-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
[quote name='Maupa4'] W czym się zgadzasz ... ? ;) [/QUOTE] Z tym co Bila na żółto napisała. :eviltong: :evil_lol: Aniu, to zwierz leśny, poluje nocą. Pewnie na wodę też. Ale masz rację, sika, to pije! Maupo, ja widziałam na allegro taki czaderski czarny psi dres z napisem MAFIA. Ten by pasował dla Debi :razz:
-
Dzięki kochani za pociechy :lol: ja się uczyć dopiero. Mareksy, fakt, u nas śnieg lezy jeszcze. Dzisiaj wieje aż strach, pewnie dosypie. Jak by nie było, to na końcu Polski mieszkam :p Bilaaaaa, mają 3 prosiaki!!!!! Dwa różowe jeszcze, zrobię ci kiedyś fotkę dokumentacyjną. Ba, one nawet opony mają :eviltong: Trening kochana. Brązowa, ja mam tylko 1 szafę.
-
Betbeciku, ty się moimi opiniami nie przejmuj. Z lenia nie ma doradcy :p Mareksy ma oko do zdjęć, on potrafi spojrzec na świat z tej lepszej strony chyba. W jakich malowniczych okolicach mieszka, jakie zwierzaki i psy ma!!!! A ja cóż... no zobaczcie same:
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Od dziś zaczynam modlić się o dom dla niego, serio! Baltazarze, słowo się rzekło, czas na dom! -
To nie ja, to mitologia grecka ;) Kocham to imię, podobnie jak Basia, tez miałam sukę o tym imieniu. Ono przynosi szczęście, bo była mądra, dobra i opiekuńcza - też onka. Zapalona żeglarka, ech... Trzymam kciuki za Kubusia, niech uda mu się i znajdzie cudowny dom. Uda mu się tak, jak sopockiemu Kubusiowi! Sunia potrzebuje nowego domu i radosnego imienia!!!!
-
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Aaaaaa, to po tym , co napisała Gobo, oświeciło mnie. Ostatnio wystawiałam jego ogłoszenia i zawiesiłam się na tej fotce: [URL=http://img11.imageshack.us/my.php?image=b1858059bf5d00ae.jpg][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7986/b1858059bf5d00ae.jpg[/IMG][/URL] Zastanawiałam się, jakiego psa mi przypomina?! Toż to chart przecież :lol: Brązowa, dolatego on taki skoczek jest. -
Nic nie narozrabiał. Pani zagranicę wyjeżdzała. Trzeba było posprzatać mieszkanie :shake: Daruj mu Szuwarku, on sie ucywilizuje :lol: Nie powiem Słoneczko, bo on do kitu jest. Ma za długą instrukcję obsługi - kto to słyszał, żeby prawie 100 stron człowiek musiał przestudiować?!:mdleje: Już kilka miesięcy przygladam się instrukcji leżącej na półce i coś nie mogę. Myślałam, że aparaty potrafią teraz same zdjęcia ładne robić. Eeee... oszukaństwo i tyle. Słoneczko, Jenny wie, że chcesz ją oddać :placz: Czy ona się zgadza?
-
No to cudnie!!! :lol: :multi: Szuwarku, nie grymaś, kot ma charakter, fajny jest, bezstresowy. Szlachetny nochalek chyba nie ucierpiał zbytnio. Co jego włascicielka na to pacanie?
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no fakt, taniej wychodzi. -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie szkodzi, on ma tyle zalet, że to szczegół. Przynajmniej wdać, że zadbany :lol: -
:lol: Co mi tu po oczach macha, no no... On m nastroszoną, niejednolitą sierść. Zestresaowaną. Przeciez nie zdązył się wybrudzic jeszcze.
-
Trąbalscy :evil_lol: Ja już skołowaciałam na amen... W oczach mi się zbieliło normalnie. To przecież Szekspir, co? A ja się gapię i zastanawiam, co się ten Żwiras tak zmienił, dlaczego on inny jakiś... Aleeeee.... przy fotach Mai i Groszka umarłam ze śmiechu :megagrin: :megagrin: :megagrin: takie głodne, zrezygnowane, wykończone czekaniem. A spojrzenie Groszka - bezcenne... hahahahahaaaaaa... Kochaniątka.