies w domu! I mordeczka mu się śmieje! -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O losie, jakie to beznadziejne. Komu takiego malucha? -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może trzeba zapisac go do weta? -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czytajcie cioteczki :lol: [I]Witam serdecznie. Odpisuję w imieniu męża. Psiak jest z nami zaledwie pół dnia, ale już byśmy go nie oddali. Uwielbia spacery (dzisiaj już trzeci kurs mamy za sobą). W sumie szukaliśmy szczeniaczka, ale natrafiłam na zdjęcia Modela i rozbroiły mnie one kompletnie. Zwłaszcza to, jak się wtula w wolontariuszkę :) . Jak Go nie pokochać? Psiak jest słodki, łasi się na zmiany do mnie i męża. Wiemy też, że uwielbia kiełbaski - zwłaszcza podwędzane :), nad znalezieniem kolejnego smakołyku popracujemy później. W załączniku przesyłam najbardziej :) aktualne zdjęcia psiaka.[/I] I oglądajcie :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/35/e29fd4d8a8e50c8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/35/25485f04ddafc70e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/35/45f456d4f58bc6e9.jpg[/IMG][/URL] I cieszcie się, bo kochaniątko wreszcie domu!!!!!!!!!!! :BIG: -
Tak??? to dlaczego raporcik złozyłaś? :cool3:Buchachachachachachacha.... Kar0lu, Tinka ok. Siedzi w domu i nosa na mrozy nie wystawia Śpi po szafach, szufladach szafkach. I je, je, jeeee... az pucków na pychu dostała. Aaaa, zapomniałam wam napisać. OKO BELI ZACZYNA SIĘ W KOŃCU GOIĆ!:multi: Została już tylko taka mała plama... strach się cieszyć, ale się cieszę.
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:lol: Wacia docenia talenty kulinarne ukochajej Panci!!! Ja tam się zachwytom wcale nie dziwie, ONA JEST PIĘKNA!!! I młodziutka, przecież zaczęła nowe, dobre życie. Jest w okresię szczenięctwa. Panciu, wacikowa, wklej foteczki naszej ulubioonej mordeczki!!! :modla: -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Takie procedury i już. -
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
akucha replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
O ja, ale one maleńkie. Dziaduleńki takie. -
Labradory w potrzebie, wątek ogólny labradorów i psów w typie.
akucha replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Czy ten zaginiony labuś podobny jest do biszkopta z łodzkiego schronu? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/lodz-poszukiwany-labrador-tesknia-dzieci-z-domu-dziecka-124938/[/url] -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nooo, zawsze to coś :lol: Lecimy chłopaki na pierwszą!!!! Same chłopaki.... -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No niestety, a czas ucieka. -
Karelka,mini karelski pies na niedzwiadki pluszowe.MA DOM :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Gabi, ja znam takich oszolomów, którzy tam na niedźwiedzie polują... A gdzie ty tak długo byłaś, co? Karelka ma gapów, systematycznie i od razu. No ile będa się gapić??? :angryy: -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dałam samowolnie :roll: Podnoszę maludę! -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mogę dać ją na miejsce Modela na a.?