Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Nie no trochę widać :lol: nie badź taka wstydliwa. Kołtunów nie ma, wszyscy zobaczą, co pod nimi siedziało. Pychol ładny, ogonek BOSKI! [SIZE=1]On mi przypomina Szczotka-Bercika... tak 13 lat wczesniej[/SIZE] :-(
  2. Piękny buldożer, jej, jak mu sierść wyszlachetniała :loveu::multi: Doidam nowe fotki dop ogłoszeń. Mumin musi do domu!!!!!!!!!!!!
  3. Maupo, ty mądralo, ja właśnie zobaczyłam fotkę Groszka i przeżyłam szok! Przeciez on był klusek, a teraz taki szczupak. Mój brat mówi na moje bulwy PĘCHERZE :placz: Brązowa, sisi-dada wymiata :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czy to znaczy: Zrób siusiu na spacerku? Fakt, zbieractwo Pyni jest urocze, ona ma charakterek, rozsmiesza mnie, bawi. Lubię przygladać się, jak organizuje sobie dom i ustanawia pynine zasady. I wszystko z uśmiechem na pysku i wdziękiem krecidupki!
  4. Ona jest fajna. I nigdy nie wiado, jak zachowa się w domu. Różnie bywa, nie skreslajmy jej. Ja ogłaszam ja jak dawniej. uda się!
  5. A kuku!!!! Zajrzałam i ja:evil_lol: To będzie wątek do kukania, ok? Nie ma jeszcze na dogo takiego...
  6. Ne możesz nie pisać. Musisz nas oswiecić. Przeciez my tu jak sępy, tylko czekamy na każdą rewelację, no weź... :roll: Maupo, a które twoje bulwy łapke dają?
  7. ooo, to uwazaj. zaraz rabanu narobia, że kota za morze wysłałaś :evil_lol:
  8. Śmieszne ale grube :roll: ja ma obsesję już. One tęsknią do sadzawki, Tola lód wygryza, ale gruby jeszcze. W domu włażą do brodzika, lubią się moczyć :lol:
  9. Aaaaaaaa, umieram!!!!!!!!!!!!!!!!!! :megagrin: :megagrin: :megagrin: Maupo, no jak możesz, co? Pies z taką fizys nie moze być głupolem. To dumny bulw na profesorskim stołku i już! Profesor Żwir Białas. Amen!
  10. Owce tez są zielononózki! U nas jakaś farma ekologiczna jest i szczyca się taką odmianą. Brązowa, przestańmy juz, bo zmienimy Mareksemu profil hodowlany :evil_lol:
  11. :evil_lol: Ja obfocę!!!!!!!!!!!!! Akuchy listonosz ma sino-czerwony nos i nic go już nie ździwi. Maupo, najwazniejsze, żeby nic nie wypadło! :multi:
  12. Myślę, że ona nie cierpiała, nie zamartwiaj się. Moim zdaniem, kładzenie się na nogach, to oznaka jej przywiązania, milości. Okazywała ją jak potrafiła najpiękniej, chciała być blisko, czuć swoja panią. Dobrze, ze trafiła do tego domu, nie mogła trafić lepiej. Trzy miesiące wsród troskliwych ludzi, opłaciło się. Chociaż wiadomo, żal, że tak krótko pozostaje. Nie pisz, że nie wyszło. Przeciez wydarzył się cud, na który psy czekaja czasami tyle lat. A ile z nich nie doczeka... Śpi obok waszych zwierzaków, nie jest niczyja :-(
  13. No trzeba, tylko jak ludziom to wytłumaczyć? Może jej czegoś brakuje?
  14. A żebyś wiedziała neloniku, słodka jest :loveu: A że ma charakterek to cóż, taka jej uroda. A tofikowy prosiaczkowy nosek tez fajny! Fajnie w aucie sypia :evil_lol: Łabądki takie, że strach się bać :-o
  15. Wsadź go w snieg, może się nie ruszy. Potrzebne przyziemne foty i juz.
  16. Faktycznie :oops: Baltazara... Nikomu się nie podoba,? bo co?
  17. Pokazujemy Bankowego!!! Przydałoby się wygrzac kosteczki pod ciepłą kołderką.
  18. Ponowiłam ogłoszenia wampirka, jutro ponowię Specjala.
  19. Kamila pewnie go odkarmi :lol:. My musimy poszukac domu. W górę piesku!
  20. Tak, dałam go dziś na nasze. Szuwarku :lol:, wklejaj kochana!
  21. Twardzielka. Ona się musi doprosić, taka fajna jest!
  22. to nas zbeształa... dobra, felusiowe foty będę wklejać TU. I bedzie taki samotny bez swoich dziewczyn.
  23. Sa zwykłe kozy i miniatury. Te malizny pewnie mniejsze od Dory :lol, więc ogrodzenie nie musi być szczególnie wysokie. Nie wiem, czy Aramis by takie rozbrykane cudactwo zdzierżył na swoich włościach :evil_lol: Brązowa, wypytaj, wypytaj, będziemy miały foty :multi: Byki robią wrażenie, bałabym się jak nic!
  24. Ubranko doszło? Bo czekamy na prezentację :lol: Ja waciulkę-walentynke najbardziej lubię w fioletach. mam sentyment do kubraczka zrobionego przez Pancię ;) On od serca taki. Muszę jednak przyznać, że w niebieskim też jej pięknie, fotki spacerowe super :lol: W różowym też jej do buziaka jest. Jaka ta Wacia śliczna i szczęsliwa, kto by pomyślał, że takie szczęscie ją spotka. Nieustająca radośc.
×
×
  • Create New...