Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :evil_lol: a co, sprężynuje???? Ja zawsze myślałam, że "łapa" jest trudniejsza. Moje siadaja odruchowo, zawsze rozrabiają, to pewnie doopiszony chowaja. Uwarunkowane genetycznie chyba.
  2. [quote name='Maupa4']Bila - to sie nazywa nieład ... NIEŁAD ARTYSTYCZNY ... :mad: Cóż ... jak ślimaki kiedyś tam fotografowałam to też sie poświęcałam ... Czasochłonne to było zajęcie ... bardzo czasochłonne. Czy Ty wiesz Bila jak one dłuuuugo lezą nawet na krótkim dystansie ... :roll: a ile czasu zajmuje im wystawienie rogów ... :roll: ... Chociaż pisałam też że w pewnym momencie zrobiły myk-myk i już ich nie było ... Ciężka i pełna niespodzianek i ... poświęceń jest "praca" fotografa amatora ... :siara: [/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin: pasji to ci nikt nie odmówi! Serkiem go kusiłaś? Warto buyło czekac te 8 minut na otworzenie się wątku :cool1: Kurde, takie statyczne foty z Debi, az trudno uwierzyc, że ona taka grzecznaaaa. Maja niedopieszczona, ty widzisz, jak ona w obiektyw patrzy? Urodziła się, żeby gwiazdorzyć. Gdzie te tłumy wielbicieli??? A Żwirek co ma, piórko? Miałaś papugę w domu?
  3. To trzeba szykowac paczkę. Mam trochę takich rzeczy: koce, posłania, kołdra. Chemia tez się znajdzie Psie ręczniki też? Na medykamenty to chyba lepiej zbierać pieniądze i zakupić hurtowo. Przelew poszedł.
  4. Tak właśnie mi się skojarzyły ;) Te pierwsze kwiaty najpiękni4jsze są. Nawet jeden niebieski się zaplątał. Wrzosieć ma już tegoroczne kwaty?
  5. Tak???? Cioteczko Gabo :buzi::jumpie: Ciekawa jestem wrażeń z poznania Elmo. Charcie on ma serce?
  6. Czyli nie taki on potffór :razz:
  7. Post nr 275, cioteczki, może któraś z Was moglaby wspomóc karmą? Dramatyczna historia, kobieta mieszka na białostoczczyźnie, została z psami praktycznie sama: http://www.dogomania.pl/forum/f28/przygarnelam-chore-bezdomne-psiaki-z-pola-na-dt-blagam-o-wsparcie-karma-128124/index28.html
  8. Prosze o numer konta na PM, potrzebuje pełnych danych do przelewu. Skoordynujmy jakoś tę akcję pomocową. Może nowy watek? Pipi, koniecznie wymień listę najpilniejszych potrzeb.
  9. Ja już nie, bo nie zadzwonił dzisiaj. telefon dostał wczoraj. :shake:
  10. No własnie!!!!! :placz: Taki cudny pies.
  11. [quote name='togaa']Bambaryle tylko łapeczki nie urosły....Poza tym to super pies! A jak patrzę na avatarek Akuchy to widzę że niektórym tzw. rasom gorsze nieszczęścia sie trafiaja... hi..hi..[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaaaa :-x Biedne prosiaki, biedne. Świat w pogardzie je ma :placz: Dobrze, że przynajmniej różowe nie są i skrzydełek nie maja jak te, z avatarka Charli :eviltong: To jakie wietnamka ogłoszenia już ma? Dom potrzebny!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Brązowa, jesteś tą "wybraną"?
  13. Aniu :evil_lol:, dlaczego tak o sobie piszesz, co??? Fajna kobietka jesteś i już! Uwielbiam twoje teksty, uśmieję się z nich zawsze. Lavinia to prawdziwa Matka Bulwa :megagrin:, przebiła wszystkich! Biały brat fajny jest. Kto on? Maupo, kwiateczki śliczne :loveu: U nas jeszcze zima... Najlepszego Babiszony!!! ŚWięto dzisiaj nasze :p
  14. Że też ludzie tego nie widzą. szkoda.
  15. Grzeczny jegomośc, fakt. A Trejsi czeka...
  16. To co, losujemy, która go do domu zabiera? On taki śliczny, reszta się ułoży. Brązowa, a jak jego nóżki? Zdrowe? na główkę przeszło?
  17. Eee, do kitu... myslałam, że on w tym tygodniu to na bank do domu poleci.
  18. Ciekawe, czy facet, który do mnie pisał, zadzwoni do Ciebie.
  19. A ładniutka :loveu:, a minki robi! Bulwa bojowa i już! Poznalam je Maupo, poznałam. Aż się morda śmieje, że w tak krótkim czasie udało się wyrwać je z piekła.
  20. :huh: ja chyba ich nie odrózniam.... Luminal mnie zmylił
  21. "karykaturalne rasy" :evil_lol: Konktet proszę! W góre podnosimy wietnamkę!
  22. Nooo, szczupla to ona nigdy nie była. Jak ataki?
  23. Słuchajcie, trzeba zorganizować pomoc. Na dogo jest tulu użytkowników, nie mozna pozostawić psów i ich opiekunki bez pomocy. Co najbardziej potrzebne, karma?
×
×
  • Create New...