Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Dzwigam buldozerstwo za 200 zeta! No kto go pokocha??? za tani czy co?!
  2. Chcesz w łep????! nie sluchajcie tegop krakania!
  3. Potrzebuje ładnych fotek. Wiem wszystko... ale takie są fakty. Ludzie to wzrokowcy, patrza na psa i dopasowuja do swojego mieszkania.
  4. On też czyjś już wtedy będzie :diabloti: Nie marudź, dawaj tekst i foty. Nie będzie całe życie gnił w schronir, nior można odbierac mu szansy Jak dzieciaka nie zjadł to nie ma strachu, nie ma się nad czym zastanawiać. Jamnik bojowy dom znalazł a ta słodzizna, ma wyrok odsiadywać?!
  5. Siwiuteńka, ale dziarsko drepcze. Jeszcze na patyczki ma apetyt. Kochana jest :loveu: A jak się czuje Pepe?
  6. To jakaś plaga z tą rwą kulszową! U mnie w pracy 3 osoby to mają, też na zwolnieniach. Celinko, bardzo Ci współczuję, to podobno okropnie bolesna dolegliwość. I wymaga długotrwałego leczenia :-( Jakie to niesprawiedliwe, jeszcze tego tylko brakowało :shake: Kochana, gybym tylko mogła, to zabralabym dla siebie częśc tego bólu, nie wyobrażam sobie nawet, jak się czujesz. Dlaczego tyle tych chorób na jedną dobrą kobietę, która wszystkim nieba by uchyliła? To niesprawiedliwe... Nawet jamniczki na ostatnich fotkach wyglądają na smutne, cierpią pewnie razem ze swoja panią. Serdeczności przesyłam. Chciałabym pomóc, ale nie umiem.
  7. Widac zgrzeszyłaś cioteczko :razz: [quote name='brazowa1']grzeczne panienki nosza spinki-tak wlasnie ma byc.Ale gameto-Ty jej nie pozyczaj swoich :p cudowna jest-nie moge sie napatrzec na ten szlachetny smukły pyszczek :loveu::loveu::loveu:AAAAAAAAAAA jaka ona super!!!!!!!!![/QUOTE] Pyszczek od spinki wyszczuplał :eviltong:
  8. Ona ma niekończące się allegro. Wystawiam do bólu :eviltong:
  9. Maupo, zerknij. Myślę, że przyda się twoje doświadczenie z Sofą: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kaja-pieciomiesieczna-slodkosc-z-zaburzeniami-neurologicznymi-133043/[/url] a co tu tak cicho???
  10. Jej historia bardzo przypomina historię Sofy, szczeniaczki wyciagnietej przez Maupę z krakowskiego schroniska. Sofa znalazła cudowny dom, mimo swoich zaburzeń. Wierzę, że Kaja będzie miała tyle samo szczęścia. Jest taka śliczna.
  11. evaz, piekna ta fotka, o rety!!! Wiem, co znaczy błoto w domu. Mam z tym problem x 3. i wszystkie tłuściochy :roll: Ja je odchudzam a rodzina dokarmia, wiem jak to denerwuje. Myslę, że Figa nie pamięta już bylych włascicieli. Ona młodziutka jest, na szczęście nigdy długo w schronisku nie siedziała. Imie pamięta, a może to przypadek?
  12. Ma 6 gapów na allegro, uwierzycie? A taki jeden, juz 3 razy ja kupł :placz: Usuwam te ofert i usuwam..
  13. Żałuj, bo piękny Misiek jest!!!
  14. Super foty!!!!! :multi: :multi: :multi: Rewelacyjna jest! Z Koksa kawał chłopa!! :evil_lol: Gameto kradnę fotki do ogłoszeń. Ona ma 2 gapów na allegro, trzeba podrzucuć plenerowe zdjęcia, może szybciej się odważą zadzwonić. To z piłeczka, na pościeli wymiata!!!!
  15. Dobre i to, on przynajmniej ma wolontariuszke, która okazuje mu wiele czułości :lol: Domu też się doczeka, zobaczysz!
  16. Użre i co? Nie umniera się od tego. Nigdy cię pies nie użarł? Prawdę napiszemy, on musi ludzi poznac, zaufac. Uroda go obroni. Próbować trzeba. Jaki on był w pierwszym domu, dlaczego go oddali? Przez nóżkę?
  17. No jaka kicha, a to taki superancki pies!!!! komu?
  18. Szukamy domu dla najmilszej, niestrudzenie szukamy!!!!
  19. Wróć dzisiaj ze schronu i napisz kilka dobrych wieści! Plis!!!!!!!!!!!
  20. Pisz taki bardziej optymistyczny tekst. Przecież on zdrowy, wyczekuje, garnie się do ludzi. Musimy go ogłosic. Fajny jest, urody mu nie brakuje.
  21. O, pojawił się watek, super Weronio! :multi: Napiszcie w pierwszym wątku i nformacje, które psy maja już allegro. Chętni do wystawiania, bedą mogli łatwiej się zorientować, które psy czekają na ogłoszenia. Proszę o wpisanie mnie na listę osób deklarujacych comiesięczną wpłatę na koszty szczepień i sterylizacji psów - deklaruje póki co 50 zł, w porywach dam radę więcej. Przygotowuje paczkę, wysyłam: - kołdrę, - legowisko (ponton, średni), - trzy plaskie poduchy, używam takich jako legowiska dla swoich zwierzaków, - koce, kocyki psie, narzutę - reczniki dla psów, - kubraczek pooperacyjny. i co tam jeszcze znajdę. Dziś jadę na przegląd zasobów mojej mamy. Mam jeszcze małe miski metalowe. Nadzadzą się? Może jakaś pościel do opieki po sterylce się przyda? Waciki, patyczki do uszu, potrzebne?
  22. On nie ma zadnmych ogłoszeń chyba :shake: Trzeba zatekścić zwięźle.
  23. No pokazuj, pokazuj, bo już tyle czekasz...
  24. To co, może ogłoszenia? Szczerze napiszemy jak jest i szukamy kamikadze.
  25. Oj, podnoszę Baltazara!!! Gdzie ten dom?
×
×
  • Create New...