Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. [quote name='Maupa4'] W czym się zgadzasz ... ? ;) [/QUOTE] Z tym co Bila na żółto napisała. :eviltong: :evil_lol: Aniu, to zwierz leśny, poluje nocą. Pewnie na wodę też. Ale masz rację, sika, to pije! Maupo, ja widziałam na allegro taki czaderski czarny psi dres z napisem MAFIA. Ten by pasował dla Debi :razz:
  2. Hmmm... problem w tym, że on nie zna otwartej przestrzeni. zwiał do domu, bo tam czuje się bezpieczny. Ale swiat go ciekawi, wieś nęci :evil_lol:
  3. Dzięki kochani za pociechy :lol: ja się uczyć dopiero. Mareksy, fakt, u nas śnieg lezy jeszcze. Dzisiaj wieje aż strach, pewnie dosypie. Jak by nie było, to na końcu Polski mieszkam :p Bilaaaaa, mają 3 prosiaki!!!!! Dwa różowe jeszcze, zrobię ci kiedyś fotkę dokumentacyjną. Ba, one nawet opony mają :eviltong: Trening kochana. Brązowa, ja mam tylko 1 szafę.
  4. Zgasdzam się z przedmówczynią!!! Musimy wybrać kolor dla Debi. Terrierek musi go mieć, a już boston to bezapelacyjnie. Ja stawiam na żółty, zawsze widoczny :razz:
  5. Zniekształcone, karłowate, chrome :placz: O ta. Ona biega czy pełza, cholera wie...
  6. A ty Brązowa więcej sypiasz? Bo jak patrzę na wpisy na dogo to wątpię :evil_lol: Paker w góre!
  7. Betbeciku, ty się moimi opiniami nie przejmuj. Z lenia nie ma doradcy :p Mareksy ma oko do zdjęć, on potrafi spojrzec na świat z tej lepszej strony chyba. W jakich malowniczych okolicach mieszka, jakie zwierzaki i psy ma!!!! A ja cóż... no zobaczcie same:
  8. Od dziś zaczynam modlić się o dom dla niego, serio! Baltazarze, słowo się rzekło, czas na dom!
  9. To nie ja, to mitologia grecka ;) Kocham to imię, podobnie jak Basia, tez miałam sukę o tym imieniu. Ono przynosi szczęście, bo była mądra, dobra i opiekuńcza - też onka. Zapalona żeglarka, ech... Trzymam kciuki za Kubusia, niech uda mu się i znajdzie cudowny dom. Uda mu się tak, jak sopockiemu Kubusiowi! Sunia potrzebuje nowego domu i radosnego imienia!!!!
  10. Aaaaaa, to po tym , co napisała Gobo, oświeciło mnie. Ostatnio wystawiałam jego ogłoszenia i zawiesiłam się na tej fotce: [URL=http://img11.imageshack.us/my.php?image=b1858059bf5d00ae.jpg][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7986/b1858059bf5d00ae.jpg[/IMG][/URL] Zastanawiałam się, jakiego psa mi przypomina?! Toż to chart przecież :lol: Brązowa, dolatego on taki skoczek jest.
  11. Z tekstu usunęłam krytykę rodzaju ludzkiego :oops: - nie żeby nieprawdziwa była, ale ma się doświadczenie już. Foty... dałam jedna, najmocniejszą - za kratami. Przeszło! To resztę wkleiłam jak chciałam. Ja proponuję Gaja - matka Ziemia. Sunia ma ukryty w ślepiach smutek całego świata.
  12. Jemioła to pasożyt, niszczy drzewa :p Bila, ty Maupy nie podpuszczaj! Za bezzasadne użycie hamulca grozi kolegium: narazanie zdrowia pasażerów, o! I nikt usprawiedliwień o cudach przyrody ożywionej nie wysłucha :nono: Piękna ta trasa Warszawa-Kraków.
  13. Nic nie narozrabiał. Pani zagranicę wyjeżdzała. Trzeba było posprzatać mieszkanie :shake: Daruj mu Szuwarku, on sie ucywilizuje :lol: Nie powiem Słoneczko, bo on do kitu jest. Ma za długą instrukcję obsługi - kto to słyszał, żeby prawie 100 stron człowiek musiał przestudiować?!:mdleje: Już kilka miesięcy przygladam się instrukcji leżącej na półce i coś nie mogę. Myślałam, że aparaty potrafią teraz same zdjęcia ładne robić. Eeee... oszukaństwo i tyle. Słoneczko, Jenny wie, że chcesz ją oddać :placz: Czy ona się zgadza?
  14. No to cudnie!!! :lol: :multi: Szuwarku, nie grymaś, kot ma charakter, fajny jest, bezstresowy. Szlachetny nochalek chyba nie ucierpiał zbytnio. Co jego włascicielka na to pacanie?
  15. Nooo, Szekspir to prawdziwy model!!! Ale wiesz, sa psy, które boją się aparatu. A Groszek patrzy prosto w obiektyw, kokietuje.
  16. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no fakt, taniej wychodzi.
  17. Zastanawiam się, kiedy można go będzie puścić luzem?! Brązowa, co myślisz? Niechby sobie poswawolił, powąchał... ale miałby frajdę.
  18. Nie szkodzi, on ma tyle zalet, że to szczegół. Przynajmniej wdać, że zadbany :lol:
  19. Nie jest złe, ale... mówi o Aresie, przeciez nikt go nie zna poza dogo. I sama wiesz, że powinno być w miarę krótkie :roll:
  20. Ja znam ta minę!!!! Wiesz co on mówi? Podziwiaj, fotografuj, OTO JA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Czy on wchodzi w obiektyw? Siada naprzecie, gdy aparat do ręki weźmiesz? Grochu to gościu!
  21. :lol: Co mi tu po oczach macha, no no... On m nastroszoną, niejednolitą sierść. Zestresaowaną. Przeciez nie zdązył się wybrudzic jeszcze.
  22. Trąbalscy :evil_lol: Ja już skołowaciałam na amen... W oczach mi się zbieliło normalnie. To przecież Szekspir, co? A ja się gapię i zastanawiam, co się ten Żwiras tak zmienił, dlaczego on inny jakiś... Aleeeee.... przy fotach Mai i Groszka umarłam ze śmiechu :megagrin: :megagrin: :megagrin: takie głodne, zrezygnowane, wykończone czekaniem. A spojrzenie Groszka - bezcenne... hahahahahaaaaaa... Kochaniątka.
×
×
  • Create New...